Fallout 1.5: Resurrection19.09.2016 Stav prací na verzi 1.5

Práce na verzi 1.5 jsou stále v plném proudu, ale již teď patch 1.5 obsahuje větší množství změn než kterýkoli předchozí patch. Jde o opravy chyb a drobná zlepšení. Vydáme tradičně jak plnou verzi 1.5, tak i patch 1.5, který bude možné aplikovat na všechny předchozí verze. S největší pravděpodobností ale nebudou uložené pozice z předchozích verzí kompatibilní. To znamená, že uložené pozice z verze 1.4 nebo starší nepůjdou ve verzi 1.5 načíst. Ostatně myslím, že vzhledem k velkému množství změn, dává větší smysl začít hrát od začátku.

Podle mého hrubého odhadu vyjde verze 1.5 někdy během tohoto listopadu. Těžko lze zatím předvídat přesnější datum. Určitě vás budeme ještě před vydáním informovat, až budeme vědět, kdy přesně nová verze vyjde.

Pro zajímavost, jeden z příkladů menšího vylepšení do verze 1.5: Někteří hráči přehlédli poručíka císařské armády Terraka v Divokém ráji. Terrak je zásadní postavou, protože zpřístupňuje hráči Císařské město a začíná úkoly spojené s Anonymem. Proto při dotazu na časté návštěvníky Divokého ráje barman Terraka zmíní a je možné se ho pak zeptat na více informací o něm.

Daemon