Fallout 1.5: Resurrection27.01.2017 Co se událo

Jako hlavní musím hrdě zmínit, že Resurrection byl nominován na vyhlášení herních cen South by Southwest (SXSW) v kategorii fanouškovský výtvor roku. Do 10. února může každý vložit svůj hlas na stránkách IGN ve všech kategoriích včetně "Fan Creation of the Year", ve které je Resurrection nominován.

Za poslední měsíce se objevily další recenze na naší hru. RetrospectiveGaming vydal na svém kanále vychvalující video recenzi. PC Gamer zveřejnil článek o Resurrectionu, který byl původně vydán v říjnovém PC Gamer UK magazínu. A ve Finštině si mohli o hře přečíst čtenáři časopisu Pelit.

Resurrection je možné si nyní zahrát také v polštině. Fanoušci okolo polských Falloutích stránek fallout-corner.pl přeložili hru kompletně do svého rodného jazyka. To je úctyhodný výkon vzhledem k obrovskému množství textů, které museli přeložit. Polský překlad i s instrukcemi k instalaci naleznete na této stránce.

Pokud jde o věci budoucí, můžu už nyní s jistotou říct, že vydáme patch číslo 1.6. Hráči nám již pár chybek ve verzi 1.5 nahlásili, takže stojí za to další patch udělat. Nečekejte hromadu změn jako přišla s verzí 1.5, půjde jen o vyhubení zbývajících bugů. Zatím nevíme, kdy nový patch vyjde. Jakmile to budeme schopni odhadnout, budeme vás informovat.

Daemon