Fallout 1.5: Resurrection12.10.2008 Nuclearization - Voyage In The Post Atomic Unknown

Ačkoli tato novinka přichází prakticky v předvečer vydání toužebně očekávaného Falloutu 3, doufáme, že ve změti všech těch senzačních zpráv, preview, lavině debat a nesouhlasných komentářů jen tak nezapadne. Nejdříve ze všeho bychom vás však chtěli ujistit, že na Resurrectionu pořád a vytrvale pracujeme. Od poslední aktualizace jsme pokročili zase o kus kupředu a stále se tak blížíme vytouženému cíli, i když ještě pořád není hotovo. Děláme však vše pro to, aby se nám podařilo hru dokončit ještě v tomto roce, držte nám tedy pěsti.

Čekání si tentokráte můžete zpříjemnit něčím z trošku jiného (ale snad také zajímavého) soudku - totiž poslechem zcela nové Falloutovské hudby, která bude i součástí Resurrectionu. Emitremmus, skladatel našeho hudebního doprovodu, připravil totiž pro celou Fallouťáckou komunitu k příležitosti brzkého vydání Falloutu 3 hudební projekt s názvem "Nuclearization - Voyage In The Post Atomic Unknown". Jak asi již z názvu tušíte, jedná se o trošku temnější ambientní poctu skvělému hudebnímu doprovodu původních Falloutů. Celý hudební projekt je ke stažení na autorových stránkách http://www.takusama.com a mezi množstvím unikátních melodií se skrývají také ty, které Emitremmus složil jako podkladové hudební doprovody přímo pro některá z míst ve Fallout 1.5: Resurrection. Kromě samotné hudby pak na stránkách naleznete i další doplňující informace a pěkně zpracovaný rozhovor s autorem. Všem milovníkům hudby a zvědavcům tedy přejeme příjemný poslech! :o)

Zároveň je nám potěšením, že můžeme do našeho týmu oficiálně uvítat i animátora postav jménem MarkDey. Snad se nám díky tomu podaří rozšířit paletu použitelných zbraní u některých zajímavějších typů postav a obohatíme vám tak díky tomu herní zážitek.

Poslední věcí, na kterou bychom prostřednictvím této aktualizace chtěli upozornit, je stále platná nabídka pro pracovité 3D grafiky, kteří by chtěli vypomoci s tvorbou závěrečných obrazovek. V této oblasti nás bohužel stále mírně tlačí pata a budeme rádi za každou vaši pomoc. Pokud vás zajímá jak ještě stále můžete pomoci, namiřte prosím své kroky sem.

Ratman