Fallout 1.5: Resurrection17.12.2007 Nové stránky a dokončení na dohled

Vítejte na našich nových stránkách. Jak můžete sami vidět, převlékli jsme prezentaci Resurrectionu do nového kabátu a přesunuli na lepší hosting. Také přibyly nové sekce: FAQ a Spolupráce. FAQ, jak doufáme, nás ušetří opakování stále stejných odpovědí. Ve Spolupráci se dočtete koho právě hledáme, aby ještě přiložil ruku k dílu. A ukázka ze hry je konečně také v anglickém jazyce. Za její přeložení děkujeme JaWovi a navrátivšímu se Setovi, který se také postaral o překlad celých stránek.

Většina textů doznala aktualizace, stejně jako screenshoty. Nejstarší ze screenů již byly tak neaktuální, že jsme se rozhodli je vypustit úplně. Jen proto, že jich je teď méně než na původní stránce, nemějte pocit, že byl snad obsah Resurrectionu nějak krácen. Prostě by dané lokace v současné podobě prozrazovaly již příliš.

A nakonec novinek, týkajících se stránky, bychom vás rádi pozvali do našeho fóra.

Resurrection samotný by měl vyjít v prvním čtvrtletí příštího roku a jeho anglická mutace, která se od české nepochybně zpozdí, pak do poloviny příštího roku. Oznámili jsme sice dříve termín konec tohoto roku, ale jak jsme už tehdy zmiňovali, šlo o termín předběžný. Je těžké přesnější datum odhadnout, někteří z nás nemohli z různých důvodů věnovat modu kolik času by chtěli, a Resurrection není něco, co bychom hodlali narychlo odfláknout.

Od března práce rozhodně nestála, naopak jela na plné obrátky. Protože vás asi zajímá spíše současný stav vývoje, pokusíme se být co nejkonkrétnější: Mapy jsou hotové všechny. Z textů je již většina hotova, dopisuje se poslední lokace. Naskriptováno je zhruba 75% všech lokací. A po grafické stránce zbývá dokončit pár drobností, především pak závěrečné obrazovky. O stavu vývoje vás budeme nadále informovat. Aktualizace plánujeme psát daleko častěji než tomu bylo doposud na původních stránkách.

Takže vydržte a držte nám palce… jo a přeji všem veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Daemon