Fallout 1.5: Resurrection11.03.2007 Přibližný termín vydání

Vám všem a především nedočkavcům, kteří nás neustále bombardují dotazy, kdy už náš mod bude hotový, mohu oznámit, že Resurrection by měl vyjít koncem tohoto roku. Berte to, prosím, s rezervou, jedná se o přibližný termín. Nejsme v tuto chvíli ještě schopni říct nějaký přesnější, může to být i dříve, ale stejně tak nás nekamenujte, jestli ten den nastane až začátkem roku 2008.

Dnešní aktualizace je pouze v češtině, týká se pouze české verze Resurrectionu, protože s největší pravděpodobností bude anglická verze o něco později a my kvůli překladu samozřejmě nebudeme vydání české verze zdržovat.

Občas se nás někdo ptá, jestli vydáme demo. Tímto jednou provždy prohlašuji, že žádné demo vydávat nebudeme. O moc víc než samotný Fallout by takové demo nepředvádělo a ten snad dobře znáte, když jste zavítali na tuto stránku. Ovšem místo toho pro vás máme ukázku ze hry - postupu řešení jednoho úkolu – ve formě komentovaných screenshotů. Nebylo snadné vybrat vhodnou ukázku, snad se nám povedlo najít něco zajímavého, ale zároveň prozrazující co nejméně. Posuďte sami.

Po tradičně delší době, jež uběhla mezi aktualizacemi, máme jako vždy i nějaké změny v týmu. Opustil nás DJ Popelník, protože už nemá dostatek času, aby se mohl plně věnovat scriptování jako dřív. A jakožto novou členku týmu vítáme korektorku českého jazyka – Erinu, která je zárukou, že čeština v našem modu nebude przněna. Za zmínku stojí, že Erina se kromě jiného podílela i na korektuře překladů RPG her Planescape: Torment a Arcanum.

Daemon