Fallout 1.5: Resurrection21.12.2012 Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Dnes jde o prosté popřání a ujištění, že práce na Resurrectionu pokračují v plném proudu. Nechat hru někým vyzkoušet bylo pro nás zase slušným povzbuzením. Za poslední dobu jsme opravili hodně chyb a udělali spoustu úprav věcí, které nefungovaly nejlíp. Našim testerům patří dík za pomoc s odhalováním problémových míst. Brzy se snad zapojí další. Dokončujeme zbývající grafiku s pomocí zájemců, kteří se přihlásili na naší výzvu 3DfxMan, Matt (3D grafika) a Marduk 13 (2D grafika). Do korektury češtiny se pustila Viky a musím říct, že velmi důsledně. Překlad do angličtiny už se také začíná rozjíždět, aby nebyl zbytečně pozadu.

Menší novinkou na našich stránkách je nové a doufejme lepší diskuzní forum, zbavené všech spamujících botů. Takže jestli nám chcete zanechat nějaký vzkaz nebo se nás na něco zeptat, forum je to nejlepší místo. Technická poznámka: Diskuze ze starého fora byly převedené do nového i s uživateli, ale kvůli důkladné čistce jsme smazali každého uživatele, který neměl žádný příspěvek. Takže pokud se na foru najdete, musíte si jenom nechat znovu zaslat registrační email. Pokud ne, musíte si založit nový účet.

Ještě jednou veselé Vánoce a šťastný nový rok číslo 13, rok Resurrectionu. Ne, opravdu jsme vývoj nezdržovali naschvál, aby to tak vyšlo.

Daemon