Fallout 1.5: Resurrection04.10.2013 Den poté

Především díky všem za reakce na vydání Resurrectionu a za velký zájem. Přetížili jste Dropbox link a těm dalším dali také zabrat :) Dropbox jsme zprovoznili, ale byl opět přetížen, takže jsme ho ze seznamu odstranili. Proti tomu jsme přidali několik dalších zdrojů, odkud přímo stahovat, takže je z čeho vybírat. Také jsme založili torrent. Momentálně ho seedujeme 1 až 2 lidi, takže záleží, jestli ho budou seedovat další, aby to stálo za to. Všechny funkční odkazy ke stáhnutí včetně torrentu jsou vypsané zde.

U některých hráčů se objevily i menší problémy s rozchozením Resurrectionu. Vzhledem k různorodosti konfigurací PC to bylo asi nevyhnutelné. Snažíme se všechny problémy průběžně řešit, zatím stačí většinou jednoduchá rada. Tři hlavní problémy, které se v poslední době řešily:

- Při spuštění se objeví zpráva, že chybí d3dx9_43.dll. Řešením je aktualizovat nebo přeinstalovat DirectX. Potřebujete aktuální DirectX 9.0c nebo novější. Můžete je stáhnout například zde.

- Změny v konfigurátoru Resurrectionu nejde uložit. Hlásí, že nemůže zapsat do souboru a vy tak nemůžete změnit například rozlišení hry. Řešením je konfigurátor spustit jako správce. Pravým tlačítkem na zástupce nebo přímo fores_config.exe a spustit jako správce.

- Po spuštění hra rovnou spadne aniž by cokoli nahlásila. Může stát, pokud načítáte Fallout 2 z CD. Zapomněli jsme zmínit, že je potřeba mít plnou instalaci Falloutu 2, to znamená mít ho kompletně na disku. Při načítání z CD by to mohlo také fungovat, ale pak je potřeba změnit cesty k souborům master.dat a critter.dat ve fores.cfg. Tento soubor ale editujte jen pokud opravdu víte, co děláte.

Daemon