Fallout 1.5: Resurrection03.10.2014 První narozeniny

Resurrection má dnes první narozeniny! Je to právě rok, co jsme vydali českou verzi naší modifikace. A byl to úspěch. Díky velkému zájmu se podařilo hned ten samý den přetížit jeden z download odkazů :) Resurrection obdržel kladné recenze a na některých stránkách se dokonce objevil v hlasování o nejlepší hru roku a nevedl si vůbec špatně.

Je potřeba přiznat, že se také ukázalo, že hra měla ve verzi 1.0 slušnou řádku bugů. Proto již máme verzi 1.2, s každou novou verzí hromadu opravených chyb. I pár nově přidaných (neúmyslně samozřejmě). Další verzi jsme původně chtěli vydat až s anglickým překladem, ale pro patch 1.3 se toho nahromadilo již dost, takže nemá smysl dále čekat. Patch 1.3 vydáme nejpozději do 14 dnů. Verze 1.3 bude mít opravené všechny známé bugy a ve hře již bude vše, co jsme ještě chtěli přidat nebo upravit.

Pokud jde o překlad hry do angličtiny, stále bychom ještě našli práci pro dalšího překladatele, aby se překládání urychlilo. Pokud máte zájem nám pomoct, ozvěte se nám, nejlépe na náš email info@resurrection.cz.

Díky všem, kdo jste si Resurrection zahráli!
Zvířátko na konec
:-)

Daemon