Fallout 1.5: Resurrection15.10.2014 Patch verze 1.3

Jak jsem posledně slíbil, přinášíme vám nový patch pro Resurrection verze 1.3. Můžete stahovat například zde nebo celou hru ve verzi 1.3 zde. Více odkazů je tradičně na stránce Stažení.

Nová verze obsahuje opět množství oprav a poslední úpravy a vylepšení hry, které jsme měli v plánu dodělat. Všechny chyby a problémy, o kterých víme a můžeme s nimi něco dělat (to je netýkají se například problémů samotného enginu - o těch se můžete dočíst v našem readme v sekci „Doporučení“), byly vyřešeny. Pokud přesto ve hře narazíte na chybu, budeme rádi, když nám o ní dáte vědět třeba na našem fóru nebo na email info@resurrection.cz

Základní informace k patchi, které doporučuji přečíst před aktualizováním Resurrectionu:
- Samotný patch lze aplikovat na jakoukoli starší verzi Resurrectionu. Obsahuje i změny, které jsme dělali do verze 1.1 a 1.2
- Uložené pozice nejsou zpětně kompatibilní. Bohužel tak funguje engine Falloutu 2, nelze udělat zpětně kompatibilní verze. Pozice z verze 1.0, 1.1 nebo 1.2 nepůjdou tedy ve verzi 1.3 načíst.
- Jelikož se s patchem aktualizují i ini soubory Sfallu a High Resolution patche, nastavení, které jste mohli změnit v Resurrection konfigurátoru (například rozlišení), se vrátí na základní. Musíte si znovu přes konfigurátor vše nastavit.
- Pokud jste si z našeho fóra stáhli soubor s provizorní opravou nějaké konkrétní chyby, ten soubor nyní smažte (projděte podsložky ve složce Resurrection/resdata), aby se už nenačítal. Šlo opravdu jen o provizorní opravy. Jejich lepší provedení je již ve verzi 1.3 obsaženo.
- Pokud chcete vidět seznam změn, je v souboru fores_change.log, který najdete ve složce s nainstalovaným Resurrectionem. Nebo se můžete podívat přímo zde. Pozor ale, obsahuje spoilery!
- Pokud narazíte na problém s instalací nebo spuštěním Resurrectionu, podívejte se nejdříve do readme souboru, jestli neobsahuje radu, jak váš problém vyřešit. Pokud vám readme nepomůže, napište nám na fórum, pokusíme se vám pomoct.

Daemon