Fallout 1.5: Resurrection31.07.2016 Díky za vaše reakce

Díky všem, kdo jste s námi sdíleli svůj názor na naši hru. Reakce na Resurrection jsou opět velmi nadšené. Jsme rádi, že se vám naše hra líbí.

Pracujeme nyní na opravování chyb a menších vylepšení hry založených na tom, co jste nám vy, hráči, nahlásili. To vše by mělo být součástí příští verze Resurrectionu. Dokončit jí ale ještě zabere několik týdnů, proto pro vás mám pár rad ohledně některých problémů, které se po vydání anglické verze objevily.

Ukázalo se, že Resurrection nefunguje s ne-anglickými verzemi Fallout 2. Tím myslím oficiální německé a francouzské verze. Resurrection spadne při spuštění, pokud je instalován do některé z těchto verzí Fallout 2. Potřebujete tedy pro Resurrection anglickou verzi hry. U GOGu si můžete zvolit jakou jazykovou verzi chcete stáhnout a v případě Steamu je možné v Steam clientu ve vlastnostech hry přepnout jazyk. Pokud ale nechcete nebo nemůžete instalovat anglickou verzi Fallout 2, zde si můžete stáhnout opravu. Rozbalte tento archiv do adresáře Fallout 2\Resurrection. Pak už by měl Resurrection jít spustit. Pokud to i přesto nepůjde nebo narazíte na texty, které jsou stále v němčině nebo franzouzštině, dejte nám vědět.

Nejvážnější chyba, na kterou někteří hráči narazili, se týká úkolu "Zlikviduj nájezdníky ukryté ve Ztracené čtvrti" od Frederyka ze Seditu. Pokud jste zabili všechny nájezdníky a nemůže to Frederykovi ohlásit, koukněte sem. Dočtete se tam, jak problém vyřešit, a najdete odkaz na opravu ke stáhnutí.

Pokud snad zažíváte časté padání hry během boje bez zjevné příčiny, zkuste tento malý trik, který by mohl pomoct - Otevřte soubor Fallout 2\Resurrection\fores.cfg k editaci. V něm najděte řádku, kde je napsáno "art_cache_size=524" a změňte číslo 524 na 256 a uložte změnu.

Daemon