Fallout 1.5: Resurrection14.10.2013 Co se událo...

Zatímco pracujeme na prvním patchi, abychom ošetřili nejvážnější problémy ve hře, objevilo se pár drobností, které si zaslouží zmínit.

Saruman se rozepsal na blogu Databáze her o tom, jaké to pro něj bylo vytvářet Resurrection – Zápisky moddera.

Tom9k napsal pro Resurrection podporu do programu Xfire, takže kdo ho používáte, budete mít naší hru nadetekovanou a budou se vám počítat odehrané hodiny.

K hráčům, kteří se ptali, jak by nám mohli přispět finanční odměnou (a že vás nebylo málo) - Děkujeme vám moc, hodně si toho vážíme. Ale žádnou možnost posílání příspěvků zavádět nebudeme. Na univerzum Falloutu nemáme práva a tak přijímání peněz za modifikaci pro Fallout 2 by nás teoreticky mohlo dostat do právních problémů. Ani bychom nevěděli, jak rozdělit peníze mezi všechny lidi, kteří se na tvorbě Resurrectionu podíleli (ani těch nebylo málo). Hlavní je, že jsme to nedělali pro peníze, ale protože jsme prostě chtěli něco vytvořit. A to RPG podle našich představ, nový Fallout, který by byl plnohodnotným dílem série. A jsme rádi, že vás výsledek naší práce natolik potěšil.

Daemon

06.10.2013 Napsali o nás

Díky všem, kteří informovali o vydání Resurrectionu, aby se tak o něm mohlo dozvědět maximum hráčů. Za zmínku stojí především článek o Resurrectionu a dalších Fallout 2 modifikacích na Games.cz a novinka na Bonusweb.cz. O Resurrectionu také informovali na Sector.sk a Ddworld.cz. Založili jsme na našem webu stránku, kam budeme odkazy na články o naší hře přidávat. Můžete se tam proklikat i k starším dojmům testerů z hraní betaverze, které tu už za tu dobu poněkud zapadly.

Daemon

04.10.2013 Den poté

Především díky všem za reakce na vydání Resurrectionu a za velký zájem. Přetížili jste Dropbox link a těm dalším dali také zabrat :) Dropbox jsme zprovoznili, ale byl opět přetížen, takže jsme ho ze seznamu odstranili. Proti tomu jsme přidali několik dalších zdrojů, odkud přímo stahovat, takže je z čeho vybírat. Také jsme založili torrent. Momentálně ho seedujeme 1 až 2 lidi, takže záleží, jestli ho budou seedovat další, aby to stálo za to. Všechny funkční odkazy ke stáhnutí včetně torrentu jsou vypsané zde.

U některých hráčů se objevily i menší problémy s rozchozením Resurrectionu. Vzhledem k různorodosti konfigurací PC to bylo asi nevyhnutelné. Snažíme se všechny problémy průběžně řešit, zatím stačí většinou jednoduchá rada. Tři hlavní problémy, které se v poslední době řešily:

- Při spuštění se objeví zpráva, že chybí d3dx9_43.dll. Řešením je aktualizovat nebo přeinstalovat DirectX. Potřebujete aktuální DirectX 9.0c nebo novější. Můžete je stáhnout například zde.

- Změny v konfigurátoru Resurrectionu nejde uložit. Hlásí, že nemůže zapsat do souboru a vy tak nemůžete změnit například rozlišení hry. Řešením je konfigurátor spustit jako správce. Pravým tlačítkem na zástupce nebo přímo fores_config.exe a spustit jako správce.

- Po spuštění hra rovnou spadne aniž by cokoli nahlásila. Může stát, pokud načítáte Fallout 2 z CD. Zapomněli jsme zmínit, že je potřeba mít plnou instalaci Falloutu 2, to znamená mít ho kompletně na disku. Při načítání z CD by to mohlo také fungovat, ale pak je potřeba změnit cesty k souborům master.dat a critter.dat ve fores.cfg. Tento soubor ale editujte jen pokud opravdu víte, co děláte.

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22