Fallout 1.5: Resurrection03.11.2013 Resurrection se chystá do světa

Od vydání Resurrectionu uplynuly již čtyři týdny. Doufáme, že vás hra stále baví. Nesmíme ale zapomínat na překlad do angličtiny, aby si Resurrection mohlo užít co nejvíce hráčů. K tomu potřebujeme pomoc, aby byl překlad hotový co nejdříve. A také nechceme nic podcenit. Rádi bychom měli kvalitní překlad, jaký si hráči zaslouží. Konkrétně sháníme překladatele/-ky a korektory/-ky angličtiny (prostě proofreadery). Daný člověk by měl mít velice dobrou znalost angličtiny, umožňující překlad textů psaných v různých stylech. Především pak motivaci na překladech pracovat. Dva překladatelé se nám již ozvali hned při vydání hry, díky jim za to. Vzhledem k množství textů určitě ještě práci pro další překladatele najdeme. Korektora angličtiny zatím nemáme žádného. Nejradši budeme za rodilého mluvčího, aby kromě oprav pravopisných chyb byl schopný rozeznat a případně upravit příliš uměle znějící věty.

Pokud myslíte, že na to máte a chcete přiložit ruku k dílu, budeme rádi, když se nám ozvete!

Seto

14.10.2013 Co se událo...

Zatímco pracujeme na prvním patchi, abychom ošetřili nejvážnější problémy ve hře, objevilo se pár drobností, které si zaslouží zmínit.

Saruman se rozepsal na blogu Databáze her o tom, jaké to pro něj bylo vytvářet Resurrection – Zápisky moddera.

Tom9k napsal pro Resurrection podporu do programu Xfire, takže kdo ho používáte, budete mít naší hru nadetekovanou a budou se vám počítat odehrané hodiny.

K hráčům, kteří se ptali, jak by nám mohli přispět finanční odměnou (a že vás nebylo málo) - Děkujeme vám moc, hodně si toho vážíme. Ale žádnou možnost posílání příspěvků zavádět nebudeme. Na univerzum Falloutu nemáme práva a tak přijímání peněz za modifikaci pro Fallout 2 by nás teoreticky mohlo dostat do právních problémů. Ani bychom nevěděli, jak rozdělit peníze mezi všechny lidi, kteří se na tvorbě Resurrectionu podíleli (ani těch nebylo málo). Hlavní je, že jsme to nedělali pro peníze, ale protože jsme prostě chtěli něco vytvořit. A to RPG podle našich představ, nový Fallout, který by byl plnohodnotným dílem série. A jsme rádi, že vás výsledek naší práce natolik potěšil.

Daemon

06.10.2013 Napsali o nás

Díky všem, kteří informovali o vydání Resurrectionu, aby se tak o něm mohlo dozvědět maximum hráčů. Za zmínku stojí především článek o Resurrectionu a dalších Fallout 2 modifikacích na Games.cz a novinka na Bonusweb.cz. O Resurrectionu také informovali na Sector.sk a Ddworld.cz. Založili jsme na našem webu stránku, kam budeme odkazy na články o naší hře přidávat. Můžete se tam proklikat i k starším dojmům testerů z hraní betaverze, které tu už za tu dobu poněkud zapadly.

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23