Fallout 1.5: Resurrection04.10.2013 Den poté

Především díky všem za reakce na vydání Resurrectionu a za velký zájem. Přetížili jste Dropbox link a těm dalším dali také zabrat :) Dropbox jsme zprovoznili, ale byl opět přetížen, takže jsme ho ze seznamu odstranili. Proti tomu jsme přidali několik dalších zdrojů, odkud přímo stahovat, takže je z čeho vybírat. Také jsme založili torrent. Momentálně ho seedujeme 1 až 2 lidi, takže záleží, jestli ho budou seedovat další, aby to stálo za to. Všechny funkční odkazy ke stáhnutí včetně torrentu jsou vypsané zde.

U některých hráčů se objevily i menší problémy s rozchozením Resurrectionu. Vzhledem k různorodosti konfigurací PC to bylo asi nevyhnutelné. Snažíme se všechny problémy průběžně řešit, zatím stačí většinou jednoduchá rada. Tři hlavní problémy, které se v poslední době řešily:

- Při spuštění se objeví zpráva, že chybí d3dx9_43.dll. Řešením je aktualizovat nebo přeinstalovat DirectX. Potřebujete aktuální DirectX 9.0c nebo novější. Můžete je stáhnout například zde.

- Změny v konfigurátoru Resurrectionu nejde uložit. Hlásí, že nemůže zapsat do souboru a vy tak nemůžete změnit například rozlišení hry. Řešením je konfigurátor spustit jako správce. Pravým tlačítkem na zástupce nebo přímo fores_config.exe a spustit jako správce.

- Po spuštění hra rovnou spadne aniž by cokoli nahlásila. Může stát, pokud načítáte Fallout 2 z CD. Zapomněli jsme zmínit, že je potřeba mít plnou instalaci Falloutu 2, to znamená mít ho kompletně na disku. Při načítání z CD by to mohlo také fungovat, ale pak je potřeba změnit cesty k souborům master.dat a critter.dat ve fores.cfg. Tento soubor ale editujte jen pokud opravdu víte, co děláte.

Daemon

03.10.2013 Fallout byl vzkříšen

Po více jak deseti letech vývoje, ta chvíle konečně nastala. Je tu nový oldschool Fallout. Máme radost, že jsme vývoj opravdu úspěšně dokončili a sami na to ještě hledíme trochu nevěřícně. A také jsme nervózní. Doufáme, že nenastanou žádné problémy a doufáme, že se vám bude Resurrection líbit a že ho budete považovat za nástupce, který je hodný originálu a zároveň ho v tom nejlepším posunuje dál.

Bez dalšího zbytečného zdržování, stahovat instalátor můžete odtud (Dropbox) nebo odtud (Bitbucket). A další mirrory budeme teď postupně nahazovat. Aktuální seznam všech najdete na této stránce. Přímo na náš web zatím soubor nahrávat nebudeme, abychom stránky příliš nezatěžovali. Pro jistotu ještě jednou připomínám, že před instalací Resurrectionu je potřeba mít nainstalovaný Fallout 2.

V případě jakýchkoli problémů nám napište nejlépe na naše fórum nebo na email info@resurrection.cz, pokusíme se vám poradit. A také si rádi přečteme vaše názory na hru nebo dojmy z ní. Nakonec bych ještě rád poděkoval všem, kdo se na vývoji Resurrectionu podílel. Díky, že jsme to dotáhli až do téhle chvíle.

Přeji všem příjemnou zábavu.

Daemon

27.09.2013 Resurrection vychází už za necelý týden!

Sliboval jsem, že upřesníme ještě hodinu, tak tedy Resurrection v češtině bude ke stažení od 20. hodiny ve čtvrtek 3. 10. 2013. To je, pro upřesnění, 8 hodin večer středoevropského času. Díky všem, kdo se zatím ozval na různých diskuzních fórech i jinde, aby nám pogratuloval k dokončení nebo napsal, jak moc se na Resurrection těší.

Za poslední dny jsme aktualizovali a rozšířili FAQ. Kdyby vám tam nějaká otázka chyběla, klidně se ptejte. Také jsme upravili stránku s členy teamu. Jen doufám, že jsme na nikoho nezapomněli. Za ta dlouhá léta nám různě pomohla spousta lidí a každý, kdo pomohl i malým dílem k tomu, aby Resurrection vznikl, si zaslouží být zmíněn. Děkujeme všem!

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23