Fallout 1.5: Resurrection12.10.2008 Nuclearization - Voyage In The Post Atomic Unknown

Ačkoli tato novinka přichází prakticky v předvečer vydání toužebně očekávaného Falloutu 3, doufáme, že ve změti všech těch senzačních zpráv, preview, lavině debat a nesouhlasných komentářů jen tak nezapadne. Nejdříve ze všeho bychom vás však chtěli ujistit, že na Resurrectionu pořád a vytrvale pracujeme. Od poslední aktualizace jsme pokročili zase o kus kupředu a stále se tak blížíme vytouženému cíli, i když ještě pořád není hotovo. Děláme však vše pro to, aby se nám podařilo hru dokončit ještě v tomto roce, držte nám tedy pěsti.

Čekání si tentokráte můžete zpříjemnit něčím z trošku jiného (ale snad také zajímavého) soudku - totiž poslechem zcela nové Falloutovské hudby, která bude i součástí Resurrectionu. Emitremmus, skladatel našeho hudebního doprovodu, připravil totiž pro celou Fallouťáckou komunitu k příležitosti brzkého vydání Falloutu 3 hudební projekt s názvem "Nuclearization - Voyage In The Post Atomic Unknown". Jak asi již z názvu tušíte, jedná se o trošku temnější ambientní poctu skvělému hudebnímu doprovodu původních Falloutů. Celý hudební projekt je ke stažení na autorových stránkách http://www.takusama.com a mezi množstvím unikátních melodií se skrývají také ty, které Emitremmus složil jako podkladové hudební doprovody přímo pro některá z míst ve Fallout 1.5: Resurrection. Kromě samotné hudby pak na stránkách naleznete i další doplňující informace a pěkně zpracovaný rozhovor s autorem. Všem milovníkům hudby a zvědavcům tedy přejeme příjemný poslech! :o)

Zároveň je nám potěšením, že můžeme do našeho týmu oficiálně uvítat i animátora postav jménem MarkDey. Snad se nám díky tomu podaří rozšířit paletu použitelných zbraní u některých zajímavějších typů postav a obohatíme vám tak díky tomu herní zážitek.

Poslední věcí, na kterou bychom prostřednictvím této aktualizace chtěli upozornit, je stále platná nabídka pro pracovité 3D grafiky, kteří by chtěli vypomoci s tvorbou závěrečných obrazovek. V této oblasti nás bohužel stále mírně tlačí pata a budeme rádi za každou vaši pomoc. Pokud vás zajímá jak ještě stále můžete pomoci, namiřte prosím své kroky sem.

Ratman

09.07.2008 Perky a hudba

Jak se můžete dočíst v našich FAQ, bude Resurrection obsahovat nové perky, které v původním Falloutu 2 nenaleznete. Když jsme nové perky vymýšleli, zjistili jsme, že prakticky každý aspekt vývoje postavy je vylepšován nějakým tím perkem. Prostorů pro nové, které by nebyly jen jinou variací na ty původní, nebylo příliš. Přesto jsme nějaké mezery našli nebo vymysleli zajímavé kombinace. Často jsme se nechali více či méně inspirovat perky z Fallout Tactics, ale najdou se i naprosto originální. U nich bude nejlepší, když si je ve hře objevíte sami. Stejně tak přesný počet perků zatím prozrazovat nebudeme. Ovšem alespoň dva perky vycházející z těch ve FoT jsme se vám rozhodli ukázat. V Galerii si tak můžete prohlédnout obrázek s popiskem perků Vůdce a Samotář.

Párkrát se nás už někdo ptal, jak to bude s hudbou. Odpověď je taková, že většinou využijeme původní melodie z prvních dvou Falloutů. Tak kvalitní hudbu působící tou správnou atmosférou by bylo škoda zahazovat. Ovšem pro pár lokací v naší hře se žádná původní melodie nehodí. Proto jsem rád, že se už před časem ujal vytvoření nové hudby Emitremmus, kterého nyní oficiálně vítám v našem týmu. Na jeho stránkách http://www.takusama.com si můžete poslechnout jeho tvorbu, mimo jiné inspirovanou některými hrami, například i Falloutem.

Daemon

22.05.2008 Malý grafikářský update

Čas utekl jako voda a než jsme se nadáli, nastal čas na další novinky ze světa naší malé modderské tvorby. Od uplynulé aktuality jsme zase o krůček blíže vytouženému cíli, avšak stále nás ještě nějaká ta tvrdá dokončovací práce čeká. Proto jsem rád, že vám mohu představit dvě nové posily týmu, které nám v tomto nelehkém úkolu snad pomohou. Oba jsou z branže grafické a zhostili se stále bohužel ještě neuzavřené tvorby závěrečných obrazovek. Jsou jimi Míráč (ukázka jeho tvorby: obr1, obr2) a Bretan. Kapitola grafiky není ještě stále uzavřená, proto ovládáte-li zručně 3D řemeslo a cítíte, že můžete být něčím prospěšní, budeme rádi, když se nám ozvete.

Děkujeme všem, co nám držíte palce. Držte je dál, ať se nám dílo daří.

Ratman

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23