Fallout 1.5: Resurrection19.09.2016 Stav prací na verzi 1.5

Práce na verzi 1.5 jsou stále v plném proudu, ale již teď patch 1.5 obsahuje větší množství změn než kterýkoli předchozí patch. Jde o opravy chyb a drobná zlepšení. Vydáme tradičně jak plnou verzi 1.5, tak i patch 1.5, který bude možné aplikovat na všechny předchozí verze. S největší pravděpodobností ale nebudou uložené pozice z předchozích verzí kompatibilní. To znamená, že uložené pozice z verze 1.4 nebo starší nepůjdou ve verzi 1.5 načíst. Ostatně myslím, že vzhledem k velkému množství změn, dává větší smysl začít hrát od začátku.

Podle mého hrubého odhadu vyjde verze 1.5 někdy během tohoto listopadu. Těžko lze zatím předvídat přesnější datum. Určitě vás budeme ještě před vydáním informovat, až budeme vědět, kdy přesně nová verze vyjde.

Pro zajímavost, jeden z příkladů menšího vylepšení do verze 1.5: Někteří hráči přehlédli poručíka císařské armády Terraka v Divokém ráji. Terrak je zásadní postavou, protože zpřístupňuje hráči Císařské město a začíná úkoly spojené s Anonymem. Proto při dotazu na časté návštěvníky Divokého ráje barman Terraka zmíní a je možné se ho pak zeptat na více informací o něm.

Daemon

20.08.2016 Recenze

Po vydáním anglické verze Resurrectionu se začaly objevovat nové recenze na naši hru. V anglické části našeho webu jsme tedy přidali stránku s odkazy na recenze anglické verze.

Momentálně tam najdete odkaz na recenzi na Starburst (hodnocení 9/10) a odkaz na hráčské recenze na ModDB. Pokud rozumíte polsky, mohla by vás zajímat recenze na GRYOnline.pl (hodnocení 9.0) nebo můžete zkouknout video recenzi od ROJSON a od Ghrail (hodnocení 9/10). Kromě toho hráči s námi také klasicky sdílejí své názory na hru na našem fóru. Díky všem za to.

Víte o recenzi, kterou jsem nezmínil? Dejte nám o ní vědět!

Co rozhodně stojí také za zmínku je, že se nám ozvali fanoušci se záměrem přeložit Resurrection do svého rodného jazyka. Víme o tom, že se chystá překlad do polštiny, francouzštiny a ruštiny.

Daemon

31.07.2016 Díky za vaše reakce

Díky všem, kdo jste s námi sdíleli svůj názor na naši hru. Reakce na Resurrection jsou opět velmi nadšené. Jsme rádi, že se vám naše hra líbí.

Pracujeme nyní na opravování chyb a menších vylepšení hry založených na tom, co jste nám vy, hráči, nahlásili. To vše by mělo být součástí příští verze Resurrectionu. Dokončit jí ale ještě zabere několik týdnů, proto pro vás mám pár rad ohledně některých problémů, které se po vydání anglické verze objevily.

Ukázalo se, že Resurrection nefunguje s ne-anglickými verzemi Fallout 2. Tím myslím oficiální německé a francouzské verze. Resurrection spadne při spuštění, pokud je instalován do některé z těchto verzí Fallout 2. Potřebujete tedy pro Resurrection anglickou verzi hry. U GOGu si můžete zvolit jakou jazykovou verzi chcete stáhnout a v případě Steamu je možné v Steam clientu ve vlastnostech hry přepnout jazyk. Pokud ale nechcete nebo nemůžete instalovat anglickou verzi Fallout 2, zde si můžete stáhnout opravu. Rozbalte tento archiv do adresáře Fallout 2\Resurrection. Pak už by měl Resurrection jít spustit. Pokud to i přesto nepůjde nebo narazíte na texty, které jsou stále v němčině nebo franzouzštině, dejte nám vědět.

Nejvážnější chyba, na kterou někteří hráči narazili, se týká úkolu "Zlikviduj nájezdníky ukryté ve Ztracené čtvrti" od Frederyka ze Seditu. Pokud jste zabili všechny nájezdníky a nemůže to Frederykovi ohlásit, koukněte sem. Dočtete se tam, jak problém vyřešit, a najdete odkaz na opravu ke stáhnutí.

Pokud snad zažíváte časté padání hry během boje bez zjevné příčiny, zkuste tento malý trik, který by mohl pomoct - Otevřte soubor Fallout 2\Resurrection\fores.cfg k editaci. V něm najděte řádku, kde je napsáno "art_cache_size=524" a změňte číslo 524 na 256 a uložte změnu.

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23