Fallout 1.5: Resurrection17.12.2007 Nové stránky a dokončení na dohled

Vítejte na našich nových stránkách. Jak můžete sami vidět, převlékli jsme prezentaci Resurrectionu do nového kabátu a přesunuli na lepší hosting. Také přibyly nové sekce: FAQ a Spolupráce. FAQ, jak doufáme, nás ušetří opakování stále stejných odpovědí. Ve Spolupráci se dočtete koho právě hledáme, aby ještě přiložil ruku k dílu. A ukázka ze hry je konečně také v anglickém jazyce. Za její přeložení děkujeme JaWovi a navrátivšímu se Setovi, který se také postaral o překlad celých stránek.

Většina textů doznala aktualizace, stejně jako screenshoty. Nejstarší ze screenů již byly tak neaktuální, že jsme se rozhodli je vypustit úplně. Jen proto, že jich je teď méně než na původní stránce, nemějte pocit, že byl snad obsah Resurrectionu nějak krácen. Prostě by dané lokace v současné podobě prozrazovaly již příliš.

A nakonec novinek, týkajících se stránky, bychom vás rádi pozvali do našeho fóra.

Resurrection samotný by měl vyjít v prvním čtvrtletí příštího roku a jeho anglická mutace, která se od české nepochybně zpozdí, pak do poloviny příštího roku. Oznámili jsme sice dříve termín konec tohoto roku, ale jak jsme už tehdy zmiňovali, šlo o termín předběžný. Je těžké přesnější datum odhadnout, někteří z nás nemohli z různých důvodů věnovat modu kolik času by chtěli, a Resurrection není něco, co bychom hodlali narychlo odfláknout.

Od března práce rozhodně nestála, naopak jela na plné obrátky. Protože vás asi zajímá spíše současný stav vývoje, pokusíme se být co nejkonkrétnější: Mapy jsou hotové všechny. Z textů je již většina hotova, dopisuje se poslední lokace. Naskriptováno je zhruba 75% všech lokací. A po grafické stránce zbývá dokončit pár drobností, především pak závěrečné obrazovky. O stavu vývoje vás budeme nadále informovat. Aktualizace plánujeme psát daleko častěji než tomu bylo doposud na původních stránkách.

Takže vydržte a držte nám palce… jo a přeji všem veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Daemon

11.03.2007 Přibližný termín vydání

Vám všem a především nedočkavcům, kteří nás neustále bombardují dotazy, kdy už náš mod bude hotový, mohu oznámit, že Resurrection by měl vyjít koncem tohoto roku. Berte to, prosím, s rezervou, jedná se o přibližný termín. Nejsme v tuto chvíli ještě schopni říct nějaký přesnější, může to být i dříve, ale stejně tak nás nekamenujte, jestli ten den nastane až začátkem roku 2008.

Dnešní aktualizace je pouze v češtině, týká se pouze české verze Resurrectionu, protože s největší pravděpodobností bude anglická verze o něco později a my kvůli překladu samozřejmě nebudeme vydání české verze zdržovat.

Občas se nás někdo ptá, jestli vydáme demo. Tímto jednou provždy prohlašuji, že žádné demo vydávat nebudeme. O moc víc než samotný Fallout by takové demo nepředvádělo a ten snad dobře znáte, když jste zavítali na tuto stránku. Ovšem místo toho pro vás máme ukázku ze hry - postupu řešení jednoho úkolu – ve formě komentovaných screenshotů. Nebylo snadné vybrat vhodnou ukázku, snad se nám povedlo najít něco zajímavého, ale zároveň prozrazující co nejméně. Posuďte sami.

Po tradičně delší době, jež uběhla mezi aktualizacemi, máme jako vždy i nějaké změny v týmu. Opustil nás DJ Popelník, protože už nemá dostatek času, aby se mohl plně věnovat scriptování jako dřív. A jakožto novou členku týmu vítáme korektorku českého jazyka – Erinu, která je zárukou, že čeština v našem modu nebude przněna. Za zmínku stojí, že Erina se kromě jiného podílela i na korektuře překladů RPG her Planescape: Torment a Arcanum.

Daemon

02.07.2006 Nové screeny a členské změny

Snad to již bude po tak dlouhé době a po tolikerém předchozím opakování znít jako ne více než pouhá fráze, ale i přesto vězte, že projekt nezemřel a práce na něm i nadále pokračují. A aby vám vaše neustále se zkracující čekání lépe uběhlo, vězte také, že sekce screenshotů byla obohacena o další čtyři přídavky. Nakonec bych rád zmínil členské změny, kterých dostál náš tým od předchozí aktualizace. Naše řady totiž zúžil druhý odchod tentokrát grafika Mad_Eyee a naopak rozšířil příchod scriptera DJ Popelníka.

Saruman

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23