Fallout 1.5: Resurrection04.10.2005 Změny v týmu

Nebojte se, stále dýcháme, jíme, pijeme, vyměšujeme a ehm… množíme se, takže ano! Pořád jsme ještě naživu a pracujeme:) Kromě tohoto oznámení je mou povinností vám ještě sdělit, že došlo k menším změnám v týmu, konkrétně: Mad Eye se k nám opět vrátil, tentokráte však jako grafik, dále se knám přidal scripter Abe, který vystřídal odcházejícího Slayna. Toť vše co jsem vám chtěl říci, více v zájmu pozdější hratelnosti momentálně raději ukazovat nebudem ;)

Ratman

07.05.2005 Novinky

Raději než aktualizováním, využíváme čas na samotnou práci na projektu a proto jste si museli na tuto aktualizaci počkat delší dobu (ostatně stejně jako na ty předchozí). V Galerii si můžete prohlédnout tři nové screeny, tentokrát zase jednou přímo ze hry a k tomu ještě vstupní obrázek k jednomu z měst.

Změny v teamu nebyly nijak závratné, pouze jsme přibrali nového scriptera Slayna. Ovšem lidí schopných scriptovat není nikdy dost, tudíž stále rádi přivítáme nové. Naopak už nepotřebujeme žádné textaře ani mappery.

Daemon

09.09.2004 Další screeny, další členské změny :-)

Po delší odmlce jsme se opět rozhodli vás, fanoušky Falloutu, potěšit aktualizací. Hned na začátek musím prohlásit, že práce na projektu v žádném případě neustala a i nadále se mu pilně věnujeme. Obavy tedy nejsou na místě. To mohu potvrdit doplněním sekce screenshotů, což na mnohé z vás jistě zapůsobí věrohodněji než jakákoliv prohlášení. Konkrétně se rozrostla o dva přídavky. Prvním z nich je dialog screen, na druhém potom můžete vidět talisman, který je velmi důležitou součástí příběhu Resurrection. Co se týká týmu, jenž na módu pracuje, tak ten se opět nevyhnul změně v sestavě. Naše řady totiž opustil mapper Foman.

Saruman

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23