Fallout 1.5: Resurrection07.05.2005 Novinky

Raději než aktualizováním, využíváme čas na samotnou práci na projektu a proto jste si museli na tuto aktualizaci počkat delší dobu (ostatně stejně jako na ty předchozí). V Galerii si můžete prohlédnout tři nové screeny, tentokrát zase jednou přímo ze hry a k tomu ještě vstupní obrázek k jednomu z měst.

Změny v teamu nebyly nijak závratné, pouze jsme přibrali nového scriptera Slayna. Ovšem lidí schopných scriptovat není nikdy dost, tudíž stále rádi přivítáme nové. Naopak už nepotřebujeme žádné textaře ani mappery.

Daemon

09.09.2004 Další screeny, další členské změny :-)

Po delší odmlce jsme se opět rozhodli vás, fanoušky Falloutu, potěšit aktualizací. Hned na začátek musím prohlásit, že práce na projektu v žádném případě neustala a i nadále se mu pilně věnujeme. Obavy tedy nejsou na místě. To mohu potvrdit doplněním sekce screenshotů, což na mnohé z vás jistě zapůsobí věrohodněji než jakákoliv prohlášení. Konkrétně se rozrostla o dva přídavky. Prvním z nich je dialog screen, na druhém potom můžete vidět talisman, který je velmi důležitou součástí příběhu Resurrection. Co se týká týmu, jenž na módu pracuje, tak ten se opět nevyhnul změně v sestavě. Naše řady totiž opustil mapper Foman.

Saruman

08.04.2004 Dialog screeny a další členské změny

Dlouhá, předlouhá doba uplynula od minulé aktualizace. Mnoho lidí ztratilo víru, mnoho lidí zapomnělo. Nicméně my jsme nezapomněli. Celý ten čas jsme pilně pracovali na projektu a díky tomu mohu směle říci, že Resurrection pokročil o velký kus cesty. Ale abych se jen nechvástal, předkládám i nějaký ten důkaz. V sekci screenshotů jsou totiž k nalezení první dialogová okna, jež jistě potěší posmutnělou duši každého fandy Falloutu. I samotný tým dostál několika změnám. Opustili nás Mad_Eye, Tristram a Jay Kowalski, zatímco do projektu přibyli čtyři noví lidé. Harley textař, Foman mapper, Pito grafik a Shafty, korektor anglického textu. Všichni se již plně zapojili do práce a věřím, že budou velkou posilou.

Saruman

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22