Fallout 1.5: Resurrection08.04.2004 Dialog screeny a další členské změny

Dlouhá, předlouhá doba uplynula od minulé aktualizace. Mnoho lidí ztratilo víru, mnoho lidí zapomnělo. Nicméně my jsme nezapomněli. Celý ten čas jsme pilně pracovali na projektu a díky tomu mohu směle říci, že Resurrection pokročil o velký kus cesty. Ale abych se jen nechvástal, předkládám i nějaký ten důkaz. V sekci screenshotů jsou totiž k nalezení první dialogová okna, jež jistě potěší posmutnělou duši každého fandy Falloutu. I samotný tým dostál několika změnám. Opustili nás Mad_Eye, Tristram a Jay Kowalski, zatímco do projektu přibyli čtyři noví lidé. Harley textař, Foman mapper, Pito grafik a Shafty, korektor anglického textu. Všichni se již plně zapojili do práce a věřím, že budou velkou posilou.

Saruman

09.11.2003 Nová stránka a členské změny

Vítejte na nové verzi našich stránek. Pro Vás, češtinou vládnoucí čtenáře, se toho zase tolik nemění. Nejvíc si asi všimnete, že stránka už neběží v Javě, protože některým toto činilo problémy. Na úpravě stránky do současné podoby má největší podíl externista James, tímto mu děkuji za pomoc. Hlavní je, že jsme konečně vytvořili i anglickou verzi stránky. Jak už jsme psali dřív, hodláme s našim projektem "vyrazit do světa" :-) Proto chceme taky dát zahraničním hráčům o sobě vědět. Pokud jde o náš team, doznal také jistých změn. Booty a Seto nás opustili, jelikož nemají na projekt vůbec čas. Novými posilami jsou Chekotay a Gend, oba textaři. Tímto už jsme nabírání textařů ukončili, už jich je dost :) Ale stále hledáme grafiky, mappery, scriptery, překladatele a korektory. Nakonec, aby jste se necítili ošizeni, Comus pro tuto aktualizaci vytvořil tři nové wallpapery.

Daemon

11.09.2003 Nové screenshoty, wallpapery a člen týmu

Nuž, protože nás pár nedočkavců otravovalo, podlehli jsme nátlaku a zveřejnili dva nové screenshoty, ovšem dle hesla: Koza se nažrala a vlk zůstal celý (či tak nějak:), takže na nich prakticky nic-moc neuvidíte, neboť jak by to vypadalo, kdyby jste už předem věděli, jak bude co vypadat, že. Aby vám to nebylo líto, tak si můžete ještě pochutnat na předkrmu v podobě dvou propagačních wallpaperů, tentokráte s tématikou zbraní.

Do týmu nám přibyla i nová duše- textař Tristram, kterého tímto mezi námi vítám a vás ostatní, především zručné mappery a scriptery prosím o spolupráci, neboť místa pro talenty je stále ještě dost a čím víc nás bude, tím dříve se ze hry můžeme radovat! :)

Ratman

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23