Fallout 1.5: Resurrection09.11.2003 Nová stránka a členské změny

Vítejte na nové verzi našich stránek. Pro Vás, češtinou vládnoucí čtenáře, se toho zase tolik nemění. Nejvíc si asi všimnete, že stránka už neběží v Javě, protože některým toto činilo problémy. Na úpravě stránky do současné podoby má největší podíl externista James, tímto mu děkuji za pomoc. Hlavní je, že jsme konečně vytvořili i anglickou verzi stránky. Jak už jsme psali dřív, hodláme s našim projektem "vyrazit do světa" :-) Proto chceme taky dát zahraničním hráčům o sobě vědět. Pokud jde o náš team, doznal také jistých změn. Booty a Seto nás opustili, jelikož nemají na projekt vůbec čas. Novými posilami jsou Chekotay a Gend, oba textaři. Tímto už jsme nabírání textařů ukončili, už jich je dost :) Ale stále hledáme grafiky, mappery, scriptery, překladatele a korektory. Nakonec, aby jste se necítili ošizeni, Comus pro tuto aktualizaci vytvořil tři nové wallpapery.

Daemon

11.09.2003 Nové screenshoty, wallpapery a člen týmu

Nuž, protože nás pár nedočkavců otravovalo, podlehli jsme nátlaku a zveřejnili dva nové screenshoty, ovšem dle hesla: Koza se nažrala a vlk zůstal celý (či tak nějak:), takže na nich prakticky nic-moc neuvidíte, neboť jak by to vypadalo, kdyby jste už předem věděli, jak bude co vypadat, že. Aby vám to nebylo líto, tak si můžete ještě pochutnat na předkrmu v podobě dvou propagačních wallpaperů, tentokráte s tématikou zbraní.

Do týmu nám přibyla i nová duše- textař Tristram, kterého tímto mezi námi vítám a vás ostatní, především zručné mappery a scriptery prosím o spolupráci, neboť místa pro talenty je stále ještě dost a čím víc nás bude, tím dříve se ze hry můžeme radovat! :)

Ratman

30.07.2003 Nový člen teamu

Náš team přibral nového člena, grafika Comuse. Jeho práce je momentálně hlavně na vstupních obrazovkách měst. Dokonce si už nyní můžete z jeho tvorby prohlédnout 3 propagační wallpapery, které jsou umístěny v galerii. Sekce screenshoty byla přejmenována na výstižnější název galerie, abychom tam mohli umisťovat grafickou tvorbu všeho druhu :)

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22