Fallout 1.5: Resurrection18.07.2016 Několik zajímavostí

Především díky, že hrajete naší hru!

Na Youtube už odstartovaly dva průchody hrou v angličtině (alespoň o čem víme). První video z Resurrectionu od Colonel RPG můžete vidět zde a od Al's Gaming zde.

Možná ne všichni vědí o funkcích, které do hry přináší Sfall, který je součástí Resurrectionu, proto se hodí zmínit ty nejdůležitější:
Můžete používat kolečko myši pro listování předměty v inventáři. Máte také neomezené množství slotů pro uložené pozice. Stačí kliknout na šipku vedle čísla nad seznamem slotů pro přepnutí na další stránky se slotama. A důležitou klávesou ve hře je být levý shift. Pokud ho podržíte, zvýrazní se vám všechny předměty ležící na zemi.

Pokud snad hrajete Resurrection v angličtině a všimnete si nějaké chyby v textech, budeme rádi, když nám to nahlasíte, abychom to mohli opravit a udělat tak anglický překlad ještě lepší. Založili jsme pro tento účel téma na fóru.

Daemon

15.07.2016 Resurrection verze 1.4

A je tu nová verze Resurrectionu, která tentokrát vychází také v angličtině. Ale update na verzi 1.4 nechybí ani pro českou verzi. Instalační soubor české verze 1.4 můžete stáhnout zde a patch na verzi 1.4 z jakékoli předchozí verze tady. Dokonce uložené pozice z verze 1.3 budou ve verzi 1.4 fungovat. Na této stránce najdete opět více odkazů, včetně možnosti stáhnout si archiv pro ruční instalaci. Asi nemusím připomínat, že pro hraní Resurrectionu potřebujete Fallout 2. Vše ostatní, včetně High Resolution patche, Sfallu a češtiny, je už v instalaci obsaženo.

Pokud narazíte na nějaké problémy s instalací nebo rozběhnutím hry, doporučujeme jako první pročíst sekci "Známé problémy a jejich řešení" v Resurrection readme. Jinak jako vždy, pokud nám napíšete na email nebo na naše fórum, pokusíme se vám pomoct. Můžete nám také napsat své zážitky ze hry nebo názor na ni. A pokud byste snad narazili na nějakou chybu ve hře, rádi se o tom také dozvíme, abychom to mohli opravit. Kromě zmíněného emailu a fóra nás můžete zastihnout také na Facebooku nebo Twitteru.

Užijte si hru!

Daemon

09.07.2016 Týden do vydání anglické verze

Zbývá už jen týden do 15. července, tedy do vydání anglické verze Resurrectionu a patche 1.4. Přesný čas nedokážeme odhadnout, ale bude to nejspíš někdy během večera. Stejně jako dříve poskytneme ke stažení jak automatický instalační program, tak archiv pro manuální instalaci, který stačí rozbalit do hlavního Fallout 2 adresáře. To samé i v případě patche, který z Resurretionu udělá verzi 1.4 z jakékoli předchozí verze. A tentokrát narozdíl od předchozích verzí můžu potvrdit, že uložené pozice z verze 1.3 budou kompatibilní s novou verzí, takže budete moct své staré pozice načíst.

Jestli máte další dotazy, koukněte na naše FAQ. Jestli jste nenašli odpověď ani tam, napište nám třeba na fórum, Facebook nebo email.

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23