Fallout 1.5: Resurrection20.06.2016 Resurrection v angličtině již tento červenec

Už je to tak, Resurrection je přeložený do angličtiny a začali jsme s testováním. Chceme si vyhradit měsíc na testování anglické verze a doladění posledních drobností, aby i anglicky mluvící hráči měli možnost vychutnat si hru v patřičné kvalitě. Vydání anglické verze bude tedy v pátek 15. července 2016. Hra bude kompletně přeložena a vyjde ve verzi 1.4, tedy se všemi dosavadními opravami i s několika novými od poslední verze. Stejně jako u předchozích verzí bude obsahovat vše potřebné, vy potřebujete mít pouze nainstalovaný Fallout 2. Spolu s anglickou verzí vydáme i českou verzi 1.4 a patch na tuto verzi. Tentokrát díky malému množství změn by měly ve verzi 1.4 fungovat i uložené pozice z verze 1.3.

Již nyní musím vyzdvihnout všechny překladatele a korektory, kteří se na překladu podíleli. Vzhledem k obrovskému množství textů odvedli pořádný kus práce a to vše zadarmo ve svém volném čase. Díky! Jestli si chcete udělat představu o jakém množství textů je řeč, přečtete si náš starší článek Resurrection počty.

Daemon

19.05.2016 Resurrection na Mod DB

Přidali jsme profil Resurrectionu na populární stránku Mod DB, abychom rozšířili povědomí o našem modu mezi další hráče, kteří třeba zatím o Resurrectionu neslyšeli. Stejně jako na našich stránkách tam najdete všechny důležité informace o modu (v angličtině). Profil je možné navštívit zde. Uživatelé registrovaní na Mod DB tam mohou modifikaci komentovat a hodnotit.

Pokud jde o překlad a korekturu, oboje se už blíží ke konci, takže v příští novince ohlásíme datum vydání anglické verze, které bude od té doby jen několik týdnů daleko.

Daemon

06.03.2016 Menší info o postupu překladu

Dnes to bude krátká zpráva, jen abychom vás nenechávali dlouho bez informací o postupu překladu. Vím, že si s překladem Resurrectionu dáváme na čas, ale doufám, že se to čekání nakonec vyplatí. Děláme co nám náš vzácný volný čas dovolí.

Takže jak jsme na tom: Dokončit samotný překlad podle plánu do konce ledna se nepovedlo, ale již nám k přeložení zbývá jen hrstka textů a to konkrétně ze závěrečné lokace hry. Korektura textů pokračuje a pro její urychlení jsme přibrali nového korektora Benjamina Tyrera, kterého tedy tímto vítám do týmu.

Zatím toho tedy není příliš nového k oznámení, ale to se snad v blízké době změní.

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22