Fallout 1.5: Resurrection05.12.2015 Stav překladu ke konci roku

Rok 2015 se neomylně blíží ke konci a ačkoli mě to mrzí, už se ukazuje, že anglickou verzi Resurrectionu do jeho konce vydat nestihneme. Přestože na tom pracujeme pilně, jak nám jen čas umožňuje, do konce roku nebo nejpozději během ledna stihneme maximálně dokončit samotný překlad. Pak bude ještě potřeba kratší čas na dokončení korektury a otestování. Takže aktuální odhad vydání je nyní na první čtvrtinu roku 2016.

Samotná korektura přeložených textů už nějakou dobu plně probíhá. Máme zkontrolované a opravené všechny texty z Albuquerque, největšího města ve hře, a korektura Corathu už je také skoro hotová. Ne všichni korektoři mají nadále čas se Resurrectionu věnovat. Takže aby korektura nebyla příliš pozadu za samotných překladem, přibrali jsme do týmu dalšího člena - korektora s přezdívkou Resido.

Za Resurrection tým přeji všem hezké svátky. S novinkami o překladu se ozvu zase příští rok.

Daemon

10.09.2015 Ukázka questu

Vítám oficiálně do našeho týmu třetího korektora Blodcyning, který již několik týdnů pracuje na korektuře Albuquerque. Kromě toho také připravil krátkou video ukázku ze hry.

Dříve jsme tu na webu měli ukázku questu z Resurrectionu v podobě screenshotů s popisky. Bylo to ale ještě z rozpracované verze hry před vydáním, tudíž to příliš neodpovídalo finální podobě a kvalitě ve hře. Od té doby se toho hodně změnilo. Ukázku jsme proto dali pryč. A místo toho jsme pro hráče, kteří čekají na anglický překlad Resurrectionu, připravili aktuálnější demonstraci a to z jiného questu, tentokrát v podobě videa. Blodcyning v ní předvede vedlejší quest z Corathu a jak ho lze řešit až třemi různými způsoby. Resurrection v češtině už můžete dávno hrát, jestli vás ale zajímá ukázka z anglické verze, můžete se podívat zde.

Daemon

19.07.2015 Junktown už za pár dní. Těšíme se!

Postapo festival Junktown začíná už tento pátek! A v sobotu od 17 hodin s předpokládaným koncem v 19 hodin se koná debata o Falloutu, Resurrectionu a překladu New Vegas. Bude se to odehrávat v kino sále FuturoGraf zřízeném v bunkru. Tak jestli budete na Junktownu, stavte se s námi pokecat. Zúčastní se nás 7 až 9 členů Resurrection týmu včetně Ratmana, Sarumana a Marya. Nebude chybět ani Chekotay, který navíc bude mít na stejném místě už od 13 hodin přednášku "hlad v přírodě, léčivá i vraždící flóra". Celý program Junktownu je k nahlédnutí zde. Mimo jiné se ve zmíněném kino sále v sobotu už od jedenácti dopoledne promítá Chlapec a jeho pes a večer od desíti pak Mad Max 2. Oba klasické postapo filmy, které posloužily jako jedna z inspirací pro tvůrce Falloutu.

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22