Fallout 1.5: Resurrection19.07.2015 Junktown už za pár dní. Těšíme se!

Postapo festival Junktown začíná už tento pátek! A v sobotu od 17 hodin s předpokládaným koncem v 19 hodin se koná debata o Falloutu, Resurrectionu a překladu New Vegas. Bude se to odehrávat v kino sále FuturoGraf zřízeném v bunkru. Tak jestli budete na Junktownu, stavte se s námi pokecat. Zúčastní se nás 7 až 9 členů Resurrection týmu včetně Ratmana, Sarumana a Marya. Nebude chybět ani Chekotay, který navíc bude mít na stejném místě už od 13 hodin přednášku "hlad v přírodě, léčivá i vraždící flóra". Celý program Junktownu je k nahlédnutí zde. Mimo jiné se ve zmíněném kino sále v sobotu už od jedenácti dopoledne promítá Chlapec a jeho pes a večer od desíti pak Mad Max 2. Oba klasické postapo filmy, které posloužily jako jedna z inspirací pro tvůrce Falloutu.

Daemon

15.07.2015 Stav EN překladu a korektury

Především díky všem, kdo se ozval a nabídl nám pomoc s korekturou anglických textů. Ozvalo se vás opravdu hodně a to především od oznámení čtvrtého Fallouta :) Vážíme si vaší nabídky. Všem, kdo jste se ozvali na náš email info@resurrection.cz jsem se snažil odpovědět, snad jsem na nikoho nezapomněl. Jestli jste odpověď nedostali, zkontrolujte si složku pro spam, už se také stalo, že mail od nás v ní skončil. Kromě Michaela se už do kontroly textů pustil Aaron Campbell a brzy by se měl zapojit i třetí korektor. Nyní tedy máme dostatek korektorů k včasnému dokončení překladu Resurrectionu. To znamená ještě letos.  

Samotné překládání od posledně také opět pokročilo. Především jsme dokončili překlad Albuquerque, největšího města ve hře, čemuž odpovídá i množství a rozsáhlost textů. Na konec se na překladu Albuquerque do jisté míry podíleli hned tři překladatelé. Dalším významným milníkem je přeložení města Corath, u něhož se už pracuje i na korektuře.

Daemon

17.05.2015 Novinky o chystaném Junktownu

Postapo festival Junktown konající se tento červenec již před časem spustil předprodej vstupenek a upřesnil svůj program i místo konání. Do konce května si můžete koupit vstupenku za 375 Kč, od června to už bude za 450 Kč. Akce se bude konat v areálu raketové základny Bratronice a novinkami o programu organizátoři hojně zásobují FB event akce, doporučuji sledovat. Na aktualizovaném plakátu festivalu nechybí zmíněn ani Resurrection. Za náš tým plánuji jet já (Daemon), Saruman, Maryo, účast potvrdili i Chekotay s Viky a věřím, že přijedou i další.

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23