Fallout 1.5: Resurrection30.03.2015 V létě proběhne postapo festival Junktown a my se zúčastníme

V červenci 24. až 26. vznikne na raketové základně nedaleko Prahy postapo městečko, aby hostilo Junktown – setkání fanoušků post-apokalyptického světa ve stylu Falloutu a Mad Maxe. Akce by měla nabídnout larpy, koncerty, projekce, workshopy a mnoho dalšího. Resurrection tým bude zastoupen několika členy a v sobotu 25. 7. se budeme účastnit besedy pořádané stylově uvnitř podzemního bunkru. Takže jestli s námi chcete pokecat o Resurrectionu, jeho vývoji nebo prostě o Falloutu, rádi se s vámi na akci uvidíme.

Více o Junktownu na FB eventu.

JUNKTOWN

Daemon

05.02.2015 Stav překladu v novém roce

S překladem Resurrectionu do angličtiny jsme zhruba v půlce. Alespoň podle počtu přeložených textových souborů. Jde opravdu o hrubý odhad. Neříká to, kolik textu je opravdu přeloženo, protože jednotlivé soubory jsou různě rozsáhlé. Mohou mít pár řádků až desítky stránek. Když nepočítám korekturu, tak kompletně přeložené máme dvě menší lokace PROGEMA a Tábor mutantů a také texty pro náhodná setkání včetně těch speciálních. Dokončení překladu se blíží i úvodní lokace hry New Hope a jednoho z velkých měst Sedit. Na překladu všech ostatních lokací se už dlouhodobě pracuje. Dostat překlad do tohoto stavu nám trvalo rok. Vzhledem k tomu, že je překlad již rozběhlý, základy máme ujasněné, věřím, že druhou polovinu stačíme rychleji. Stále si tedy myslím, že je šance stihnout vydání anglické verze ještě tento rok. Budeme se o to snažit.

Daemon

15.10.2014 Patch verze 1.3

Jak jsem posledně slíbil, přinášíme vám nový patch pro Resurrection verze 1.3. Můžete stahovat například zde nebo celou hru ve verzi 1.3 zde. Více odkazů je tradičně na stránce Stažení.

Nová verze obsahuje opět množství oprav a poslední úpravy a vylepšení hry, které jsme měli v plánu dodělat. Všechny chyby a problémy, o kterých víme a můžeme s nimi něco dělat (to je netýkají se například problémů samotného enginu - o těch se můžete dočíst v našem readme v sekci „Doporučení“), byly vyřešeny. Pokud přesto ve hře narazíte na chybu, budeme rádi, když nám o ní dáte vědět třeba na našem fóru nebo na email info@resurrection.cz

Základní informace k patchi, které doporučuji přečíst před aktualizováním Resurrectionu:
- Samotný patch lze aplikovat na jakoukoli starší verzi Resurrectionu. Obsahuje i změny, které jsme dělali do verze 1.1 a 1.2
- Uložené pozice nejsou zpětně kompatibilní. Bohužel tak funguje engine Falloutu 2, nelze udělat zpětně kompatibilní verze. Pozice z verze 1.0, 1.1 nebo 1.2 nepůjdou tedy ve verzi 1.3 načíst.
- Jelikož se s patchem aktualizují i ini soubory Sfallu a High Resolution patche, nastavení, které jste mohli změnit v Resurrection konfigurátoru (například rozlišení), se vrátí na základní. Musíte si znovu přes konfigurátor vše nastavit.
- Pokud jste si z našeho fóra stáhli soubor s provizorní opravou nějaké konkrétní chyby, ten soubor nyní smažte (projděte podsložky ve složce Resurrection/resdata), aby se už nenačítal. Šlo opravdu jen o provizorní opravy. Jejich lepší provedení je již ve verzi 1.3 obsaženo.
- Pokud chcete vidět seznam změn, je v souboru fores_change.log, který najdete ve složce s nainstalovaným Resurrectionem. Nebo se můžete podívat přímo zde. Pozor ale, obsahuje spoilery!
- Pokud narazíte na problém s instalací nebo spuštěním Resurrectionu, podívejte se nejdříve do readme souboru, jestli neobsahuje radu, jak váš problém vyřešit. Pokud vám readme nepomůže, napište nám na fórum, pokusíme se vám pomoct.

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22