Fallout 1.5: Resurrection15.10.2014 Patch verze 1.3

Jak jsem posledně slíbil, přinášíme vám nový patch pro Resurrection verze 1.3. Můžete stahovat například zde nebo celou hru ve verzi 1.3 zde. Více odkazů je tradičně na stránce Stažení.

Nová verze obsahuje opět množství oprav a poslední úpravy a vylepšení hry, které jsme měli v plánu dodělat. Všechny chyby a problémy, o kterých víme a můžeme s nimi něco dělat (to je netýkají se například problémů samotného enginu - o těch se můžete dočíst v našem readme v sekci „Doporučení“), byly vyřešeny. Pokud přesto ve hře narazíte na chybu, budeme rádi, když nám o ní dáte vědět třeba na našem fóru nebo na email info@resurrection.cz

Základní informace k patchi, které doporučuji přečíst před aktualizováním Resurrectionu:
- Samotný patch lze aplikovat na jakoukoli starší verzi Resurrectionu. Obsahuje i změny, které jsme dělali do verze 1.1 a 1.2
- Uložené pozice nejsou zpětně kompatibilní. Bohužel tak funguje engine Falloutu 2, nelze udělat zpětně kompatibilní verze. Pozice z verze 1.0, 1.1 nebo 1.2 nepůjdou tedy ve verzi 1.3 načíst.
- Jelikož se s patchem aktualizují i ini soubory Sfallu a High Resolution patche, nastavení, které jste mohli změnit v Resurrection konfigurátoru (například rozlišení), se vrátí na základní. Musíte si znovu přes konfigurátor vše nastavit.
- Pokud jste si z našeho fóra stáhli soubor s provizorní opravou nějaké konkrétní chyby, ten soubor nyní smažte (projděte podsložky ve složce Resurrection/resdata), aby se už nenačítal. Šlo opravdu jen o provizorní opravy. Jejich lepší provedení je již ve verzi 1.3 obsaženo.
- Pokud chcete vidět seznam změn, je v souboru fores_change.log, který najdete ve složce s nainstalovaným Resurrectionem. Nebo se můžete podívat přímo zde. Pozor ale, obsahuje spoilery!
- Pokud narazíte na problém s instalací nebo spuštěním Resurrectionu, podívejte se nejdříve do readme souboru, jestli neobsahuje radu, jak váš problém vyřešit. Pokud vám readme nepomůže, napište nám na fórum, pokusíme se vám pomoct.

Daemon

03.10.2014 První narozeniny

Resurrection má dnes první narozeniny! Je to právě rok, co jsme vydali českou verzi naší modifikace. A byl to úspěch. Díky velkému zájmu se podařilo hned ten samý den přetížit jeden z download odkazů :) Resurrection obdržel kladné recenze a na některých stránkách se dokonce objevil v hlasování o nejlepší hru roku a nevedl si vůbec špatně.

Je potřeba přiznat, že se také ukázalo, že hra měla ve verzi 1.0 slušnou řádku bugů. Proto již máme verzi 1.2, s každou novou verzí hromadu opravených chyb. I pár nově přidaných (neúmyslně samozřejmě). Další verzi jsme původně chtěli vydat až s anglickým překladem, ale pro patch 1.3 se toho nahromadilo již dost, takže nemá smysl dále čekat. Patch 1.3 vydáme nejpozději do 14 dnů. Verze 1.3 bude mít opravené všechny známé bugy a ve hře již bude vše, co jsme ještě chtěli přidat nebo upravit.

Pokud jde o překlad hry do angličtiny, stále bychom ještě našli práci pro dalšího překladatele, aby se překládání urychlilo. Pokud máte zájem nám pomoct, ozvěte se nám, nejlépe na náš email info@resurrection.cz.

Díky všem, kdo jste si Resurrection zahráli!
Zvířátko na konec
:-)

Daemon

15.08.2014 Návod na hru

Jestli se při hraní Resurrectionu zaseknete, třeba vám přijde vhod návod, který sepsal hráč Fallanga. Návod najdete zde na Resurrection wiki i spolu s popisy některých lokací, postav a předmětů, kterými tam v nedávné době přispěl zase Bediverecs.

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23