Fallout 1.5: Resurrection03.10.2014 První narozeniny

Resurrection má dnes první narozeniny! Je to právě rok, co jsme vydali českou verzi naší modifikace. A byl to úspěch. Díky velkému zájmu se podařilo hned ten samý den přetížit jeden z download odkazů :) Resurrection obdržel kladné recenze a na některých stránkách se dokonce objevil v hlasování o nejlepší hru roku a nevedl si vůbec špatně.

Je potřeba přiznat, že se také ukázalo, že hra měla ve verzi 1.0 slušnou řádku bugů. Proto již máme verzi 1.2, s každou novou verzí hromadu opravených chyb. I pár nově přidaných (neúmyslně samozřejmě). Další verzi jsme původně chtěli vydat až s anglickým překladem, ale pro patch 1.3 se toho nahromadilo již dost, takže nemá smysl dále čekat. Patch 1.3 vydáme nejpozději do 14 dnů. Verze 1.3 bude mít opravené všechny známé bugy a ve hře již bude vše, co jsme ještě chtěli přidat nebo upravit.

Pokud jde o překlad hry do angličtiny, stále bychom ještě našli práci pro dalšího překladatele, aby se překládání urychlilo. Pokud máte zájem nám pomoct, ozvěte se nám, nejlépe na náš email info@resurrection.cz.

Díky všem, kdo jste si Resurrection zahráli!
Zvířátko na konec
:-)

Daemon

15.08.2014 Návod na hru

Jestli se při hraní Resurrectionu zaseknete, třeba vám přijde vhod návod, který sepsal hráč Fallanga. Návod najdete zde na Resurrection wiki i spolu s popisy některých lokací, postav a předmětů, kterými tam v nedávné době přispěl zase Bediverecs.

Daemon

04.07.2014 Stav překladu: Třetina za námi

Překlad Resurrectionu do angličtiny probíhá slušným tempem. Pro hrubou představu, jak jsme daleko: Z celkových 588 textových souborů jich je 194 přeloženo, takže více méně třetina. Díky překladatelům, kteří s překládáním nepřestali a stále tomu věnují svůj volný čas, přestože ho někdy mají málo kvůli životním událostem, ať už šťastným nebo nešťastným. Mezi ty šťastné patří svatba a narození dítěte. Oběma překladatelům blahopřeju!

Začalo se už pracovat i na korektuře přeložených textů. Vítám do týmu Michaela Jonese, který se už pustil do kontroly textů menší lokace (PROGEMA), kterou máme jako první kompletně přeloženou. Michael nám pomůže k tomu, aby byl překlad opravdu kvalitní a čekání na něj se tak vyplatilo.

Daemon

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22