Základňa Obrody

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

PM74
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Feb 07, 2014 5:24 pm

Re: Základňa Obrody

Post by PM74 »

username wrote:Prisel nekdo na to jak osvobodit vezne bez toho aby se spustil souboj? Vsechno v zakladne jsem schopnej vyresit bez boje jen toto ne, zkousel jsem i plizeni + vyrazeni reaktoru v 6. patre ale i kdyz si me sice nikdo hned nevsimne a boj nezacne, tak silovy pole u strazi se stejne zapne takze bez boje se to neobejde. Samotny emitory silovyho pole u veznu "opravit" nejdou a jinak uz nevim. pokud nechci bojovat tak proste musim nechat vezne pochcipat?
Tak tohle by mě taky moc zajímalo, a co jsem to tu pročítal, tak nikdo neodpověděl. Já to zkouším už několik dní, ale nedaří se mi na to přijít. :-(
Rád bych nadělal co nejmnenší paseku, jsem prostě klaďas :roll: , takže bych rád zachránil vězněné normály, překecal Spasitele a díky hlasitému odpočítávání zachráníl i ghouly z Obrody, ale zatím to vypadá, že tu taková možnost není a začínám si zoufat.
Jinak až do teď jsem se u hry náramně bavil a všechno mi přišlo celkem logické a smysluplné, tvůrci mají můj obdiv a uznání, díky.
Sandy
Neutral
Posts: 5
Joined: Thu Feb 20, 2014 7:51 am

Re: Základňa Obrody

Post by Sandy »

podarilo se nekomu dostat do toho zamceneho skladu na 5. patre? tam asi bude ta coucastka na vylepseni energozbrani, ale nejak se tam nemuzu dostat :(

a druha otazka, s jakym lvl se tak prumerne dostavate do obrody a ukoncujete hru, hraju Res. poprve, vim ze mi toho mraky uniklo, neco sem zahral spatne atd. , ale snazim se hrat za dobraka, a mam lvl 13 a karmu 200, a momentalne uz stojim pred spasitelem.
User avatar
Halflifeblazen
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Feb 12, 2014 4:49 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Halflifeblazen »

Sandy wrote:podarilo se nekomu dostat do toho zamceneho skladu na 5. patre? tam asi bude ta coucastka na vylepseni energozbrani, ale nejak se tam nemuzu dostat :(
Měl jsem 80% paklíč a na první pokus se mi tam povedlo zaseknout zámek =(. Takže to bude tipuji asi jako věda a řeč kolem 130% Paklíč ale v Albuquerque (tenhle název města mi vždy dělá problém zapamatovat) lze zakoupit elektronickou sadu paklíčů MKII (někdy tam je někdy ne), takže s ním by teoreticky stačila stovka, někdy to budu muset projít pořádně když už mám energobrnění tak není problém troufnout na párače které považuji za hlavní příjem zkušenostních bodů. :D
User avatar
Halflifeblazen
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Feb 12, 2014 4:49 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Halflifeblazen »

Sandy wrote: a druha otazka, s jakym lvl se tak prumerne dostavate do obrody a ukoncujete hru, hraju Res. poprve, vim ze mi toho mraky uniklo, neco sem zahral spatne atd. , ale snazim se hrat za dobraka, a mam lvl 13 a karmu 200, a momentalne uz stojim pred spasitelem.
Taky když jsem stál před Spasitelem jsem byl level 13 a to jsem plnil vše co šlo plnit a karmu kolem 780 - strážce pouště a dokonce se mi povedlo získat až těsně před koncem karmický titul Šampion (a pak že to za dobráka nejde dohrát jak tvrdila recenze) ale měl jsem malou řeč 111% na ukecání Spasitele tak jsem musel vyrazit na ten lov páračů abych se naexpil a nahrabal řeč protože bojovat s ním se mi nechtělo a je horší než párači a chtěl jsem z něj zjistit více.
Sandy
Neutral
Posts: 5
Joined: Thu Feb 20, 2014 7:51 am

Re: Základňa Obrody

Post by Sandy »

se spasitelem problem nemam, muj energorotacak ho rozmixuje na jednu davku, ale ta rec no :( budu muset zakladnu vymlatit, a pak uz si nebudu muct ten rotacak nechat vylepsit :)

kazdopadne, paklic mam fakt malo, ale ten MK2 mam u sebe

a s cim mam jeste problem jsou naboje do tezkejch zbrani, nevim jestli se mi to zda, nebo je jich fakt malo, vymlatil jsem jedno patro obrody a z moji zasoby asi 1000 naboju do rozacaku zbylo 200, a to jsem s tim pocital, a kdykoli sli koupit, tak sem je bral
a co se tyka penez, taky nevim kde je brat, uvazoval jsem o tech operacich u doktora, ale proste nemam prachy. Veci naprodej mam plny skrine po meste, ale neji je za co prodat :(
User avatar
Halflifeblazen
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Feb 12, 2014 4:49 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Halflifeblazen »

Sandy wrote:se spasitelem problem nemam, muj energorotacak ho rozmixuje na jednu davku, ale ta rec no :( budu muset zakladnu vymlatit, a pak uz si nebudu muct ten rotacak nechat vylepsit :)

kazdopadne, paklic mam fakt malo, ale ten MK2 mam u sebe

a s cim mam jeste problem jsou naboje do tezkejch zbrani, nevim jestli se mi to zda, nebo je jich fakt malo, vymlatil jsem jedno patro obrody a z moji zasoby asi 1000 naboju do rozacaku zbylo 200, a to jsem s tim pocital, a kdykoli sli koupit, tak sem je bral
a co se tyka penez, taky nevim kde je brat, uvazoval jsem o tech operacich u doktora, ale proste nemam prachy. Veci naprodej mam plny skrine po meste, ale neji je za co prodat :(
Jo náboje do těžkých zbraní byli peklo používal jsem Sebastianův rotačák a ten měl vysokou spotřebu takže jsem často navětěvoval Sedit kvůli nábojům, na operace jsem kašlal protže to ničí karmu (podstoupením operace zabijíš dárce). Jinak co se týče peněz docela hodně jsem dostal za nalezení šerifova syna, pak za práci pro Císařství takže jsem měl kolem 36 000 něco zátek.
Sandy
Neutral
Posts: 5
Joined: Thu Feb 20, 2014 7:51 am

Re: Základňa Obrody

Post by Sandy »

tak ja to zacnu znovu az dokoncim toto, a kaslat na karmu, takze nejakou tu operaci podstoupim. jinak me se povedlo sebrat asi jen 25000 zatim :)
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

Re: Základňa Obrody

Post by kikopp »

Halflifeblazen wrote:
Sandy wrote:podarilo se nekomu dostat do toho zamceneho skladu na 5. patre? tam asi bude ta coucastka na vylepseni energozbrani, ale nejak se tam nemuzu dostat :(
Měl jsem 80% paklíč a na první pokus se mi tam povedlo zaseknout zámek =(. Takže to bude tipuji asi jako věda a řeč kolem 130% Paklíč ale v Albuquerque (tenhle název města mi vždy dělá problém zapamatovat) lze zakoupit elektronickou sadu paklíčů MKII (někdy tam je někdy ne), takže s ním by teoreticky stačila stovka, někdy to budu muset projít pořádně když už mám energobrnění tak není problém troufnout na párače které považuji za hlavní příjem zkušenostních bodů. :D
POZOR, TENTO KOMENTÁR OBSAHUJE SPOILERY!
Ja som mal pakľúč 80% plus k tomu veľkú sadu pakľúčov a samozrejme MKII a otvoril som všetky dvere a skrinky až na jedny dvere (myslím, že šieste podlažie ale pri testovaní som tam aj tak nič podstatné nenašiel). Inak pri dohratí som bol lvl 25, karma 1490 a podstúpené všetky operácie - myslím, že pri klaďasovi som splnil na 95% všetky questy, ktoré sa dali. Prachy som farmil cez karavány (do Corathu) cez Crimson Caravan. Za jeden mesiac som karavánu otočil dvakrát a na farmenie úplne stačili banditi s deaglami a drogami, lepšie veci je aj tak problém speňažiť. Zbrane som vždy predával a drogy nechával - nič nevážia takže sú výborne platidlo na poriadne nákupy. Inak neuveriteľne ma potešila prítomnosť plazmových pušiek, dokonca jedna je tam v podstate verzia "turbo" takže paráda. Vo F2 mi vždy chýbalo na plazmovke mierený výstrel za 4AB (to čo šlo v F1).

Zaujimalo by ma, či je možné opraviť energo zbroj, ktorá leží na stole. Pri testovaní so skillom 200 sa mi to nepodarilo :( Inak musím uznať, že v tejto lokácii sa mi veľmi páčila možnosť posúvať sa ďalej len so skillom "reč", stačilo mať 130% a vyriešil som všetko (samozrejme možnosť zachrániť "normálov" a nevyvolať pritom hromadnú bitku som nenašiel). Super ale je, že cez podobne vysokú vedu sa dá dostať až do piateho poschodia bez problémov.
Post Reply