Základňa Obrody

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by feťák8 »

Když už jednou vztáhneš ruku/plamenomet/gatling na Spasitele, tak naneštěstí ne :D
Image
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Základňa Obrody

Post by PlasmaKnight?? »

Ak sa mozemm spytat.... ma tato "Obroda" daco spolocne s tou "Obrodou" z Fallout 2 ??? :shock:
Tam mali ako znak symbol Ankh a sefovala im velka inteligentna krysa :mrgreen:

Inak vsimli ste si ze ghulovia su velky sektari? Najpr Seth a jeho vymlety gang, potom obroda v res. a neskor obroda z potkanom na cele :D
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by Ratman »

Popravdě řečeno v hodně hodně dávných začátcích designování to byla předloha... naštěstí se to později zvrhlo úplně jiným směrem a s Obrodou z F2 to má společného jen název 8) Nebo možní je Obroda ve F2 takový překroucený pozůstatek té ve F 1.5... necháváme na vaší fantazii :twisted:
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
mantis7
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 10:25 am

Re: Základňa Obrody

Post by mantis7 »

Jak mam dostat od skladnika tu energo zbroj? V pocitaci jsem si nahackoval vybavu navic ale to mi dal jen laser pistoli... vim ze na zacatku byla nejaka hlaska ze cte Kocici pracku ale kdyz jsem se pak k nemu vratil s tim casakem tak uz nic :-/
Bude ji mit aspon v zamcenem skladu az ho kilnu? :o)
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Bloody »

jo, má ju tam:)
mantis7
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 10:25 am

Re: Základňa Obrody

Post by mantis7 »

a neda se lockpicknout v plizeni ze by si toho nevsiml?? :o)
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Bloody »

To asi ne, protože jakmile dveře odemkneš spustí se poplach.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by feťák8 »

Tak jsem našel způsob "nenásilného" vniknutí na 6. patro. Musíte stráži u výtahu na 5. patře dát do inventáře několik dynamitů (já dal 6). Výbuchy vojáka sice jen těžce zraní, ale nezaútočí na vás (chyba?). Na 6. patře se dá prokecat přes Briana, ale po nahackování generátoru začnou stejně nepřátelé útočit (odpálení dynamitem jsem nezkoušel, protože mi žádný nezbyl :D ), což je asi nejhorší možný postup cesty zpátky nahoru, protože musíte vystřílet o jedno podlaží víc.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by Daemon »

A proč dávat dynamit strážnému u výtahu na 5. patře? On ti nějak brání ve vstupu do výtahu?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by feťák8 »

Narychlo vyzkoušeno a nebrání! Asi mě odradilo, že při prvních pokusech vlézt do výtahu se spustil rozhovor. Fajn, jako bych nic nenapsal :D
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by Daemon »

Chudák, jen si na tebe dovolil promluvit a už má v kalhotách 6 odjištěných dynamitů :-)
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Základňa Obrody

Post by Sarin »

Našel někdo způsob jak vyřadit jeden z generátorů tak aby po mně nešla celá základna? Spasitele v klídku překecám, ale nepřijde mi že bych měl dost času to hacknout a probít se zpátky na povrch než to vyletí do...
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Základňa Obrody

Post by sawyer477 »

sakra je tu vubec nekdo kdo byl tak fair ze se pridal k obrode jako ja? sice sem padl v bitne o alberqerky ale vim ze sem pomohl dobre veci, my mutanti zvitezime
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Základňa Obrody

Post by feťák8 »

sawyer477 wrote:sakra je tu vubec nekdo kdo byl tak fair ze se pridal k obrode jako ja? sice sem padl v bitne o alberqerky ale vim ze sem pomohl dobre veci, my mutanti zvitezime
Ano, v první hře. Když jsem chvíli hledal způsob zabití Spasitele po zjištění, že přemluvit se k zničení základny nenechá. Ještě jsem pro musel dokázat oddanost a zastřelit Keri. Ale následoval druhý pokus, kritičák do hlavy energopěstí, sebrání zbraní, zabití a následně zabití 5; 6; 3; a 1; podlaží základny.
Image
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Základňa Obrody

Post by valcik »

Sarin wrote:Našel někdo způsob jak vyřadit jeden z generátorů tak aby po mně nešla celá základna? Spasitele v klídku překecám, ale nepřijde mi že bych měl dost času to hacknout a probít se zpátky na povrch než to vyletí do...
Skús to opačne. Najprv osloboď väzňov odpálením generátora, po spustení poplachu prelez všetky podlažia a pobi stráže. Spasitel počká, nakoniec s ním zúčtuj a pohodlne odkráčaj prázdnou základňou k východu. :)
Post Reply