Počátek

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

nukaholik
Neutral
Posts: 4
Joined: Thu Oct 10, 2013 3:33 pm

Počátek

Post by nukaholik »

Ahoj lidi, zkouším to hrát a nějak se nechytám. Chodím po Rat Hole i New Hope a nemůžu se dostat k žádný solidní zbrani. Ta vyrobená pistolka a rezavá mačeta mi ještě na cestě do Seditu nepomohla. pokaždé narazím na skupinu ghůlů a ti mě zabijí. Poradíte?
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Počátek

Post by Smash »

Utiect im pomoze napr pes
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Počátek

Post by Sarin »

Poslední quest by ti měl vynést docela dost bouchaček, za které je možné ještě v Rat Hole koupit pár molotovů. Dělej questy...s 10mm SMG a molotovama se daj zvládnout ať už máš jakoukoliv postavu.
nukaholik
Neutral
Posts: 4
Joined: Thu Oct 10, 2013 3:33 pm

Re: Počátek

Post by nukaholik »

Sarin wrote:Poslední quest by ti měl vynést docela dost bouchaček, za které je možné ještě v Rat Hole koupit pár molotovů. Dělej questy...s 10mm SMG a molotovama se daj zvládnout ať už máš jakoukoliv postavu.
Asi myslíš, že jsem dál než jsem. Já v Rat hole mám úkol od Juliana a Leonarda. Jež se např. pro lékařské vybavení nemůžu nikam dostat. napadl mě právě Sedit.
Prostě vytáhnu paty z Rat hole a uklovají mě i kudlanky.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Počátek

Post by feťák8 »

nukaholik wrote:Prostě vytáhnu paty z Rat hole a uklovají mě i kudlanky.
Jestli máš víc než 6 akčních bodů, tak se kudlankám dá utéct. Na cestu Rat Hole je nejlepší pořídit si psa, aby na sebe několik nepřátel navázal.
Image
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Počátek

Post by Kein »

nukaholik wrote:
Sarin wrote:Poslední quest by ti měl vynést docela dost bouchaček, za které je možné ještě v Rat Hole koupit pár molotovů. Dělej questy...s 10mm SMG a molotovama se daj zvládnout ať už máš jakoukoliv postavu.
Asi myslíš, že jsem dál než jsem. Já v Rat hole mám úkol od Juliana a Leonarda. Jež se např. pro lékařské vybavení nemůžu nikam dostat. napadl mě právě Sedit.
Prostě vytáhnu paty z Rat hole a uklovají mě i kudlanky.
Doporučuju si pořádně číst dialogy, nebo jít hrát Fallout 3.
nukaholik
Neutral
Posts: 4
Joined: Thu Oct 10, 2013 3:33 pm

Re: Počátek

Post by nukaholik »

Kein wrote:
nukaholik wrote:
Sarin wrote:Poslední quest by ti měl vynést docela dost bouchaček, za které je možné ještě v Rat Hole koupit pár molotovů. Dělej questy...s 10mm SMG a molotovama se daj zvládnout ať už máš jakoukoliv postavu.
Asi myslíš, že jsem dál než jsem. Já v Rat hole mám úkol od Juliana a Leonarda. Jež se např. pro lékařské vybavení nemůžu nikam dostat. napadl mě právě Sedit.
Prostě vytáhnu paty z Rat hole a uklovají mě i kudlanky.
Doporučuju si pořádně číst dialogy, nebo jít hrát Fallout 3.
Dohrál jsem Falout 1,2 i 3 New Vegas. Chtěl jsem teď zkusit tohle, ale nějak mi hra nepřeje :(
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Počátek

Post by lopata »

lekařské vybavení ukradneš ještě v RH jediné co nejspíš nedostaneš je ten kufřík ale ten není ke splnění úkolu potřeba i když za něj dostaneš o 200 exp navíc
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Počátek

Post by Sarin »

I v Rat Hole je kufřík. Můžeš ho buď ukrást nebo ukecat aby to ho prodala, ale obojí chce slušnej skill. Ukrást ho je jednodušší protože můžeš saveloadovat až do aleluja.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Počátek

Post by lopata »

Sarin wrote:I v Rat Hole je kufřík. Můžeš ho buď ukrást nebo ukecat aby to ho prodala, ale obojí chce slušnej skill. Ukrást ho je jednodušší protože můžeš saveloadovat až do aleluja.
ukrást ho můžeš leda ze skříně a to se mi nezdá proveditelné i když lze použít vořecha jako přirozenou zeď :idea: povedlo se to někomu ?
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Počátek

Post by Bloody »

A nebo se přidej na stranu Alexy a budeš mít zbraní tolik, že to ani všechno neposbíráš. Veškerou munici co po tobě chce, ukradneš v jižní čtvrti.
nukaholik
Neutral
Posts: 4
Joined: Thu Oct 10, 2013 3:33 pm

Re: Počátek

Post by nukaholik »

Bloody wrote:A nebo se přidej na stranu Alexy a budeš mít zbraní tolik, že to ani všechno neposbíráš. Veškerou munici co po tobě chce, ukradneš v jižní čtvrti.
Díky za tipy, zkusím krást kde to jen půjde :)
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Počátek

Post by Sarin »

lopata wrote:
Sarin wrote:I v Rat Hole je kufřík. Můžeš ho buď ukrást nebo ukecat aby to ho prodala, ale obojí chce slušnej skill. Ukrást ho je jednodušší protože můžeš saveloadovat až do aleluja.
ukrást ho můžeš leda ze skříně a to se mi nezdá proveditelné i když lze použít vořecha jako přirozenou zeď :idea: povedlo se to někomu ?
Po tuně saveloadování s kradením a paklíčem na 50%.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Počátek

Post by lopata »

Sarin wrote:
lopata wrote:
Sarin wrote:I v Rat Hole je kufřík. Můžeš ho buď ukrást nebo ukecat aby to ho prodala, ale obojí chce slušnej skill. Ukrást ho je jednodušší protože můžeš saveloadovat až do aleluja.
ukrást ho můžeš leda ze skříně a to se mi nezdá proveditelné i když lze použít vořecha jako přirozenou zeď :idea: povedlo se to někomu ?
Po tuně saveloadování s kradením a paklíčem na 50%.
tak já ho dostal jako doktor navíc jsem si potrénoval léčení, každopádně FR potěší každou maličkostí
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Počátek

Post by marduk »

na ukradnutie lekarskej brasny staci mat doktora na 60

ja prave rozmyslam, ze si rat hole dam este raz aj s vyzabijanim alexinych ludi, nech mam ten 5. lvl, inak do seditu som sa dnes tiez nemohol dostat, dva krat ma dali dole po ceste, ale nezufam :-)
Post Reply