Rat Hole munice/léky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Pegasuss
Neutral
Posts: 8
Joined: Thu Oct 24, 2013 9:36 pm

rat hole - protijed

Post by Pegasuss »

Kde zohnat protijed ktory mam doniest aj sbuffoutmi a stimpacky pre doktora ?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Rat Hole munice/léky

Post by feťák8 »

Buffout v Rat Hole najdeš vedle baráku s gangem od Leonard. Stimpacky bych dal z vlastních zdrojů, pokud nechceš nosit lékařskou brašnu.
Image
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: rat hole - protijed

Post by lopata »

Pegasuss wrote:Kde zohnat protijed ktory mam doniest aj sbuffoutmi a stimpacky pre doktora ?
jednoduše ukrást od gangu, jeden buff se valí na mapě a protijed je v New Hole už nevím jestli v polici nebo jsem ho šlohnul doktorovy :roll:
mimochodem ten buff putuje takže je třeba left shift a on se ti zvýrazní
Pegasuss
Neutral
Posts: 8
Joined: Thu Oct 24, 2013 9:36 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Pegasuss »

Ja viem kde zhnat buffouty a stimpacky, NEVIEM ZOHNAT PROTIJED , daujem
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by lopata »

Pegasuss wrote:Ja viem kde zhnat buffouty a stimpacky, NEVIEM ZOHNAT PROTIJED , daujem
no je v New Hole u doktora jen už si nepamatuji zda ve skříni nebo jsem mu ho ukradl :D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Rat Hole munice/léky

Post by feťák8 »

lopata wrote:
Pegasuss wrote:Ja viem kde zhnat buffouty a stimpacky, NEVIEM ZOHNAT PROTIJED , daujem
no je v New Hole u doktora jen už si nepamatuji zda ve skříni nebo jsem mu ho ukradl :D
Přikláněl bych se ke skříni. Ve stole bude souprava první pomoci :idea: Sám jsem si to nepamatoval díky pěti dním bez hry, ale jak jsi ti takhle napsal, tak se mi to oživilo. :)
Image
Pegasuss
Neutral
Posts: 8
Joined: Thu Oct 24, 2013 9:36 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Pegasuss »

Protijed je v New Hope v stoliku za doktorom
veczi
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Nov 23, 2013 8:12 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by veczi »

jj rozumim ti.. taky mi trvalo nez mi doslo ze protijed se mysli antidotum... jinak jsem do toho vrazil silene zatek a pekne jsem prodelal..vedet to tak nevyzbrojuju tu cupku na severu stejne jsme ji sli vystrilet (ne ze by to nejak dopadlo utekl jsem tak tak :D )
Ufin
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Jan 13, 2014 3:11 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Ufin »

Potreboval bych poradit.
1 Kde se da sehnat susene maso pro psa v Rat Hole?
2 Delal jsem ukoly jak pro Leonarda tak Pro juliana (jako spravnej bad guy), dodal jsem munici i leky, ted jsem vybral vypalne a odstranil doktora, ale i kdyz neprijmu posledni ukol od Juliana (utok na severni ctvrt), tak jakmile vlezu do te ctrvti, tak uz po me jdou. Pritom bych potreboval jit za Alex odevzdat ukol o zabiti doktora a doresit tu vrazdu Marie. da se to nejak, nebo je uz pozde?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by lopata »

Ufin wrote:Potreboval bych poradit.
1 Kde se da sehnat susene maso pro psa v Rat Hole?
2 Delal jsem ukoly jak pro Leonarda tak Pro juliana (jako spravnej bad guy), dodal jsem munici i leky, ted jsem vybral vypalne a odstranil doktora, ale i kdyz neprijmu posledni ukol od Juliana (utok na severni ctvrt), tak jakmile vlezu do te ctrvti, tak uz po me jdou. Pritom bych potreboval jit za Alex odevzdat ukol o zabiti doktora a doresit tu vrazdu Marie. da se to nejak, nebo je uz pozde?
většinou ho najdeš ve skříních v té místnosti u psa jsou tuším hned dva kousky a pes chce tři
jak jsi vybral výpalné tak už je to dané nic s tím nenaděláš
Alex k dořešení nutně nepotřebuješ
Ufin
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Jan 13, 2014 3:11 pm

Re: Rat Hole munice/léky

Post by Ufin »

dik moc
Post Reply