Hlavní obchodní uzel císařství

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Hlavní obchodní uzel císařství

Post by Edvin »

Daemon mi kdysi řekl, že malé množství zátek u obchodníků je záměr a v rámci světa taky nedává smysl, aby obchodníci shromaždovali velké hromady zátek. V pustině hraje prim směný obchod.

S tím vším souhlasím, ale moc nerozumím, proč by "civilizované" císařství mělo být stavěno na stejnou úroveň s pustinou.
Je trochu hloupé, aby měli v hlavním obchodním uzlu císařství stejné množství zátek, jako mé kde jaký šmelinář.
Myslím, že tam by alespoň ty 2 tisíce mít mohli, ne ?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Hlavní obchodní uzel císařství

Post by Daemon »

Margaret rozhodně nabízí nejvíc zátek ze všech obchodníků. A proč hlídají, kolik zátek vydávají a jsou na to opatrní, ti vysvětluje v rozhovoru.
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Re: Hlavní obchodní uzel císařství

Post by Edvin »

Právě kvůli tomu rozhovoru se mi to zdá špatné.
To bude císařství ve směnném obchodu primitivům raději nabízet své mocné energetické zbraně, než ( pro ně ) bezcenné zátky, kterých má spoustu?
Vzhledem k tomu, že se jedná o "poslední" město, tak by ekonomiku v pustině určitě nezruinovalo, kdyby místo těch 9 stovek ( mívá cca 800 - 1000 ) nabízela alespoň ty 2 tisíce.
Rozhodnutí je samozřejmě na tobě, ale já si myslím, že by na lidech z císařství mělo být alespoň trochu vidět, že nejsou tak chudí, jako zbytek pustiny.
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Hlavní obchodní uzel císařství

Post by folkon2 »

Edvin wrote:Rozhodnutí je samozřejmě na tobě, ale já si myslím, že by na lidech z císařství mělo být alespoň trochu vidět, že nejsou tak chudí, jako zbytek pustiny.
Ja som sa skor divil ze boli ochotni obchodovat, predsa len co uz by take uzasne rozvinute a jedine civilizovane najlepsie a jedinecne mesto na svete od nomada z puste potrebovalo :D
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Re: Hlavní obchodní uzel císařství

Post by Edvin »

To je jasné, přece Vodní čip :D
Všechny města chtějí Vodní čipy, není jich nikdy dost.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Hlavní obchodní uzel císařství

Post by Sarin »

Nejvíc peněz mívá Chuck. Margaret má tak 1000-1200, Chuck mívá až 1400. Ale stejně je to dost blbý když nic dražšího než útočnou pušku nezpeněžíš. Směnný obchod funguje jen tak dlouho jak je neco co od toho obchodnika potřebuješ. V mé situaci kdy mám už přes 200 stimpaků a přes 1500 od obou typů energočlánků to ztrácí význam...
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Re: Hlavní obchodní uzel císařství

Post by Edvin »

Je pravda že Chuck měl vždycky alespoň tu tisícovku, Margaret u mě mívala jen něco kolem 9 stovek.
Kde jaký úchylný pedofil má víc peněz, než celé císařství :D
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Hlavní obchodní uzel císařství

Post by Smrdutý orangutan »

Císařství jsou namyšlení blbci. Obchod s barbary pro ně není zas tak důležitym zdrojem příjmů a pokud si vyrábějí energetické zbraně, tak nemají důvod vykupovat vzduchovky barbarů.
Bad motherfucker
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Re: Hlavní obchodní uzel císařství

Post by Edvin »

Rotační vzduchovky jsou lepší, než kdejaká energetická zbraň :D
Post Reply