Císařské město: Anonym (všechno sem)

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
King Richard
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Oct 20, 2013 4:02 am

Císařské město: Anonym (všechno sem)

Post by King Richard »

Četl jsem vše na fóru a nikde jsem to nenašel tak se omlouvám, jestli se to už řešilo.
Jsou nějaké podmínky proto, aby Vám ten trpaslík v baru dal nabídku na práci pro Anonyma??
Ať už tam jdu hned po příchodu do města nebo až po splnění všech možných ůkolu ve městě, nechce mě kontaktovat. S Terrakem mluvit jde ale on nic a pak, když vyjdu z baru a za nedlouho se tam vrátím, už zde trpaslík není a já se k práci pro Anonyma nedostanu.
Mám sebou Lystru a karmu pře 200, tak nevím.
Má-li někdo nějaké info, nebojte se dát vědět, snad to není bug. Díky

A samozřejmě díky Resurrection týmu za ten skvost.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Anonymova nabídka v Divokém Ráji: Podmínky??

Post by lopata »

trpaslík po prvním kontaktu odchází na první patro tudíž ho těžko potkáš na baru
King Richard
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Oct 20, 2013 4:02 am

Re: Anonymova nabídka v Divokém Ráji: Podmínky??

Post by King Richard »

Právě že nahoře taky nebyl. Ale už sem na to přišel. Nevím proč, ale nereaguje na mě dokud je se mnou Lystra. Nechám ji čekat na jiný mapě a kontaktuje mě. Ale dík za snahu. Zdar
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Anonymova nabídka v Divokém Ráji: Podmínky??

Post by lopata »

King Richard wrote:Právě že nahoře taky nebyl. Ale už sem na to přišel. Nevím proč, ale nereaguje na mě dokud je se mnou Lystra. Nechám ji čekat na jiný mapě a kontaktuje mě. Ale dík za snahu. Zdar
aha no při plnění Q pro Anonyma jí beztak budeš muset držet stranou
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Anonymova nabídka v Divokém Ráji: Podmínky??

Post by folkon2 »

lopata wrote:
King Richard wrote:Právě že nahoře taky nebyl. Ale už sem na to přišel. Nevím proč, ale nereaguje na mě dokud je se mnou Lystra. Nechám ji čekat na jiný mapě a kontaktuje mě. Ale dík za snahu. Zdar
aha no při plnění Q pro Anonyma jí beztak budeš muset držet stranou
ale su tam myslim aj nejake podmienky na rec alebo inteligenciu....trpaslik sa s blbcom proste nechce a nechce bavit :D
krasan
Accepted
Posts: 12
Joined: Sun Sep 29, 2013 2:10 pm

Druhý úkol pro Ellys

Post by krasan »

Ahoj, nemohu ve Ztracené čtvrti najít toho informátora. Vojáky pod zemí jsem našel,ale toho informátora ani za boha. Díky za radu
Istiach
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:45 am

Re: Druhý úkol pro Ellys

Post by Istiach »

Cau,

Ten informator, by mal stat tam kde teraz ja. Ma na sebe kozene brnenie. (Nie kozenu bundu)
Attachments
informator.jpg
informator.jpg (160.89 KiB) Viewed 15699 times
krasan
Accepted
Posts: 12
Joined: Sun Sep 29, 2013 2:10 pm

Re: Druhý úkol pro Ellys

Post by krasan »

Istiach wrote:Cau,

Ten informator, by mal stat tam kde teraz ja. Ma na sebe kozene brnenie. (Nie kozenu bundu)

Děkuji,zkusím to
Gorocz
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Nov 07, 2013 7:38 pm

Císařské město - úkol s Anonymem (pipboy)

Post by Gorocz »

Zdravím,
chtěl bych poděkovat tvůrcům za skvělou práci. Jsem velkým fanouškem Falloutů už od mládí, což už je teda docela dávno :-) Ressurection je super a jde vidět velký kus práce. Moc díky za to, chlapi ...

Teď k tomuto tématu:
V císařském městě mám čekat na zprávu na pipboye. Mezitím už jsem splnil asi všechny úkoly co šly, ale pořád se nic neděje s pipboyem. Spát se uvnitř města nedá, takže nemám jak zabít čas. Knihy už jsem přečetl všechny, ale furt nic :-)
Můžete mi prosím nějak poradit?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Císařské město - úkol s Anonymem (pipboy)

Post by lopata »

ahoj použiji příspěvek devila :D
dva týdny by měla být dostatečná doba. Kde čekáš? Prostě vejdi do nějaké čtvrti Albuquerque (na povrchu, zpráva se neobjeví například v patře Divokého ráje) a chvilku počkej, zpráva by se měla aktivovat. Případně zkus sám zajít přímo za Elisou a promluvit s ní. Pokud už je čas, nemělo by záležet na tom, že ti zpráva nedošla.

spát ve městě jde a čas můžeš využít tím že budeš chodit okolo města :D
Gorocz
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Nov 07, 2013 7:38 pm

Re: Císařské město - úkol s Anonymem (pipboy)

Post by Gorocz »

Až za dva týdny se to má objevit? No jsem pořád v Císařském městě. Tak jsem asi narazil na nějakou chybu, protože úplně ve všech částech města i ve Ztracené čtvrti a pol. mně to píše, že na tomto místě nemůžu odpočívat. Jo o chození po mapě i kolem města vím, že se tak dá zabít čas, ale Elisa říkala, že nemám chodit mimo město.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Císařské město - úkol s Anonymem (pipboy)

Post by Daemon »

Čekáš na zprávou ohledně informátora?
Spát na ulici samozřejmě nemůžeš, ale zajdi si třeba do patra Divokého ráje. Město opustit můžeš, tím se o zprávu nepřipravíš. Elisa říkala, že zprávu obdržíš jenom v Albuquerque. Když odejdeš na delší dobu, tak ti holt přijde, až se vrátíš.

A trvá to míň, jak dva týdny. To mě jenom lopata citoval z tohoto příspěvku - viewtopic.php?f=11&t=69&p=3275#p3275
Post Reply