Problem v taboru mutantu (bug?)

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

thr33nec
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 20, 2013 11:29 am

Problem v taboru mutantu (bug?)

Post by thr33nec »

Dobry den ,

Chtel jsem se zeptat jestli nekdo ma taky problem v tabore mutantu , zaprve nemuzu si tam ulozit hru a zadruhe nemuzu ani vyjit na celkovou mapu ihned mi to hodi error , dela mi to jen v tabore mutantu a do te doby mi spadla hra mozna jen jednou.

error image ; http://img577.imageshack.us/img577/7590/73pm.jpg
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Problem v taboru mutantu

Post by Daemon »

Ahoj.
Dělá to při nějaké konkrétní situaci nebo prostě i při prvním vlezením do lokace, aniž bys něco dělal? A co znamená, že tam nemůžeš uložit - co přesně to dělá?
thr33nec
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 20, 2013 11:29 am

Re: Problem v taboru mutantu

Post by thr33nec »

Je jedno jestli s nekym budu mluvit nebo nebudu kdyz chcu z lokace vylezt hodi to cernou obrazovku a error ktery jsem v prvnim postu dal , pri ulozeni to dela uplne to same cerna obrazovka a hodi to error
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Problem v taboru mutantu

Post by Daemon »

Máš ještě uloženou pozici někdy krátce před návštěvou Tábora mutantů? Třeba v Albuquerque než ses do Tábora vydal? Jestli ano, uploadni mi jí, prosím.
Uložené pozice jsou ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
thr33nec
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 20, 2013 11:29 am

Re: Problem v taboru mutantu

Post by thr33nec »

Jo pozici mam ulozenou tady ji mas .

http://uloz.to/xW2u3NjS/slot02-rar
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Problem v taboru mutantu

Post by Daemon »

Díky.
Zatím nevím, v čem je problém. Měls nějakého parťáka, který zemřel nebo si ho nechal čekat? Pokud ano, tak koho? A tohle není první návštěva Tábora, ne? Už si tam byl? Protože ho máš u savu uložený.
thr33nec
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 20, 2013 11:29 am

Re: Problem v taboru mutantu (bug?)

Post by thr33nec »

Partaka mam jen psa ktery na mne ceka asi v sedithu , a ano v tabore uz jsem drive byl a tohle mi to nedelalo.
User avatar
corwin78
Neutral
Posts: 8
Joined: Sun Dec 01, 2013 10:39 am
Location: Ostrava
Contact:

Re: Problem v taboru mutantu (bug?)

Post by corwin78 »

Já jsem v této lokaci narazil na jiný problém - když chci opravit generátor pro Vatrase, tak mi po kliknutí na generátor hra vždy upadne!

V partě mám Keri a Lystru. Možná může být ještě zajímavé, že při klikání na generátor mám jako kurzor k dispozici jen symbol "dalekohledu" a ne "ruky."
Last edited by corwin78 on Mon Dec 02, 2013 6:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Problem v taboru mutantu (bug?)

Post by Daemon »

corwin78 wrote:Já jsem v této lokaci narazil na jiný problém - když chci opravit generátor pro Vatrase, tak mi po kliknutí na generátor hra vždy upadne!

V partě mám Keri a Lystru. Možná může být ještě zajímavé, že při klikání na generátor mám jako kurzor k dispozici jen symbol "dalekohledu" a ne "ruky."

Link na save: https://dl.dropboxusercontent.com/u/37174176/SLOT05.zip
Tak jsem ten save zkusil a mně to nepadá. Co máš za OS?
Kurzor ruky ani mít nemá, to je v pořádku. Padá ti to už při najetí kurzorem nebo když teda klikneš na dalekohled nebo něco jiného?
Jinak ale k opravě generátoru potřebuješ součástku, kterou nemáš, pokud jsem jí někde nepřehlídl, takže momentálně bys pokusem o opravu stejně ničeho nedosáhl.
User avatar
corwin78
Neutral
Posts: 8
Joined: Sun Dec 01, 2013 10:39 am
Location: Ostrava
Contact:

Re: Problem v taboru mutantu (bug?)

Post by corwin78 »

Jedu na Linuxu a pro Fallout 2 emuluji Windows XP přes WINE.

Zkoušel jsem tam jít i bez holek a stejný problém. Potřebnou součástku jsem si také donesl - tedy pokud je to ta z vrakoviště.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Problem v taboru mutantu (bug?)

Post by Daemon »

Obávám se, že právě ve WINE bude problém... Předpokládám, že něco o tom, jak správně pouštět Fo2 přes WINE, jsi googlil. Zkus vyhledat informace na "fallout sfall wine". Narazil jsem třeba na to, že se má ddraw.dll a ddraw.ini (tebe zajímají ty v adresáři Resurrection) nastavit na native,builtin. Ale v tom ti moc neporadím, Linux nemám a WINE neznám.
User avatar
corwin78
Neutral
Posts: 8
Joined: Sun Dec 01, 2013 10:39 am
Location: Ostrava
Contact:

Re: Problem v taboru mutantu (bug?)

Post by corwin78 »

Daemon wrote:Obávám se, že právě ve WINE bude problém... Předpokládám, že něco o tom, jak správně pouštět Fo2 přes WINE, jsi googlil. Zkus vyhledat informace na "fallout sfall wine". Narazil jsem třeba na to, že se má ddraw.dll a ddraw.ini (tebe zajímají ty v adresáři Resurrection) nastavit na native,builtin. Ale v tom ti moc neporadím, Linux nemám a WINE neznám.
Díky, to byl zásah do černého. Změnil jsem v nastavení WINE "ddraw" na nativní a už to šlape :-)
salamandr
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Dec 17, 2013 9:22 pm

Re: Problem v taboru mutantu (bug?)

Post by salamandr »

Ahoj,
také mi padá hra v táboře mutantů když se pokusím použít vědu nebo opravu na generátor. Mám společnici Keri a mrtvého společníka psa.
save: http://uloz.to/x7ZZ8JPv/slot03-rar

Dále mi hra nepadá v pravém dolním rohu mapy(jiho-východ), ale je tam zcela černá obrazovka a žádná lokace. prostě když vstoupím do lokace, zatím nevím jméno, tak je vše kolem černé a nemohu z mapy ani odejít.
save: http://uloz.to/x2UqRvqP/slot10-rar
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Problem v taboru mutantu (bug?)

Post by Daemon »

salamandr wrote:Ahoj, také mi padá hra v táboře mutantů když se pokusím použít vědu nebo opravu na generátor. Mám společnici Keri a mrtvého společníka psa.
save: http://uloz.to/x7ZZ8JPv/slot03-rar
Ahoj.
Mně to z toho savu nepadá. Jaký máš OS? Nehraješ náhodou přes WINE?
salamandr wrote: Dále mi hra nepadá v pravém dolním rohu mapy(jiho-východ), ale je tam zcela černá obrazovka a žádná lokace. prostě když vstoupím do lokace, zatím nevím jméno, tak je vše kolem černé a nemohu z mapy ani odejít.
save: http://uloz.to/x2UqRvqP/slot10-rar
Hraješ verzi 1.0, že? Ta lokace tam vůbec nemá být, takže jí můžeš klidně ignorovat, nechoď do ní, o nic nepřicházíš.
salamandr
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Dec 17, 2013 9:22 pm

Re: Problem v taboru mutantu (bug?)

Post by salamandr »

Mám Win7, nic neemuluji. Zkoušel jsem to několikrát a vždy hra spadne.

Ano hraju 1.0, takže možná je v nové verzi vše vyřešeno, pokud nevidíš problém, tak OK - nemohu říci, že by mě tento problém pálil jako radioaktivní odpad v holínce 8)
Post Reply