Tábor mutantů

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Re: Tábor mutantů - generátor

Post by karlito99 »

Díky, sem si tohohle týpka předtim nefšim.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Tábor mutantů - generátor

Post by lopata »

Sarin wrote:Jenom doplním jeden zádrhel. Ta součástka je potřeba na dva questy, musíš si vybrat který. Já na to trochu doplatil ve své hře...
a co je to za součástku však tam mají jen smetí :idea:
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Tábor mutantů - generátor

Post by feťák8 »

Ne všechno je tam smetí. Stačí pozorně prohledávat nebo splnit quest s jeskyní plnou floaterů a promluvit s majitelem vrakoviště.
Image
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Tábor mutantů - generátor

Post by lopata »

feťák8 wrote:Ne všechno je tam smetí. Stačí pozorně prohledávat nebo splnit quest s jeskyní plnou floaterů a promluvit s šéfem majitelem vrakoviště.
ok ok víc netřeba momentálně čekám zda nebude nějaká záplata restartujících se partnerů a pak se zas pustím do hraní :shock:
JHKAN
Neutral
Posts: 3
Joined: Wed Oct 15, 2014 7:46 pm

Tábor mutantů - rada

Post by JHKAN »

Prosím vás, co mám udělat, aby mě ten blbej mutant pustil dovnitř do základny, nic nefunguje furt jen mele hovadiny, že nemůže pustit...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Tábor mutantů - rada

Post by Daemon »

Sežeň a obleč si fialovou róbu...
jirry
Neutral
Posts: 1
Joined: Sat Dec 27, 2014 2:15 pm

Re: Tábor mutantů

Post by jirry »

Mám problém, v táboře se nemůžu dostat přes Marryho. Podle návodu bych měl mít při rozhovoru s ním možnost kterou když zvolím tak mě pustí dál ale nic takového tam není. Zkoušel jsem se probít ale to bylo bez šance, nevím jak se dostat dovnitř :(
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Tábor mutantů

Post by Daemon »

Jak jsem odpovídal výše, pokud nemáš dostatečný skill řeči, sežeň a obleč si fialovou róbu a pak si s ním promluv.
Post Reply