Sedith - uprava zbrane

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Sedith - uprava zbrane

Post by chargecz »

Domluvil sem se s obchodnici na hlavni tride aby mi upravila opakovaci brkovonici za 4tis, rekne mi at se vratim za 4 dny, pote ze zbran jeste nema hotovou, bohuzel brkovonice nezmizi z inventare a kdyz se za 4 dny vratim a rekne ze uz je pripravena, ani se v inventari nemodifikuje, zustava stale stejnou s nazvem "opakovaci brokovnice" a dmg 15-25 :/
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Sedith - uprava zbrane

Post by chargecz »

Nikdo se nesetkal s podobnym bugem? Chapu to spravne ze kdyz dam zbran modifikovat ze me na ty 4 dny ma zmizet z Inv a pak jak mi ji vrati mam vypadat jinak, pripadne met apson jine vlastnosti, napr predstavuju si ze upgrade opakovaci brokovnice krom toho ze ubere moznost davky, zvysi dmg jednotlivych ran
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Sedith - uprava zbrane

Post by Daemon »

Správně ti má zbraň sebrat hned, jak jí dáš zátky. A po těch čtyřech dnech ti dá pak novou zbraň - Ta i vypadá jinak, to poznáš. Je tam ale bug, že za určitých podmínek ti upraví jinou zbraň. V tomhle případě ti místo brokovnice upravila útočnou pušku (rozšíření zásobníku). Jestli se tomu chceš vyhnout, řekni si o upgrade ve chvíli, kdy ti o něm řekne. Když si necháš všechny možné upgrady vyjmenovat a pak teprve vybereš, může tento problém nastat.
Post Reply