Vault 16 - jak kurňa?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by feťák8 »

Na skříňky funguje taktéž dynamit. :)
Image
lejoe
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Oct 25, 2013 2:32 pm

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by lejoe »

Co musím udělat, abych mohl plnit úkoly pro Elisu?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by feťák8 »

lejoe wrote:Co musím udělat, abych mohl plnit úkoly pro Elisu?
Běž do Divokého ráje (za základnou Lovců mutantů) a promluv si s Terrakem. Už tě za Elisou nasměruje.
Image
novacik
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Oct 29, 2013 7:19 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by novacik »

zdar borci,
cisar ma zavolal do vaultu, na 2. poschodi som postrielal alienov, s vojakmi som zisiel na 3.poschodie, kde som ukradol heslo a na pocitaci spustil alarm. lovci usli. mal by som znicit tunel ale nech dam bombu hocikde tak tunel ostane stat. neviete kde mam polozit bombu?
lejoe
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Oct 25, 2013 2:32 pm

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by lejoe »

Dostanu se jeste do Vaultu, kdyz jsem udelal obchuzku pro Lovce(jinak nic)? Sebastian je stale nazivu(uz me poslal do tabora banditu) a Elisa uz je novym Cisarem.
A jestli ne, tak co mam delat, kdyz nechci k lovcum, ani nechci nechat zabit Sebastiana, ale sam na supermutanty nestacim? Je nejaka dalsi moznost jak postupovat?
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by Cukov »

lejoe wrote:Dostanu se jeste do Vaultu, kdyz jsem udelal obchuzku pro Lovce(jinak nic)? Sebastian je stale nazivu(uz me poslal do tabora banditu) a Elisa uz je novym Cisarem.
A jestli ne, tak co mam delat, kdyz nechci k lovcum, ani nechci nechat zabit Sebastiana, ale sam na supermutanty nestacim? Je nejaka dalsi moznost jak postupovat?
Podle mé zkušenosti se do vaultu vrámci questu nedostaneš(bohužel si již splnil jeden úkol pro lovce).....a dle mého(možná se pletu) se killnutí Sebastiana a nebo mutantů nevyhneš.
moguai87
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Dec 26, 2013 6:15 pm

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by moguai87 »

Je to takový podvod ale je možnost jak se dostat do Vaultu 16 třeba hned po příchodu do města.
Při výběru částí města stačí zmáčknout 7 ale ne na numerce neboli "ý" a jste tam.
Janě je to podvod ale takhle to jde v každém městě stejně jako ve Fallou 2.
Daywalker
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Jan 10, 2014 8:08 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by Daywalker »

Jak otevřit skříňky na 3.patře?

Popř. jak velký skill lockpick musím mít + rozšířenou sadu paklíčů.

Teď mám 75%.

Díky
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by valcik »

Ja ich vždycky vylomím pajserom, frája so silou 7 to zvládne na jeden-dva pokusy. Brute force! :twisted:
Zdenek
Neutral
Posts: 4
Joined: Wed Jan 15, 2014 6:28 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by Zdenek »

Uz nic :-)
brahminak
Neutral
Posts: 8
Joined: Wed Feb 05, 2014 5:14 pm

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by brahminak »

zdar,

mam ten problem ze kdyz vymlatim to prostredni patro s tema alienama, a hodim si do dalsiho ´´vytahu´´ zebrik, tak slezu dolu ale tam me odrovna nastrazne zarizeni. Schopnost past je neucinna. Diky kdo vi.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by feťák8 »

S nástražným zařízením by ti měli pomoci vojáci Císařství. Stačí oznámit důstojníkovi na prvním patře, že Alieni jsou mrtví.
Image
brahminak
Neutral
Posts: 8
Joined: Wed Feb 05, 2014 5:14 pm

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by brahminak »

jsem byl tak nabuffovanej ze jsem mu rekl jen uhh po odejiti ucinku uz ok
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Vault 16 - jak kurňa?

Post by valcik »

Cukov wrote:Vymlátit je můžu vždycky.....ale nechci, přece jen brání město a normální občany, tak bych je o tuhle obranou sílu nechtěl připravit....
Mno, ja to vidím trošku inak. Lovci síce bránia mesto, ale zároveň ho aj pekne terorizujú, stačí aby niekomu narástol šibalský šiesty prstík a hneď ho zmasakrujú. Okrem toho mesto bránia hlavne pred útokmi ghoulíkov z Obrody, s touto hrozbou sa vlastnoručne vysporiada Trinásty a po zničení Obrody už sú Lovci v Albu zbytoční. S bežnými otrapákmi z pustiny si poradia aj vojaci Cisárstva. Po smrti Sebastiana sa navyše Lovci rozpadnú na malé a vzájomne súperiace skupinky darmožráčskych fášos, ktorí plánujú obsadenie V16 a prevzatie moci. Ich likvidácia mestu iba prospeje! :twisted:
Lujan
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Mar 18, 2014 2:45 pm

Vault 16

Post by Lujan »

Ahoj, já vím že neradi prozrazujete, ..
ale ač jsem ji před koncem - už vstupuju do obrody, stále se mi nepodařilo dostat se do Vaultu 16,
Asi jsem neměl pomáhat tý Elise, aby se stala císařovou, nevim..
Do toho Vaultu mě nepustěj, a to bych moc chtěl vykosit ty elieny v 2. patře!!!
Poraďte mi, koho mám vyzpovídat- je na to nějakej quest?, jde se nějak stát občanem? Jak se tam hernajs dostat!!!!

(jsem pracující člověk nemůu u toho denně dřepět, abych prokecnul všechny NPC ve všech městech!!)
Potřebuju nápovědu!!!
Post Reply