[spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

[spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by SneezeCheese »

Ahoj,

Chtel bych se zeptat na Quest pro ''kmen primitivu'' v Alb.:

Zjistil sem, kdo jim unasi cleny kmenu, ale uz nemuzu sehnat nikoho, kdo by nam pomohl je rozstrilet.

William na me kasle, i po tom, co sem mu zajistil Vexovu hlavu napichnutou na kulu pred vchodem.

Cisarstvi na me taky kasle, i kdyz sem z anonyma udelal hromadku brahminiho trusu.

U Lovcu zadnou moznost nemam.

Nacelnik kmene mi dal tri dny, takze sem doufal, ze fakt najdu nejakou moznost, jak presvedcit nekoho v tom jim pomoct. Kdyz jdu s nema totiz jenom ja, tak vsichni zemrou, nestiham zabijet :)...

+Additional question: Ten Ralf nebo jak se jmenuje, je mozny, abych mu daval plasmovym delem minimalni damage, cca 8 a on me, i kdyz sem napichany PSYCHEM, dal davkou na 10 hexu 250 damage?

Bud to byl bug nebo je to nejaky hustak plny zdravych organu...
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Could someone please help me?*QUEST SPOILER*

Post by PlasmaKnight?? »

to by zaujímalo aj mna či sa v Q dá dakoho ukecať aby sa pridal.... mal som reč 130, bol som idol v cisárstve plus všetky splnené q pre nich a aj idol v tom meste a nikto mi nepomohol....

Musel som ich zlikvidovat sám, pomohol mi laserovy gatling a power armory pre mňa a partakov :) Keri mala rotacak od vodcu lovcov mutantov / to bol risk jak svina aby sa aj trafila / a Lystra plazmovu pusku :) ked sa ty debili postavili doradu niekedy som zetal naraz aj troch :D
SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

Re: Could someone please help me?*QUEST SPOILER*

Post by SneezeCheese »

No, jenze, kolik ti v te prestrelce zarvalo tech oddanych bojovniku s kopim?

Ja chci co nejmensi ztraty na nevinnych zivotech, aby mohli pokracovat v stahovani geckonu a pote se v druhem dile prestehovat do Klamathu :D...
mantis7
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 10:25 am

Re: Could someone please help me?*QUEST SPOILER*

Post by mantis7 »

Me pomohlo Cisarstvi... jen jsem zasel za "vedoucim sekuritaku" hned naproti vchodu hlavni budovy cisarstvi a prekecal ho. Rec jsem mel na 110 a CH a I na 8
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Could someone please help me?*QUEST SPOILER*

Post by PlasmaKnight?? »

ako pisem mal som rec na 130 IN 9 ...ale Charizma som mal tusim na 3 alebo 4 :P cize asi preto som ho neukecal...

Par indianov padlo, nacelnik ostal ...a sak pri stanoch bolo plno domorodiek a ked som sa stal hrdinom ich kmena, tak preco im nepomoct zvysit porodnost :D :D :D
domorodci zomreli cestne v boji takze nemam vycitky kedze moja skupina nezabila ani jedneho. Na druhej strane keby mi Cisarstvo pomohlo tak straty nemuseli byt :P / naco je potom byt Idolom aj Cisar ma vychvalil aj s V16 som im zachranil rit a oni nie su schopny mi dat par vojakov pre dobr uvec ...ach jaj kruty svet /
mantis7
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 10:25 am

Re: Could someone please help me?*QUEST SPOILER*

Post by mantis7 »

Skoda jen ze kdyz jsem pomohl divochum tak uz nemuzu zvysit atributy :-/ Zkousel jsem to i naopak, napred zvysit atributy ale pak jsem dosel za domorodcema a nejak jich ubylo a saman se mnou uz nechtel mluvit. Asi jich par bylo ve me :D
Btw: uz hraju podruhe a porad me cisar nechce pozadat o pomoc ve vaultu :-((
SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

Re: Could someone please help me?*QUEST SPOILER*

Post by SneezeCheese »

Tak nic, vyreseno.

Zemreli jen dva domorodci. Pocitil sem krasu PSYCHA. Nikdy sem nebral drogy. Ted sem to zkusil - a uz beru drogy! :twisted:

Give me some more!

Akorat je smutny, ze sem nedostal od Samana +1 Luck - na cem je to zavisle?

PS: nechal sem utect jednu clenku kmene s obyvatelem Alb.
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Could someone please help me?*QUEST SPOILER*

Post by Bloody »

aby dal štěstí +1 potřebuješ karmu 100+
SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

Re: Could someone please help me?*QUEST SPOILER*

Post by SneezeCheese »

Mam 700+ a nic jsem od nej nedostal ... :/
alch
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:26 am

Re: Could someone please help me?*QUEST SPOILER*

Post by alch »

Ohledně pomoci při vybíjení "nemocnice" v Mrtvé čtvrti - mě pomohlo císařství. Pan plukovník mě sice nejprve poslal do zadku s tím, že nemám žádný důkaz. To byla trochu nápověda, že... No a vzpomněl jsem si, že při zběžném provětrávání kapes všem kolemjdoucím jsem z Paula (to je ten chlapík, co vám zadává úkoly na odchyt "dárců" pro nemocnici) jsem našel holodisk se záznamy o jeho činnosti. Takže šup pro holodisk a za Parsonsem. Jenže ejhle, po prvním odmítnutí už nemám v dialogu možnost se na to zase zeptat. Že by BUG? Přijde mi to totiž celkem nelogické, že Parsons dává nápovědu a když tedy donesete důkaz, není v dialogu možnost, jak toho využít. Naštěstí jsem měl před tím rozhovorem save, takže jsem loadnul a rozhovor absolvoval s tím holodiskem v inventáři a najednou to šlo. Čili císařství pomůže, ale musíte mít Paulův holodisk u sebe už při prvním rozhovoru s plukovníkem, kdy jej o pomoc žádáte.

TO mantis7: hele, a neměl jsi také u sebe ten holodisk? Protože já měl taktéž vysokou speech (100 tuším) a bez holodisku mě poslal kamsi. I když já měl charisku jen 4, to je fakt.

EDIT: teď mě napadá, že možná potom, co Parsons napřed odmítne jde z Paula či doktora vyrazit nějaký pokec, který by aktivoval novou možnost rozhovoru s plukovníkem - můžete to někdo ověřit? Já už tuším nemám save...
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by feťák8 »

Další řešení může být řeč. Já ji měl přes 100% a plukovník v Císařství se dal přemluvit k pomoci. Teprve po zabití Paula mi došlo, že je další řešení. Plukovník už se po boji bavil normálně a zničení nemocnice jej nevzrušovalo. Ani důkaz nechtěl. Akorát mě při útoku maximálně štval náčelník divochů. Na ty ostatní divochy jsem kašlal, ale zrovna Gurgan přežít mohl. Zběsile útočil s kopím proti puškám a podle toho i dopadl. O to víc mě štvalo, že jej zabil poslední muž z ochranky nemocnice se střelnou zbraní. Tak třeba příště. :D
Image
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Could someone please help me?*QUEST SPOILER*

Post by praetorian »

SneezeCheese wrote:PS: nechal sem utect jednu clenku kmene s obyvatelem Alb.
toto ma zaujalo. to je tá v stane čo furt plače? lebo aj keď som mal IN9 a speech >100% tak som s ňou nemohol hovoriť... :cry:
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by Sarin »

Musíš nejdřív promluvit s tím chlápkem z města co se potuluje blízko stanů. Ale nevím jestli tam je pořád.
alch
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:26 am

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by alch »

feťák8 wrote:Další řešení může být řeč. Já ji měl přes 100% a plukovník v Císařství se dal přemluvit k pomoci. Teprve po zabití Paula mi došlo, že je další řešení. Plukovník už se po boji bavil normálně a zničení nemocnice jej nevzrušovalo. Ani důkaz nechtěl. Akorát mě při útoku maximálně štval náčelník divochů. Na ty ostatní divochy jsem kašlal, ale zrovna Gurgan přežít mohl. Zběsile útočil s kopím proti puškám a podle toho i dopadl. O to víc mě štvalo, že jej zabil poslední muž z ochranky nemocnice se střelnou zbraní. Tak třeba příště. :D
To by mě zajímalo, kolik tu řeč musíš mít - teď jsem se koukal a se 102 % mi to nešlo. I když charisma jen 4, ale nevím, jestli to tedy má či nemá vliv.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by feťák8 »

alch wrote: To by mě zajímalo, kolik tu řeč musíš mít - teď jsem se koukal a se 102 % mi to nešlo. I když charisma jen 4, ale nevím, jestli to tedy má či nemá vliv.
Nemám k tomu aktuální sejv, akorát ze stejné hry, kdy jsem v Obrodě. Charismu jsem při řešení úkolu určitě neměl větší než 5. Řeč jsem měl určitě větší než 125%, protože na savu z Obrody ji mám už 151%. Ale těch 110% by podle mě mohlo stačit. A Císařství mi pomohlo možná i z toho důvodu, že jsem si zasloužil jejich vděk, tj. odhalil + zlikvidoval Anonyma a vyčistil vault od alienů i Lovců.
Image
Post Reply