[spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Arkande
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Nov 27, 2013 5:47 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by Arkande »

Fígl je v tom, že musíte ukrást (pokud nemáte vysoké charisma, IMHO ja mám INT 9 a řeč 135) holodisk, šéfovi (Paulovi) který stojí ve "věznici" hned vedle nemocnice. Bez toho se mi nepodařilo nikoho ukecat. Možná že by šlo ukecat i Williama protože v záznamech z holodisku se píše, že mu doktoři transplatovali srdce (které před tím, jak asi tušíte, vytáhli z nějakého chudáka). Bohužel jsem VExe zabil, bez zadání úkolu (Strašně mne štval)... :-)
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by feťák8 »

William se nepřidá. Naopak divochy z kmene moc nemusí a nemocnici má v oblibě, poněvadž mu zachránili život, když dostal infarkt.
Image
Zabo
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Dec 24, 2013 9:52 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by Zabo »

Ohledně nemocnice v Mrtvé čtvrti... Nemůžu dostat žádný Quest z divochů (jen lov), ani z Williama (Vex je mrtvý a William stále žvatlá, že mu umlacují lidi) holodisk mám, ale nikdo se se mnou o ničem nechce bavit.

//Doplněno: Lovci mi po lovech a přepadení zadali quest vypátrat únosce. To se mi povedlo, ale nelíbí se mi, že chtějí vždycky zaútočit (kamikaze). V císařství na tohle téma nejde zavést řeč a jen tak tam jít a všechny kolem nemocnice vystřílet bez rozhovoru není můj styl.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by feťák8 »

Jestli máš vysokou řeč (já měl asi 130%) a jsi oblíbený v Císařství (pomoc s vaultem), tak by po rozhovoru s Parsonem mohli poslat pomoc.
Image
Zabo
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Dec 24, 2013 9:52 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by Zabo »

Díky, Vault ještě nemám. Nenapadlo mě, že je to vázaný ještě na další questy. Alieni mi přijdou horší, než ti zabijáci v hospodě.
User avatar
waikiki
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Jan 12, 2014 9:22 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by waikiki »

Nakonec se mi nějak podařilo zvládnout nemocnici jen s indiánama... Ale klávesy F4 a F5 dostaly docela zabrat :lol:
Daddysh
Neutral
Posts: 3
Joined: Fri Jan 17, 2014 8:57 am

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by Daddysh »

Ahoj,

Mě pomohlo císařství, stačilo mít holodisk od Paula, kterej jsem uhradl napoprvé (se 17%), takže nebude moc náročný ho vzít.

Nicméně po osvobození zajatců z nemocnice jsem se stal přítelem kmene, ale šaman mi nedává možnost LUCK +1.

Karma 188
šampion
přítel kmene
vylupovač hrobů ;)

Ve městě oblíbený

řeč 140% CHAR 2

Má nekdo tušení proč nemám tu možnost se štěstím?

Díky
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by gordon »

Máš malý průtokový ohřívač.
Daddysh
Neutral
Posts: 3
Joined: Fri Jan 17, 2014 8:57 am

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by Daddysh »

gordon wrote:Máš malý průtokový ohřívač.
Nerozumím. málo charisma?
billclinton
Neutral
Posts: 3
Joined: Thu Jan 16, 2014 10:56 am

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by billclinton »

Ahoj,

já měl charisma 5 a karmu přes 700, řeč 130, a stejně mi to LUCK +1 taky nedal. pochybuji, že to je tedy v tom (PERK:přítel kmene samozřejmě také)

A nevím tohle vlákno už jsem pročítal dříve a kloudnou odpověď jsem tam nenašel. Možná se musí se šamanem promluvit v nějakým pořadí, nebo jsme někde ještě něco neudělali...,ale každej tady mele něco jinýho, ale že by se někdo vymáčkl normálně to né, tak odpověď, že máš na prd průtokovej ohřívač, bych řekl, že je jedna z těch lepších:-)

P.S. nebo si to někdo vymyslel a všichni se toho chytli:-)
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by lopata »

nevím já jsem štěstí vždy dostal při kladné karmě a hlavně v momentu kdy jsem si nevylepšoval své atributy z těl divochů :D v podstatě je to druhá věc co udělám po nabraní všech tří parťáků na levelu jedna
Daddysh
Neutral
Posts: 3
Joined: Fri Jan 17, 2014 8:57 am

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by Daddysh »

lopata wrote:nevím já jsem štěstí vždy dostal při kladné karmě a hlavně v momentu kdy jsem si nevylepšoval své atributy z těl divochů ...
no, kladnou karmu mám taky, nevylepšoval jsem u doktora taky nic.. asi to bude tou charisma, ptž mám jen 2 a můžu i jen jednoho parťáka, jestli můžeš 3, tak máš určo víc ...

myslím, když jsem měl CHAR 5 nebo 6, tak jsem mohl max 2

hmm?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by lopata »

Daddysh wrote:
lopata wrote:nevím já jsem štěstí vždy dostal při kladné karmě a hlavně v momentu kdy jsem si nevylepšoval své atributy z těl divochů ...
no, kladnou karmu mám taky, nevylepšoval jsem u doktora taky nic.. asi to bude tou charisma, ptž mám jen 2 a můžu i jen jednoho parťáka, jestli můžeš 3, tak máš určo víc ...

myslím, když jsem měl CHAR 5 nebo 6, tak jsem mohl max 2

hmm?
charisma stačí na 2 zbytek obstarává zásoba drog :twisted: bez nich ani ránu, nejspíš jsi za ním přišel pozdě
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by gordon »

Já kdesi na fóru vyčetl, že je třeba mít dost velkou karmu (plynový průtokový ohřívač :D ) Je fakt, že už nevím kde. Protože pokud je malá karma, tak sníží Luck, když velká, tak zvedne Luck.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Vše o kmenu divochů v Albuquerque

Post by feťák8 »

Můj ohřívač čítal asi jenom 250 karmy, aby mi to štěstí přidal. Úmyslně jsem za ním pro lepší štěstí šel s titulem Štít naděje, aby nebyla ta karma neutrální. Ale vždycky před útokem na nemocnici, nikdy až po něm.
Image
Post Reply