Členství u lovců

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
oroborus
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Oct 24, 2013 10:03 am

Členství u lovců

Post by oroborus »

Ahoj, za boha nemůžu sehnat tu plazmovou pistoli, co po mě chtějí jakou součást testu pro vstup k lovcům. Měl ji u sebe ten bastard, co rád hrabe na chlapečky, tedy alespoň mi to tvrdil. V tu chvíli jsem na ní neměl zátky. Tak jsem doufal, že ji seženu někde v císařském městě. Mezitím jsem stačil dohrát quest pro císařské a zastřelit tu mrchu rádkyni co byla ve skutečnosti anonym, doufal jsem, že tak dostanu přístup do nižších částí a tam tu zbraň najdu. Od toho perverta už ji taky nedostanu, protože jsem ho nechal za jeho zvrácenosti oddělat lovci. Tak co teď. Jinak musím poděkovat všem, kteří se na vývoji podíleli. Je opravdu super si po letech zase zahrát opravdového fallouta. Díky.
tonusak
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Oct 24, 2013 11:41 am

Re: Členství u lovců

Post by tonusak »

buď je holodisk v zamčeném stole u rádkyně, případně úchyl má pistoli ve skrýši pod pokladnou v obchodě
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Členství u lovců

Post by feťák8 »

Nebo přemluv kluka v Císařském městě, aby šel do armády. Rád potom s pistolí pomůže. Nebo (ale to je hodně dlouhá cesta) můžeš plnit úkoly pro císařství, abys za nějakou dobu dostal pozvání do Vaultu. Pak by jeden kousek byl k mání na 2. podlaží u mrtvoly vojáka.
Image
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Členství u lovců

Post by sawyer477 »

jeden kousek je taky na prvním podlaží stážnej u výtahu když ho zabijete má tu srandu.
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Členství u lovců

Post by Bloody »

jenže jakmile máš přístup do vaultu, tak se už nemůžeš přidat k lovcům.
Post Reply