Keri (vše o ní sem)

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

ironjohn
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 12, 2013 6:43 am

Keri (vše o ní sem)

Post by ironjohn »

Poradí někdo? Než jsem šel do Tábor Mutantů, řekl jsem Keri ať počká. Bylo to v Albuquerque, jenže když jsem si pro ni přišel už tam nebyla..
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Keri zmizela

Post by lopata »

ironjohn wrote:Poradí někdo? Než jsem šel do Tábor Mutantů, řekl jsem Keri ať počká. Bylo to v Albuquerque, jenže když jsem si pro ni přišel už tam nebyla..
nejspíš bude u táty v Seditu
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Keri zmizela

Post by Cukov »

Jo buď v klidu, dostaneš menší ceres....a zase se k tobě připojí. Buď rád že po tobě nezačla střílet jako po mě.....musel jsem jí utratit. Kdybych to věděl, tak jí prodám na díly v Al-blablabla.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Keri zmizela

Post by feťák8 »

To dělají všichni spolubojovníci, že se vrací na původní místo, pokud je nechám čekat? Já zatím nechal čekat akorát Vořecha, ale jinak mi všichni zůstali v partě. Dokonce i kvůli Gabrielovi jsem čekal v poušti na pominutí negativních účinků psycha, protože odmítl cestovat ve společnosti smažky :D
Image
Pegasuss
Neutral
Posts: 8
Joined: Thu Oct 24, 2013 9:36 pm

Keri - najlepsia zbran

Post by Pegasuss »

AHOJTe, aku mate najlepsiu skusenost so zbranou pre Kiru? Maly ipt- niekde uz bolo spomenute, ze moze mat energo zbroj
SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

Re: Kira- najlepsia zbran

Post by SneezeCheese »

Ja osobne ji dal do ruky ''upilovanou'' sniperku.

Myslel sem, ze bazuka ji ohromi, ale ne.. Uz lita jen s tou pistolkou. :)
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Kira- najlepsia zbran

Post by lopata »

SneezeCheese wrote:Ja osobne ji dal do ruky ''upilovanou'' sniperku.

Myslel sem, ze bazuka ji ohromi, ale ne.. Uz lita jen s tou pistolkou. :)
super kladivo
SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

Re: Kira- najlepsia zbran

Post by SneezeCheese »

No, to je zajimave - jelikoz sem tady uz nekolikrat videl, jak lidi psali, ze Keri ma superkladivo rada, jenze - neni to zavisle na tom, jestli ma na sobe PA nebo ne? Jelikoz moje Keri ma jen kevlar, tak jako ja a Lystra a superkladivo teda opravdu nechtela..
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Kira- najlepsia zbran

Post by Smrdutý orangutan »

SneezeCheese: Keri je se střelnými zbraněmi strašně levá. Sama sice sáhla po sniper pistoli, když jsem jí dal na výběr, ale velká spotřeba akčních bodů a malá (ve srovnání s chladnými zbraněmi) šance na zásah mě donutily jí vnutit superkladivo. V kevlarové zbroji a s kladivem ustála hodně, zabiják společníků - dávka z blízkosti - jí nedělala problém, protože většinu nepřátel srazila k zemi, nebo odhodila do dálky. Je to taková horší verze Sulika.
Bad motherfucker
SneezeCheese
Accepted
Posts: 15
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:57 pm

Re: Keri - najlepsia zbran

Post by SneezeCheese »

SmrdutyOrangutan:

ok, diky za tip. Ja mam s ni jinou zkusenost no. S tim, ze s ni skoro od zacatku leveluju, tak sem si jeste nevsiml, ze by nejak missovala.

Kazdopadne chci, at nosi kladivo, vypada to supercool. :)

Diky
SneezeCheese
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Keri - najlepsia zbran

Post by feťák8 »

Upilovaná sniperka, superkladivo a potom samopal na 14mm munici (k sehnání v Albuquerque).
Image
imhotep
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:44 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by imhotep »

Ahoj vidim ze tady je vsechno co se tyka keri tak snad to pisu spravne: mam s keri nasledujici problem, kdyz sem ju nabral do party, mela 8 akcnich bodu, a ja sem byl na levelu cca 5 nebo 6. ted su na levelu 10 keri se level asi dvakrat zvysil ale ma jenom 5 akcnich bodu. nemate nekdo tuseni v cem by mohl byt problem?diky moc za pomoc, prece jenom s 5 AB jeji uzitrecnost prudce poklesla a ja netusim kde ty 3 AB mohla ztratit:-(
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by praetorian »

imhotep: nemá nejakú zlomeninu alebo podobné trvalé zranenie? skús ju vziať niekde ku doktorovi.
imhotep
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:44 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by imhotep »

jestli nema zlomeninu nevim, resp nevim jak to poznam, ale kdyz du k doktorovi tak muzu nechat osetrit jenom sebe a psa, keri i lystra maji plnej pocet zivota...
este pomerne zajimavy je, ze kdyz sem prohlidl starsi savy, tak kdyz ja sem mel level 6 tak keri mela 8AB a 81 zivota, kdyz sem mel level 7-9 tak mela 7AB a 91 zivota a ted mam level 10 a keri ma 5AB a 81 zivota:-( je to nejaky divny
a ted se divam ze i lystra ma min AB nez kdyz sem ju nabral to party, mela 9 a ted ma 7
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by feťák8 »

A nedával jsi jim drogy?
Image
Post Reply