výhra v kasíne

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

výhra v kasíne

Post by praetorian »

je možné v Stratenom meste vyhrať v kasíne? na hracích automatoch aj v rulete som pre*ebal asi 4000 (samozrejme som si to potom loadol), ale nevyhral som naspäť ani cent.
mám nízke šťastie (4), alebo sa vôbec nedá vyhrať?
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: výhra v kasíne

Post by Barbucha »

Aby jsem hrál v kasínu, tak by jsem si štěstí nastavil na maximum 10 a tagnul si a nebo si vylepšil na 100% gamblerství + bych si zvolil nějaké perky, které ovlivňují výhru. Pak by ta šance na výhru mohla být vysoká, ale otázkou je, jakým stylem by jsi pak Fallout chtěl hrát. Pokud takto, tak bych si vzal vysoké charisma, aby jsi mohl mít u sebe hodně společníků. Mohla by to být zajímavá hra :) Vyzkoušet něco jiného na vysoké charisma a štěstí. Zvolit si vrh jako hlavní bojovou vlastnost a zatímco tvoji bojovníci bojují za pomoci svých zbraní, tak ty můžeš jen kontrolovat bojiště a být takový doktor, který může bitvu ovlivnit vrháním granátů. Vzal bych si takové ty sranda speciál perky ,jako je tajemný cizinec apod. Možná něco podobného rozehraji :) Nezkoušel jsem nikdy hrát za takového toho charismatického obchodníka, který na místo zbraní používá jen hlavu. Možná by to nemuselo být špatné (řeč, doktor, vrh, gambler, obchod, zálesák,oprava, věda) + nějaké extra perky (něco co by Vás v životě nenapadlo) Takže tajemný cizinec apod :) No neříkejte že jste si nikdy nechtěli vyzkoušet něco jiného než na co jste zvyklí. Já tedy ano :)

Případné perky: VŠÍMAVOST, GAMBLER, LÉČITEL, MRŠTNÝ, VYJEDNAVAČ, TAJEMNÝ CIZINEC, TÝMOVÝ HRÁČ, VŮDCE, ZNALEC ANATOMIE,AKČNÍ HOCH
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: výhra v kasíne

Post by Smrdutý orangutan »

Do hazardu investovat body nechceš. Určitě ne. Je to zbytečný skill a zrovna v Resurrection těch bodů nemáš tolik, jako v druhém díle. Zároveň nevím, jestli je tu možnost projít hru bez specializace na zbraně (Fallout 2 jsem prošel jako mozek skupiny a Sulik, Goris, Vic a Cassidy byli svaly - ale tady těch společníků moc nemáš). Štěstí na 10 (9 v případě, že hraješ za postavu s kladnou karmou) je vždycky fajn.
Bad motherfucker
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: výhra v kasíne

Post by Bloody »

S kasínem mám zkušenosti takové, byl to můj hned druhý char. Jel jsem těžké zbraně, hazard a zlý. Hazard začne dávat tak na 130%, pokud máš málo trpělivosti tak 145 už sype rychleji Z automatů vysypeš pak kaček, ale ruleta je neomezena.. Všechny implantáty, nejpoužívanější zbraň těžký granátomet a prví náhodná lokace kterou jsem potkal tak spamery :) Byl to žážitek... Je to pohoda, nic nesbíráš, nakupuješ jen za prachy a můžeš nakupovat pořád a co chceš, kevlarovky a hromady granátů, raket, stimpagů...
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: výhra v kasíne

Post by feťák8 »

Přesně tak, hazard bych úplně neodsuzoval, i když taková továrna na peníze jako ve F1 v Maltese Falcon to nebyla. Rozhodně hru za hazardéra hodlám také vyzkoušet. Už kvůli těm cenám za implantáty. Kdo nikdy nedržel jedno tlačítko numerické klávesnice a nesledoval, jak stoupá počet zátek, nechť vyzkouší. :P
Image
User avatar
Dix Butler
Accepted
Posts: 10
Joined: Sat Oct 12, 2013 5:34 pm

Re: výhra v kasíne

Post by Dix Butler »

feťák8 wrote:Přesně tak, hazard bych úplně neodsuzoval, i když taková továrna na peníze jako ve F1 v Maltese Falcon to nebyla. Rozhodně hru za hazardéra hodlám také vyzkoušet. Už kvůli těm cenám za implantáty. Kdo nikdy nedržel jedno tlačítko numerické klávesnice a nesledoval, jak stoupá počet zátek, nechť vyzkouší. :P
Mně stačilo se na to jenom koukat u bráchy a byl jsem fascinován. :D
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: výhra v kasíne

Post by Barbucha »

Také jsem se stal gemblerem. Mé místo bylo v Seditu ve ztracené čtvrti. Byl to fajn pocit hrát všechny ty bedny a vyhrát z nich všechny peníze. Když jsem se vrátil nazpátek a chtěl znovu hrát, tak bedny hlásili mimo provoz :-D
Děvka
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Nov 12, 2013 9:20 am

Re: výhra v kasíne

Post by Děvka »

Jo jak sem měl gamblera na 80% stačilo mi jen držet v kasinu u rulety jedničku a pomalu vydělávat, když sem ho měl nějak přes 100% začal sem držet 1 a 3 a peníze se jen hrnuli. Teď ho mám 120% ale hrát o víc jak 25 zátek se mi pořád nevyplácí. Nedal jste si někdo perk zlatokop? Já jo, ale nenašel sem zatím vůbec nic.
Post Reply