Ukladani hry

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Nino
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Nov 18, 2013 10:51 pm

Ukladani hry

Post by Nino »

Ahoj, meli jste nekdo problem s ukladanim a nacitanim hry? Kdyz plnim ukol v cisarskem meste tak mohu nacist vsechny pozice do 180, ale jakakoliv nove ulozena pozice mi hazi chybu. Uz jsem zkousel prepisovat stare pozice, smazat nejake savy ale problem pretrvava. Setkal se s tim nekdo?
Jinak paradni hra, cekani se vyplatilo :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Ukladani hry

Post by Daemon »

Ahoj. Ukládáš během boje nebo mimo boj? Byl v té lokaci zabit někdo v boji? Zkusit jít do jiné mapy (jiné čtvrti Albuquerque), jestli to půjde uložit tam.
Nino
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Nov 18, 2013 10:51 pm

Re: Ukladani hry

Post by Nino »

Daemon wrote:Ahoj. Ukládáš během boje nebo mimo boj? Byl v té lokaci zabit někdo v boji? Zkusit jít do jiné mapy (jiné čtvrti Albuquerque), jestli to půjde uložit tam.
Ukladam behem boje, celou dobu to slo a ted to nejde. Odejit jinam nemuzu, ale vecer zkusim nacist nejakou hru kde neni boj a ulozit. Snad to pujde, mam prave strach ze sice dobojuji na jeden zatah bez ukladani ale pak do konce hry uz nepujde ukladat coz bych se asi zblaznil :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Ukladani hry

Post by Daemon »

Po boji by to mělo jít. Právě ukládání během boje často způsobuje problémy. A hlavně teda tenhle konkrétní nastává, pokud v tom boji zemře parťák (a nemusí být zrovna partě, stačí, že je to postava, která může být v partě).
Nino
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Nov 18, 2013 10:51 pm

Re: Ukladani hry

Post by Nino »

Daemon wrote:Po boji by to mělo jít. Právě ukládání během boje často způsobuje problémy. A hlavně teda tenhle konkrétní nastává, pokud v tom boji zemře parťák (a nemusí být zrovna partě, stačí, že je to postava, která může být v partě).
To je pravda, ti vrahove mi zabili Vorecha. Diky to me nenapadlo.
Post Reply