Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

TomikBass
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Oct 14, 2013 8:36 am

Re: Bugy

Post by TomikBass »

Ahoj,

v první řadě chci pochválit za úžasnou práci. Resurrection hraju teprvu pár dní, ale je vidět, že jste si dali záležet. Díky!

Nikde jsem tu následující bug nenašel, tak napíšu na co jsem přišel.

Gorath - po dokončení questů pro strýčka, zakončených poražením Blastera v ringu jsem si šel za strýčkem pro odměnu. Dostal jsem 3000 zátek a zkušenosti a Strýček mě požádal abych zlikvidoval Nestora, který teď zřejmě plánuje odvetu na Gorath. Po dokončení rozhovoru jsem hru uložil a chtěl se podívat Strýčkovi do kapes:) Kliknul jsem však omylem na rozhovor s ním a objevila se mi možnost příjmout úkol na vyzvání nestora v ringu - znovu. Tak jsem ze zvědavosti kliknul a ejhle, strýček mi děkuje za poražení Nestora a na účet mi přibýva opět 3000 zátek a zkušenosti. Lze to takto dělat pořád dokola, takže si člověk může naklikat kolik chce peněz i zkušeností. Myslím, že to může zbytečně svádět a zkazit tak dojem ze hry.

Je to spíš takový cheat než bug:)

Tak to jen pro informaci, jestli o tom náhodou ještě nevíte.

Mějte se fajn, a ještě jednou díky za parádní modifikaci!

Tom
JaW
Betatester
Posts: 15
Joined: Tue Dec 18, 2007 5:32 pm

Re: Bugy

Post by JaW »

Mě by zajímalo, kolik sis takhle naklikal :mrgreen:
mantis7
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 14, 2013 10:25 am

Padani hry v zakladne OBRODY

Post by mantis7 »

Zdravim, ted jsem se setkal s neprijemnosti. Kdykoliv chci sjet v zakladne Obrody do cervene 4 nebo 5 tak mi hra spadne. A to jsem uz tam byl driv a problem nebyl :-/ Zkusil jsem i uplne odejit, ale problem pretrvava.
Kdyby se nekdo chtel mrknout na save tak na: http://uloz.to/xXVLmajS/slot10-rar
V pripade zapnuti combatu a pokusu o sjeti vytahem se mi to sice nahraje ok ale utoci na me... Moc diky za jakoukoli pomoc :-)

Jo a pise to
Res.jpg
Res.jpg (32.26 KiB) Viewed 15165 times
res2.jpg
res2.jpg (67.96 KiB) Viewed 15165 times


EDIT: tak uz to zase jede... jen jsem obesel celou mapu a najednou to jde :-)
Btw: zajimave ze kdyz zabiju vudce obrody tak ma holodisk ale kdyz ho chci okrast jeste zaziva tak ho nema... to by pak slo ukazat ho nejakym hlavounum obrody a snad by byli rozumni ;-)
Last edited by mantis7 on Mon Oct 14, 2013 1:45 pm, edited 1 time in total.
TomikBass
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Oct 14, 2013 8:36 am

Re: Bugy

Post by TomikBass »

JaW wrote:Mě by zajímalo, kolik sis takhle naklikal :mrgreen:
Zkusil jsem to asi do 130 000 zátek:)
JaW
Betatester
Posts: 15
Joined: Tue Dec 18, 2007 5:32 pm

Re: Bugy

Post by JaW »

Já sem to věděl! :mrgreen:
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Bugy

Post by Sarin »

A já blbec si už vydělal asi 70000 na operace přes karavany...to je asi tak 15-20x tam a zpátky s Crimson Caravan do Albuquerque, podle toho jak se podaří zpeněžit věci.
TomikBass
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Oct 14, 2013 8:36 am

Re: Bugy

Post by TomikBass »

Sarin wrote:A já blbec si už vydělal asi 70000 na operace přes karavany...to je asi tak 15-20x tam a zpátky s Crimson Caravan do Albuquerque, podle toho jak se podaří zpeněžit věci.
No však aspoň jsou to poctivě vydělaný peníze:)
Albert
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 15, 2013 5:20 am

Re: Bugy

Post by Albert »

Kdyz prijdu do Sokoliho letu a zeptam se na talisman, dozvim se o tom ghoulovi a v dialogu je citace "..zabil jsem ho..." Ja ale hraji za zenskou postavu, takze je to asi minibug.
ttttt1
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Oct 14, 2013 8:17 am

Re: Bugy

Post by ttttt1 »

Právě jsem "dokončil" úkol v císařském městě. Při boji ta čubka zabila císaře pak sme jí oddělali a císařem se stal rádce Aran (bo jak se jmenuje). Problém je v tom že když pak stojí v sále za stolem nejde s ním pokecat jen vybrat mu kapsy (bez kapsářství) . Když jsem ho prozkoumal zjistil sem že je na tom bídně, tak jsem si řekl že ho nechám odpočinout ať se uzdraví protože sám jsem byl unavený a nemohl ho zkusit ošetřit. Po návratu do císařského města mě sice stráž pustí s tím že mě císař dovolil průchod a nebude mě už otravovat, ale jak projdu okamžitě na mě útočí celé císařské město :( .
booczech
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 9:16 pm

Re: Bugy

Post by booczech »

Bug, nebo nastavení hry ?

V Rat Hole, při plnění úkolu pro doktora - donesení léků a lékařské brašny, se mi děje podivná věc - jde o získání brašny ze skříňky u Alexi.

Mám "ukrást" na 82%, dřív nebylo problém doktorskou brašnu získat i s méně procenty. Postup však byl tentokrát trošku jiný, viz. níže

- otevřena skříň lockpitem
- save
- kvůli nedostatečnému skillu ukrást, přesun do jiného města, plnit úkoly
- zpět v Rat Hole u zamčené skříně s dok.kufříkem
- použití ukrást, nevyvolání poplachu, avšak zjištění že je skříň opět zamčená(již byla jednou odemčena)
- použití lockpit, skříň odemčena
- x krát použití ukrást na skříň, avšak vždy vyvolán poplach

Závěr, po odemčení skříně s doktorským kufříkem a následném odejití a vrácení se, je nutné opět skříň odemknout, avšak doktorský kufřík nelze již ukrást.

Prosím o otestování a případnou opravu, nebo info.


Díky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

booczech: Nevím, jestli úplně chápu dotaz, ale nevidím v tom problém. Po opuštění lokace se skříňka opět zamkne. Ano, to je správně. Alexa si jí zase zamkne. A při kradení se musíš taky plížit, jinak tě samozřejmě zmerčí. Jestli to teď nejde a dřív to šlo, tak si měl teď asi smůlu nebo před tím štěstí, zkus to znova.
booczech
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 9:16 pm

Re: Bugy

Post by booczech »

Bug vidím v tom, že v případě kdy použiji skill ukrást na již dříve odemčenou skříň a mám skill ukrást řekněme v mém případě na 82%, ukrást na několikátý pokus funguje, nevyvolá poplach a v info se napíše že je skříňka zamčená ... toto se mi vždy podaří, řekněme na druhý, třetí save, někdy hned.

Situace výše je stále v pořádku, avšak ..

Jakmile použiji lockpit a skříňku otevřu již nelze použít ukrást aniž by se nevyvolal poplach - zkoušeno cca 20x až 30x save po sobě.

Takže toto vidím jako BUG.



Jinak jsem to v Seditu vyzkoušel s řečí nad sto a čučím :)) dobrá práce
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

booczech wrote:Bug vidím v tom, že v případě kdy použiji skill ukrást na již dříve odemčenou skříň a mám skill ukrást řekněme v mém případě na 82%, ukrást na několikátý pokus funguje, nevyvolá poplach a v info se napíše že je skříňka zamčená ... toto se mi vždy podaří, řekněme na druhý, třetí save, někdy hned.

Situace výše je stále v pořádku, avšak ..

Jakmile použiji lockpit a skříňku otevřu již nelze použít ukrást aniž by se nevyvolal poplach - zkoušeno cca 20x až 30x save po sobě.

Takže toto vidím jako BUG.
Aha, OK, kouknem na to.
ttttt1
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Oct 14, 2013 8:17 am

Re: Bugy

Post by ttttt1 »

ttttt1 wrote:Právě jsem "dokončil" úkol v císařském městě. Při boji ta čubka zabila císaře pak sme jí oddělali a císařem se stal rádce Aran (bo jak se jmenuje). Problém je v tom že když pak stojí v sále za stolem nejde s ním pokecat jen vybrat mu kapsy (bez kapsářství) . Když jsem ho prozkoumal zjistil sem že je na tom bídně, tak jsem si řekl že ho nechám odpočinout ať se uzdraví protože sám jsem byl unavený a nemohl ho zkusit ošetřit. Po návratu do císařského města mě sice stráž pustí s tím že mě císař dovolil průchod a nebude mě už otravovat, ale jak projdu okamžitě na mě útočí celé císařské město :( .
Stejný problém mám i v Rat Hole. Po trestné výpravě a zabití Juliana (jižní čtvrť) již nemohu vstoupit do severní protože na mě okamžitě zaútočí všechny stráže . :evil:
Jay2x
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Oct 16, 2013 4:57 am

Re: Bugy

Post by Jay2x »

Já teda nevím, jestli to tady už nebylo rozebírané, ale včera jsem se celkem pobavil při odhalení Anonyma v Císařství. Byl jsem s Aranem ve finálním souboji s Anonymem, roboty, atd. a Aran to schytal a umřel. Já vzápětí sejmul Anonyma, všichni zmizeli, Aran jako jediný zůstal, ale jako s mrtvým v kaluži krve jsem si s ním už moc o budoucnosti Císařství nepokecal... :)
Post Reply