Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Decht
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Aug 03, 2015 8:09 pm

Re: Bugy

Post by Decht »

http://uloz.to/xQR91FZu/slot05-zip

Posilam save, ve kterem 'cekam' na kontakt od Elisy.

EDIT:
Zjistil jsem, ze jsem si zapomnel vyzvednout odmenu u Margaret. Problem se tim ale nevyresil...

EDIT2:
Jak to tak obvykle byva, chyba byla az za klavesnici. Po vyzvednuti odmeny, karavane do Seditu a zpatky a rozhovoru s Elisou jsem dostal dalsi cast questu. Diky za rady.
Last edited by Decht on Tue Aug 04, 2015 8:49 am, edited 2 times in total.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Aran skutečně má odejít a už se neobjevit do toho setkání ve sklepě. Když dojdeš po nějakém tom čase za Elisou, tak ti ten další quest nedá? Aby se ti ozvala totiž není podmínkou, je to jen upozornění, že můžeš plnit třetí quest. Jestli se ti ale neozývá a ani ti nedává ten quest, když za ní dojdeš, tak je potřeba ještě nějakou dobu počkat. Ale karavana tam a zpět by rozhodně měla stačit. Díky za save, ten se opravdu hodí, večer až budu doma na to kouknu.

V Rat Hole je mezi Julianem a Alexou tolik různých variant, snažili jsme se podchytit všechny, aby na to postavy vhodně reagovali, ale asi nám ještě tohle uteklo. Díky za upozornění, kouknu na to.
User avatar
Decht
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Aug 03, 2015 8:09 pm

Re: Bugy

Post by Decht »

Kdyz v Obrode zprovoznim robota, tak pri kazde dalsi interakci, jeho deaktivaci i nasledne aktivaci hra ohlasi, ze jsem dostal dalsich 2000 zkusenosti jako pri jeho prvni oprave. Zkusenost se ale ve skutecnosti nepripise, takze bug je pouze vizualni.

EDIT:
save: http://uloz.to/xcnvp7o4/slot03-zip
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Díky, bude opraveno ve verzi 1.4
User avatar
Decht
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Aug 03, 2015 8:09 pm

Re: Bugy

Post by Decht »

Kdyz v Seditu zabiju dite katedraly v ramci questu pro Crimson s tim, ze si od nej vezmu FEV a slibim mu, ze to pichnu Demetremu, tak Keri zacne dialog o tom, jestli to myslim vazne a ze doufa, ze jsem to slibil, abych ho mohl snadneji zabit atd... Popravde nevim, co se ma stat, kdyz bych to Demetremu pichnul s Keri v parte. Tusim, ze na me ma zautocit (jako treba Lystra, kdyz bych se zacal mlatit s cisarstvim), ale zatim ve vsech verzich se mi po pouziti FEVu na Demetreho s Keri v parte stalo to, ze Keri zacla uplne identicky dialog jako predtim o tom, jestli to myslim vazne blabla, pricemz ji znovu odbudu tim, ze ji reknu, ze blafuju. Quest se splni a Keri to dal absolutne neresi. Save uz bohuzel nemam...

EDIT:
Nakonec jsem prece jen nejaky save nasel. Staci jen pichnout injekci Demetremu.

http://uloz.to/xYYuM3fL/slot03-zip
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Keri má spustit rozhovor, ve kterém ti vynadá a pak zaútočí. Což se teda neděje. Save, který jsi uploadnul mi nefunguje, nejde mi vůbec načíst. Ale na vyzkoušení tohoto mi stačil i ten předchozí save, díky.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Daemon wrote:Měla by mít standardně 8, pokud nevezmeš perk Vůdce (pak 9). A jak dlouho je pod těma drogama, není možné, že to jen ještě nevyprchalo? Jako vždy - pošli prosím save, třeba z toho něco vykoukám.
Tak zde by měl být save.

Code: Select all

http://ulozto.cz/xapyHFrQ/slot04-rar
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Určitě jsi uploadnul správný save? Tenhle je ještě z verze 1.0 a navíc Keri tam má 8 akčních bodů.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

Asi to neni uplně bug, ale v Rat Hole, (hraju za mutantího psychopatickýho dementa) když jsem se rozhodnul vyčistit kostel od tý křesťanský špíny, ten malej harant mi utekl směrem dolu od kostela mimo mapu + v momentě kdy jsem nemilosrdně zaútočil na faráře, leonardovi strážci začli dopovat buffout, aniž by se chystali pouštět se mnou do boje. Prostě si jen tak všichni poblíž kostela začli šlehat :)
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

Pravdepodobne dalsi bug-ukradl jsem doktorovi z rat hole tlumok,ale veci z nej nejdou vyndat,respektive presunout do inventare :| jde to pouze tak ze vec dam do ruky, tlumok zavru, a pak ji presunu do inventare. Pokud se nepletu veci by meli jit vyndat i tim zpusobem ze je presunes na ikonu tlumoku a oni se objevi v inventari.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

barbaronan wrote:Pravdepodobne dalsi bug-ukradl jsem doktorovi z rat hole tlumok,ale veci z nej nejdou vyndat,respektive presunout do inventare :| jde to pouze tak ze vec dam do ruky, tlumok zavru, a pak ji presunu do inventare. Pokud se nepletu veci by meli jit vyndat i tim zpusobem ze je presunes na ikonu tlumoku a oni se objevi v inventari.
Nemyslím, že to tak někdy fungovalo. Rozhodně jsme s tím tlumokem nic nedělali, je to obyčejný předmět z původního Fallout 2.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Daemone, ten save se zabugovanou Keri z loňska jsem nenašel, ale nově mám jiný bug. Při zvolení perku Technofil nepřibudou procenta ani k jednomu ze skillů. Verze hry 1.3 (je mi záhadou, proč nemám 1.4, ale už se stalo). Před odlevelováním jsem měl několikrát závislost na psychu i buffoutu, pokud ta informace je k něčemu užitečná.
Save

Code: Select all

https://ulozto.cz/!pL7DK20VHtkB/slot45-rar
EDIT: Stahuji verzi 1.4 a zkusím tam navodit situaci s Keri, kde má 10 akčních bodů. Pamatuji si, jak se mi toho podařilo docílit.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Efekt toho perku se projeví až po zavření char obrazovky. Vem si perk, zavři obrazovku a pak jí znovu otevři a uvidíš, že perk zapracoval.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Hm, dneska se mi nějak daří :)
Image
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Bugy

Post by barbaronan »

Nevim jestli to je bug ale zatim to tak vypadá. Dal jsem Demeterovi výbušninu na vylepšení nebo co (přepokládám že to nějak souvisí s questem vyvraždění ghoulů) ale ten zmrd mi furt řiká "Počkej" nebo tak něco, když na něj kliknu, a už je to fakt skoro měsíc(ve hře samozřejmě) Jak dlouho mu to ještě bude trvat a má vůbec smysl čekat?:D
Post Reply