Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Grahf »

Ako vyriešiť ten quest v rate hole s vraždou marie? Dostal som sa až k bodu, kde som zistil, že doktorka bola otrávená, čo mi vychádza, že to musel spraviť niekto z leonardovej strany (tá jeho pravá ruka, ktorá mi dala striekačku na zabitie doktora moora?). Ale ďalej sa už neviem pohnuť.
Druhá vec, že po tom, čo som vybral výpalné od barmana, tak bez upozrnenia som prešiel na julianovu stranu a na severe ma už automaticky napadnú. Chcel som totiž plniť najprv questy pre obe strany, až do bodu, keď by som sa musel rozhodnuť. Pri julianovom útoku na sever je všetko jasné, ale pri tomto queste som to nečakal a vrátiť to už nemôžem. Mám totiž pocit, že ten spor sa dal vyriešiť bez vojny sever proti juhu, pretože podľa mňa za vraždou stojí niekto iný, ako tí dvaja.
Adolfik
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Oct 03, 2013 10:17 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Adolfik »

Možná se dalo nějaký vodítko vymáčknout z toho hrobníka, ale toho jsem zastřelil. Pak asi další možností bylo se nějak dostat k Leonardovi, ale po prozkoumání budovy a okolí jsem nic nenašel :roll:
nakonec jsem se přidal k Julianovi a zjistil jsem, že Leonard zdrhl, takže tenhle quest bude mít asi pokračování v dalších městech.
Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Grahf »

Hrobnik ti sice niečo vyzradí, ale ten slúži hlavne pre vykopanie hrobu (ktorý možeš vykopať aj sám), kde nájdeš list, ktorý keď ukážeš mooreovi, tak ti povie, že doktorka bola zabita až po tom, čo ju niekto otrávil.
Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Grahf »

btw: ako si vymlatil sever, keď si sa pridal k julianovi? Mňa tam poslal aj so štyrmi chlapmi, ale ich je tam príliš mnoho. Dolu len štyria, tých sme dali, ale jak prídem pred ich základňu, tak ich vybehne asi 8, všetci so strelnými zbraňami a rozbijú nás jak hračky :evil:
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Nervitin »

Hned jak sem prisiel do Rat Hole a porozhliadol som sa tak mi bolo jasne ze sa pridam k juznej strane... quest s mariou nieje tazky je to len poskladat par veci a pytat sa tych spravnych ludi.. Jullian vam da 2 lahke questy... btw neviem ktory si to vsimli ale v severnej casti v Severovychodnom rohu jak su fetaci je medzi stromami ukryty buffout... po tom ako som siel vybrat vypalne sice na Vas cely sever zautoci ked tam vojdete ale to nevadi AK UZ VIETE KTO ZABIL MARIU.. potom tam len nabehnete a vystrielate to prvy fight je easy druhy s Alexou trochu tazsi ale ja som si najprv nakupil par molotovov od Juliana a save/load taktikou som sa 3krat dobre trafil a bolo to... Akorat mierim do 3 mesta tak sa uvidi :)
TommyDC
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 6:08 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by TommyDC »

hoj, chtělo bych se zeptat jestli se to někomu povedlo i nějako cestou bez použítí násilí . Nemám moc bodů v řeči proto by mě to zajímalo :)
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Kein »

Jo, mi.
Sekvojnik
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 7:26 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Sekvojnik »

Mohl bych se zeptat, jaky byl prvni ukol k Julianovi? Vzal jsem ho a neukazuje mi, co mam udelat. A do revize uz to mam daleko.

Jinak hra zatim super, az na slapsi melee postavy.
Habík
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 03, 2013 7:16 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Habík »

Měl jsem stejný problém a narychlo jsem kvůli téhle nepozornosti rozjížděl novou hru. Co musíš udělat je promluvit si s Julianovou asistentkou, ta ti úkol teprve doopravdy zadá.
Mirda13
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:23 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Mirda13 »

JJ, odhalit vrazdu Marie je genialne jednoduche (napoprve jsem to nedal), ale rozlousknout ji (ne jen mit tuseni) je trosku horsi - napoprve jsem nepochopil co s tim pytlem od doktora. Myslim, ze nejjednodusi je plnnit ukoly za Jih - prvni v pohode, druhy si nechat zadat (ale neplnit), obehnout par postav (tatu Marie, kostel, nezastrelit hrobnika :D , hrob, doktor, tata a je vymalovano) - pak hned nebezet za Julianem - dojit za Alexou a ona Vam vse vysvetli. Pak uz jen splnit druhy ukol pro Jih a je vymalovano - mir v celem meste :D
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Powerack »

No tak prvně je třeba mít IN alespoň na 6 a druhá věc je, že potřebuješ speech 90+, aby ses pak vykecal, až tě bude chtít sejmout ta děvka, co tam prodává drogy, až jí budeš usvědčovat, jinak se bez boje neobejdeš.

Celkem se to zdá jednoduchý. Pokecat s bejvalym starostou, slíbit mu pomoc, zajít do kostela, prokecnout otce, zajít za doktorem, podplatit ho 60ti zátkama, aby ti dal pytel s věcma bejvalý doktorky, a dál siž si to pořádně nepamatuju, ale myslím, že na to v klidu příjdeš. Doufám, že jsem to napsal ve správným pořadí.
Lucius
Neutral
Posts: 1
Joined: Wed Oct 09, 2013 8:50 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Lucius »

Já jsem bohužel již hrobníka sejmul, nechtěl mi vykopat ty dva hroby, o které mi šlo. Následně jsem si je vykopal sám, našel list, odnesl doktorovi, s novým zjištěním o otravě zašel za starostou, který mě nasměroval opět na severní stranu. Dál už trochu tápu.
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by marduk »

mne sa ani s 95% speech nepodarilo alexu ukecat
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Powerack »

Potřebuješ speech přes 100% Twda já mám vždycky na žačátku gamesy s IN na 10 speech 80, takže mi na to stačí jeden level ;-) A ten se shání lehce.
booczech
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 9:16 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by booczech »

Ahoj, podařilo se Vám ukecat Alexu s tím, že byla nějakou možnost říct o vraždě bývalýmu starostovi, nebo je tam pouze ta jediná varianta, že Vás vykopne z města ?
Post Reply