Asmodeova jeskyně

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Asmodeova jeskyně

Post by Axar »

Ne quest jsi prostě jen přehlédl, musíš najít jeho zadavatele, doporučuji začít prokecávat všechny lidi v té lokaci a určitě najdeš jeho zadavatele, pokud by se ti nechtělo hledat, tak koukni tady na fóru, je zde napsané kdo přesně to je, ale nebudu ti to hned říkat. :)
Nox
Accepted
Posts: 12
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:47 pm

Re: Asmodeova jeskyně

Post by Nox »

Axar: Nemohl bys to poslat treba pres PM? na foru jsem to pres vyhledavani nenasel a ve Ztraceny Ctvrti jsem uz taky neco vystrilel, tak abych vedel, zda ma cenu hledat. Dekuji
HellAngel
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:04 am

asmadeova jaskyna + vrakovisko

Post by HellAngel »

ahojte, viete mi poradit ako sa dostanem do asmadeovej jaskyne? mam celu mapu obehanu ale nidke taku lokaciu nemozem najist.
Plus aky quest mam urobit na vrakovisku. Nejako sa nemozem dopatrat ktora osoba mi ho ma dat :lol:
dakujem
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: asmadeova jaskyna + vrakovisko

Post by fojtik »

Musis prokecnout ty trosky a fetaky ve ztracene ctvrti. Jeden z nich je sberac odpadku a posle te z odpadky na vrakoviste.
A az na vrakoviste doneses odpadky, dostanes od nej dalsi ukol ktery de zavede do Azmodeovy jeskyne.
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: asmadeova jaskyna + vrakovisko

Post by Smrdutý orangutan »

Jen rozšířím fojtikovu odpověď. Feťák (tento model) se pohybuje někde ve Ztracené čtvrti v Seditu. Pohybuje. Já ho našel za zdí v kasínu.
Bad motherfucker
HellAngel
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:04 am

Re: asmadeova jaskyna + vrakovisko

Post by HellAngel »

dakujem, uz ho mam. Isiel som odtial prec po tom ako som vykosil rodrigezovych chlapov. Pretoze aj potom ma v jednom mieste hadzalo stale do boja, ale nepriatela som nemohol najist. Teraz som sa ku nemu nejako preluskal a uz to mam. Este raz dik 8)
Trollo
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Apr 19, 2014 10:01 am

Asmodeova jeskyne

Post by Trollo »

Zdarec. Mam len otazku. Mozno na hracov, mozno na autorov tohto rozsirenia. V Asmodeovej jaskyni po boji zostane jeden Flooter, ktory na mna neutoci. Ked si obleciem robu Deti katedrali, tak sa s nim da dokonca "rozpravat". Je hra urobena tak, ze ho nemusim zabit a ze ho mozem pribrat do party??? Mne sa to nepodarilo a musel som ho zabit :( Rec som mal na 110.
Diky ;)
Post Reply