[spoilery] Parťáci

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: Spoločníci

Post by hanzi161 »

Powerack wrote:Floater nevím. Buď tu někdo vypustil fámu a nebo tam někde ještě bude, ale zatím jsem na něj nenarazil. A to jsem prošel skoro všechny lokace, na který jsem narazil.

Kdyby někdo byl tak hodnej a udělal screen celý mapy se všema lokacema, byl bych rád.

Myslím, že do některých se nedá dostat jen tak. Základnu obrody například se mi nepodařilo najít pouhým procházením mapy, i když jsem na její pozici už byl. k jejímu odkrytí je pravděpodobně splnit quest, nebo postřílet mutíky. Hlavně jejich velitele, kterej má perfektní špuntovku. Ta se bude energetickým maniakům opravdu líbit :wink:
Je to sice už dýl co jsi žádal o mapu, ale když se nikdo neozval, tak jsem jí teda vytvořil :-) Tady je.

https://www.dropbox.com/s/tkfjzupdt1yq5 ... outmap.JPG
Nikobijec
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Oct 21, 2013 5:48 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Nikobijec »

username wrote:
Nikobijec wrote:Pokročil jste někdo nějak s tím robotem v základně obrody? Mám vědu 138, opravu 125, INT 10, všechny potřebné součástky a stejně vždycky spálím motivátor :-(
musis si nejdriv na pocitaci pobliz precist schema, pak teprve budes vedet jak to spravne zapojit
Když čtu schéma, tak se akorát dozvím, že spoustě věcem na tom nerozumím.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by lopata »

Nikobijec wrote:
username wrote:
Nikobijec wrote:Pokročil jste někdo nějak s tím robotem v základně obrody? Mám vědu 138, opravu 125, INT 10, všechny potřebné součástky a stejně vždycky spálím motivátor :-(
musis si nejdriv na pocitaci pobliz precist schema, pak teprve budes vedet jak to spravne zapojit
Když čtu schéma, tak se akorát dozvím, že spoustě věcem na tom nerozumím.
nu nejspíš je třeba zvýšit vědu a opraváře :shock:
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by hanzi161 »

V tomhle případě je potřeba opravář 130%, pak to jde samo a robot tě následuje :wink:
DDTerr
Neutral
Posts: 5
Joined: Sun Nov 10, 2013 1:23 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by DDTerr »

Je nějak zohledněný, že Keri preferuje samopal a Lystra energetický pistole oproti puškám a ostatním typům zbraní? Když dám Keri do inventáře Browning i 14mm pistoli, který mají stejný damage i munici, i SMG 10mm, tak si vybere Browning, tedy podle animace obouruční pušku. Stejně tak preferuje 5mm útočnou pušku před SMG 10mm. U Lystry ještě nemám energetickou pušku, takže nemůžu porovnávat puška/pistole, ale jen tak pro info - nemá třeba Lystra charakterový rys Jednoruký? A jak je to tedy s Keri a vybíráním zbraní?
DDTerr

Neoficiální patch pro českou verzi Arkána:
http://www.volny.cz/ddterr
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Daemon »

To funguje automaticky a budou na to mít vliv jejich staty. Lystra má vysoký skill energetických zbraní, proto bere ty. Keri je zase dobrá ve střelných zbraních. Nejspíš to zohledňuje i sílu, takže si (asi) Lystra jen tak nevezme velkou energetickou zbraň. Podle čeho se rozhoduje, pokud jsou zbraně tak podobné, jak píšeš, to netuším. Je možné, že prostě puška je považována za lepší nebo se bere jako výhoda, že umožňuje střelbu dávkou.
NPC nemají traity, ty jsou jenom pro hráče.
Radiaw
Neutral
Posts: 5
Joined: Sun Nov 17, 2013 1:52 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Radiaw »

Čus, proč ten floater semnou nejde? Partaky sem nechal uplně mimo, vytvořil zavislost na mentats a šnupnul par psycho abych mel IQ 3 (pak sem zkoušel i 1 a 2) vzal habit na sebe a po "hehee" na me zautočí ..

Zkoušel jsem to takhle ..
http://radiaw.own.cz/floater-chytrak-pos.jpg
http://radiaw.own.cz/floater-chytrak.jpg
nebo
http://radiaw.own.cz/floater-debil-pos.jpg
http://radiaw.own.cz/floater-debil.jpg

ale stejne pokaždé zautočí, co dělám blbě? Já ho chci.. nehraju dokud nezjistim jak ho ziskat..
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Daemon »

Nj, není to tak snadné, s touhle postavou už máš nejspíš smůlu :P Stejně by ses musel udržovat pod drogama, aby sis ho udržel.

Editoval jsem tvojí zprávu, udělal z těch obrázků jen odkazy. Čtyři screeny za sebou už dělaly zprávu, kterou se muselo nepříjemně dlouho scrollovat.
Radiaw
Neutral
Posts: 5
Joined: Sun Nov 17, 2013 1:52 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Radiaw »

V tom případě ho sejmu.. ja myslel, že ho stačí jednou získat a je můj :) Zajímalo by me co by na to řekla Keri a Lystra
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Parťáci

Post by feťák8 »

Keri se od tebe odpojí a hra začne trochu blbnout, viz. zde.

Mě štve na Keri jedna věc. Když jí dám preferenci zbraní chladné před dalekonosnými, tak po vystřílení zásobníku doplní munici, ale boj z její strany už pak pokračuje jenom s chladnou zbraní. Po souboji navíc musím znovu dát pokyn, aby použila tu nejlepší (v tomto případě samopal), ale v nejbližším souboji, kdy vystřílí zásobník, se celá situace opakuje. :( Asi jí ta kopí a kladiva budu muset prostě zakázat a poručit, aby používala jenom střelné.
Image
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by hanzi161 »

Radiaw wrote:V tom případě ho sejmu.. ja myslel, že ho stačí jednou získat a je můj :) Zajímalo by me co by na to řekla Keri a Lystra
Je tam ještě jedna věc proč jsi nemohl získat Slintu. Přišel na to Lister.Ister a jedná se o to, že musíš mít Štěstí alespoň 6. Taky jsem udělal chybu a měl postavu s LK 5. Rozehrával jsem teda za idiota od znovu s INT 3 a LK 6 a teď mám Slintu sebou :D Je to s nim spíš taková sranda, ale vydrží dost, má hodně AP a ze začítku nepřátele docela pomáhá likvidovat. Sem ale zvědavej jak bude účinej na silnější nepřátele.

Jinak jakmile máš postavu s INT víc jak 3, tak máš se Slintou stejně smůlu. Můžeš ho sice po zdrogování nabrat, ale to je vše. Udržovat se pod drogama nejde, protože když po nějaký cestě vstoupíš do města, kde se ti statistiky zase zvednou, tak ihned začne rozhovor s Floaterem a on zaútočí.

Podobnej problém mám i já, když hraju za idiota s INT 3. Abych mohl plnit questy, tak si vždy dám Mentats. Dokud jsem ve stejný lokaci, Slintovi to nevadí, jen s ním nesmíte promluvit (ono stejně neni o čem :D ), ale jakmile vstoupíte do jiný lokace a máte stále účinek Mentatu, tak zase klasicky zaútočí. Je to vopruz, ale mít ve Falloutu za parťáka Floatera je k nezaplacení... díky za to :wink:
Radiaw
Neutral
Posts: 5
Joined: Sun Nov 17, 2013 1:52 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Radiaw »

Dík za info :). Jinak co ti na to řekla Keri a Lystra? A vyjadřilo se k tomu i nějaky NPC?
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: [spoilery] Parťáci

Post by hanzi161 »

Jelikož jsem rozehrál hru jen kvůli Slintovi, tak mám charisma 2 a nemůžu vzít nikoho jinýho. Ale už tu někde bylo napsáno, jak parťáci na Slintu reagujou... moc s nim nevycházej... dokonce Gabriel po něm začne hnedka střílet :D Ale reakce okolních lidí jsou super... třeba "Co to žere? No, vlastně to ani nechci vědět."
alch
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:26 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by alch »

Nevíte někdo na jaké "náhradní díly" se v nemocnici v Mrtvé čtvrti Albuqerque dá prodat Keri a ten chlapík od Mexikánců?
Radiaw
Neutral
Posts: 5
Joined: Sun Nov 17, 2013 1:52 am

Re: [spoilery] Parťáci

Post by Radiaw »

alch wrote:Nevíte někdo na jaké "náhradní díly" se v nemocnici v Mrtvé čtvrti Albuqerque dá prodat Keri a ten chlapík od Mexikánců?
Se jich můžeš zeptat. Mylsim, že Keri oči ... na vnimani
Post Reply