[Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by Daemon »

S fíglema s dynamitem opatrně (to daní do inventáře a opuštění lokace). Engine to nemá úplně rád. Může se ti stát, že to kvůli tomu bude padat někdy dál ve hře.
kubicvak
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Mar 02, 2014 11:02 am

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by kubicvak »

Ahoj
Mě problém s padáním hry pořád trvá. Po zabití Sancheze v momentě, kdy by se měl dostat znovu na tah, hra spadne. Stáhl jsem si oba výše uvedené soubory s tím, že je nakopíruji do hry, ale ouha, není kam. Adresář hry u mě vypadá takhle: Fallout 2\Resurrection\resdata\art. Žádná složka scripts tam není. Pokud soubory nakopíruji pouze do resdata, nemá to žádný efekt. Hru mám ve verzi 1.1.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by Daemon »

Ahoj,
jednoduchá odpověď je, že si sám vytvoř adresář scripts v resdata a tam soubory nakopíruj. Soubory přímo v resdata samozřejmě žádný efekt mít nebudou.
Ale ten adresář by tam měl být, protože hra si ho vytvoří, aby do něj rozbalila global script a bez něj ti nebudou fungovat některé věci ve hře. Byl jsi cestou do Seditu přepaden ghouly? Jaký máš OS a nemáš hru nainstalovanou v Program Files adresáři? Je možné, že v takovém případě kvůli aktivnímu UAC ti Windows přesouvají tyhle soubory do VirtualStore složky a tam bys teda měl i nakopírovat tyhle opravné skripty. VirtualStore složka je: C:\Users\<login uživatele>\AppData\Local\VirtualStore\ a pak to pokračuje stejně jako je hra umístěná na disku. Tedy v případně nainstalování Fallout 2 do Program Files to bude ve složce C:\Users\<login uživatele>\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Fallout 2\Resurrection\resdata\
<login uživatele> musíš samozřejmě nahradit svým loginem do Windows.
kubicvak
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Mar 02, 2014 11:02 am

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by kubicvak »

Daemon wrote:Ahoj,
Je možné, že v takovém případě kvůli aktivnímu UAC ti Windows přesouvají tyhle soubory do VirtualStore složky a tam bys teda měl i nakopírovat tyhle opravné skripty. VirtualStore složka je: C:\Users\<login uživatele>\AppData\Local\VirtualStore\ a pak to pokračuje stejně jako je hra umístěná na disku. Tedy v případně nainstalování Fallout 2 do Program Files to bude ve složce C:\Users\<login uživatele>\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Fallout 2\Resurrection\resdata\
<login uživatele> musíš samozřejmě nahradit svým loginem do Windows.
Děkuju. Bylo to přesně, jak jsi posal. To mě nenapadlo. Teď už je vše OK. Díky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [Opraveno 1.1] - Zabití Sancheze shodí hru

Post by Daemon »

Oprava je už součástí verze 1.2
Pokud jste si provizorní opravu stáhli a nahráli do resdata a budete patchovat, soubor provizorní opravy smažte, aby nekonfliktoval s verzí 1.2
Post Reply