Karavany - nedostanu zaplaceno hned, ale až další den

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
mkyral
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Jan 02, 2014 9:52 pm

Karavany - nedostanu zaplaceno hned, ale až další den

Post by mkyral »

Tak jsem si všiml takového zvláštního chování. Někdy přijedu s karavanou do města, vozy tam jsou, strážci tam jsou, ale velitel karavany chybí. Takže nedostanu zaplaceno. Pokud se vrátím další den, najednou se objeví dialog, jako kdybychom právě dorazili. Dostanu peníze a můžeme se hned vrátit. Zatím jsem nevypozoroval, kdy přesně toto nastane, mám pocit, že to dělá jen někdy. Naposledy v Albu, se společností nebožky Nicol. Save bohužel nemám. Až se mi to zase stane, přiložím.

Nemá někdo podobnou zkušenost?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Karavany - nedostanu zaplaceno hned, ale až další den

Post by Daemon »

Problém tam s tím skutečně je. Někdy se stává, že vůdce karavany dorazí, ale není hned u hráče a nezačne sám rozhovor. Pokud k němu dojdeš a promluvíš s ním, odměnu dostaneš. Je možné, že to co píšeš, je důsledkem toho, že takhle jednu platbu přeskočíš. Nebo to jen prostě vznikná ze stejné příčiny. Každopádně chování karavan je v plánu opravit do verze 1.2
mkyral
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Jan 02, 2014 9:52 pm

Re: Karavany - nedostanu zaplaceno hned, ale až další den

Post by mkyral »

Ne. Ta karavana tam je, hlídači tam jsou, ale velitel nikde. Na místě, kde má stát je prázdno. Objeví se tam až později.
dzodzo
Neutral
Posts: 8
Joined: Sat Mar 08, 2014 8:06 am

Re: Karavany - nedostanu zaplaceno hned, ale až další den

Post by dzodzo »

Ahojte, postnem to sem, lebo to suvisi s fungovanim karavan.

Zobral som job u Sedit caravan do Albuqurque ale kedze ti zebraci si nemozu asi dovolit viac zoldakov, tak tam bol iba velitel karavany, jeden chcipak a ja. Stretli sme 5 ghoulov, ktori rozmasakrovali velitela hned v prvom kole a toho druheho chudacka o trochu neskor, ja som potom tych ghoulov musel sam pozabijat. V Albuqurque som uz nenasiel samozrejme nikoho kto by ma vyplatil. Vratil som sa do Sedit caravan a tam mi ten jouda vravi, ze som opustil karavanu a ze nedostanem u nich uz nikdy job. Nedalo by sa toto nejako osetrit, ze ked vystrielaju vsetkych chcipackov z ochranky, ale ja vyzabijam utocnikov, tak dobre nedostanem zaplatene, ale aspon mi daju dalsi job?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Karavany - nedostanu zaplaceno hned, ale až další den

Post by Daemon »

Hlavně je divný, že s tebou byli jen další dva lidi včetně velitele. Nemáš náhodou ještě save před odcestováním s karavanou?
dzodzo
Neutral
Posts: 8
Joined: Sat Mar 08, 2014 8:06 am

Re: Karavany - nedostanu zaplaceno hned, ale až další den

Post by dzodzo »

bohuzial nie, drzim iba 2 savy, jeden v normalnom mode a jeden pre bojovy mod, tak uz som to premazal

moze to byt aj tym ze mam nizku Charizmu a Speech? je tam nejaky check proti vlastnostiam alebo to vzdy prejde ze if (karavanici = vsetci dead) then odmietam_sa_s_tebou_bavit_smejde();
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Karavany - nedostanu zaplaceno hned, ale až další den

Post by Daemon »

Pěknej skript, ale takhle to tam určitě není :)
Myslím, že je to prostě jak jsi psal - všichni umřou, karavana nedorazí a je to tak jako bys jí opustil. Stojí za úvahu tohle ošetřit. Podívám se na to, třeba s tím něco půjde udělat do verze 1.2
Post Reply