Zbraně a vše kolem nich

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Zbraně a vše kolem nich

Post by Barbucha »

Dobrý den, zajímala by mě jedna věc a to jest, jestli se ve hře nachází i energo pěst. Pokud bych si chtěl hru zahrat znovu a tentokrát se věnovat jen ručním soubojům, tak jestli vůbec budu mít šanci.
Dalt
Accepted
Posts: 10
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:33 am

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by Dalt »

Je tam...
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by Barbucha »

Mohl bych poprosit zasvěcené osoby, jestli by zde nepředložili seznam nových zbraní, na které můžeme narazit v této hře ?
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by Ratman »

To nemůžeme. Nechceme hráčům radit s hrou (pokud nejde vyloženě o bug) nebo prozrazovat mnoho konkrétních věcí ze hry. Od toho tu jsou ostatní hráči :-) Navíc některé zbraně rozhodně nejsou generic a fallout není hra, u které hráč pozná všechna její tajemství už po první hře :twisted:
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
blah
Neutral
Posts: 6
Joined: Fri Oct 04, 2013 7:58 pm

jak poznat který skill je nutný pro konkrétní zbraň

Post by blah »

sehnal jsem si jistou 14mm pušku, která umí střílet dávky. Nicméně s ní mam dost mizernou přesnost a to i přes to, že moje postava má skill lehké zbraně přes 100%. Navíc dávky nejsou moc účinné. Není to bug? Ta zbraň rozhodně nevypadá jako těžká - obrázkem, popisově, municí, prostě vším se tváří, jako obyčejná dvojruční puška, stejně jako lovecká, brokovnice, atd. Navíc můj skill těžkých zbraní je někde u bodu mrazu a zas tak mizerná ta přesnost taky neni..

Neni to bug? Nebo mi něco uniklo?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: jak poznat který skill je nutný pro konkrétní zbraň

Post by Daemon »

Je to lehká zbraň a mezi puškama patří mezi ty s menším dostřelem. Jinak vliv na to má taky minimální síla, potřebuješ aspoň 6. Případně kdybys měl zlomenou ruku nebo zraněné oči, to bys ale asi věděl.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: jak poznat který skill je nutný pro konkrétní zbraň

Post by Sarin »

Já bych k tomu měl dotaz...s mojí postavou teď jezdím karavany a potřebuji nějakou slušnou zbraň jako dalekonosnější doplněk k likvidační brokovnici. Postava je zaměřená na energetické zbraně takže skill na střelné mám jen z knížek, momentálně 51%. Co by se hodilo? Ten Browning vypadá docela slušně...
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: jak poznat který skill je nutný pro konkrétní zbraň

Post by rajo »

No, ja som sa zas osmekol na anti-materialovej puske, o ktorej som si myslil, ze je lahka. A potom si idem strielat a sanca na zasah od 20 do -100. Holt, smola.
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Re: jak poznat který skill je nutný pro konkrétní zbraň

Post by Nervitin »

jestli mas rad energeticke jako ja tak si sezen plasmovou lehkou pusku.. dobre vypada docela presna a taky silna hity cca 25+ a to mam skill na 80%
Goblin
Accepted
Posts: 25
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:20 am

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by Goblin »

Doufám, že je k nalezení Alien Blaster. :)
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by Barbucha »

Sakrblé nemohu nikde u žádného obchodníka najít pistol .44 Magnum. Nevíte u kohu se nejčastěji objevuje? :) To je má oblíbená.
dewaere
Accepted
Posts: 17
Joined: Sun Oct 06, 2013 9:34 am

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by dewaere »

44 magnum ma nicol v seditu,sefova sedit caravans...kdyz ji sejmes,mas bouchacku
Everret
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:40 am

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by Everret »

Takový ten co na něj potřebuješ jen 4 akční body? Má ho tuším boss v casinu ve Ztracené čtvrti Sedithu. Jinak možná i Sabrina.
dewaere
Accepted
Posts: 17
Joined: Sun Oct 06, 2013 9:34 am

Re: Zbraně a vše kolem nich

Post by dewaere »

to uz bych radeji volil .223 pistoli,kterou ma ademar v corathu nebo klasiku 14mm,ta se da sehnat vicemene vsude
proTheus
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 18, 2013 9:00 pm

Plazmová turbo puška?

Post by proTheus »

Zdravím, po úspěšném zlikvidování jedné z menších ghoulských hlídek (3 v power armoru, 3 bez) se mi podařilo ukořistit plazmovou pušku, chci se zeptat, zda se dá někde nechat vylepšit na luxusní verzi turbo plazmovou pušku, která byla v minulém díle. Prodejkyně zbraní v seditu umí rozšířit většinu zbraní co rozšířit jde (rizšířit zásobník na "kalacha" a na "deserta", zkrátit sniperku, přidat hledí na loveckou pušku, předělat automatickou brokovnici na smrt chrlící dělo....) ale plazmovku mi neupraví... Někde tady jsem četl, že nějaké zbraně umí vylepšit i velitel supermutantů v jejich táboře. Jak ho k tomu donutím? A platí to i pro plazmovku nebo jen pro těžké zbraně jako pro gatling a plamenomet? Díky :D Poctivě leveluju abych mohl podrtit alespoň jednu tu přehnanou hlídku ghoulů co se u mě vyskytují tři pole na východ od albuquerque a dál... :D Nejvíc se mi zatím vyplatilo raketometčíkům vystřelit sniperkou oči aby jen stáli a nestříleli, pak sejmout plamenometčíka než ze mě udělá škvarek ale pak mě stihne většinou rozstřílet někdo s gatlingem, nebo další raketometčík. Dlužím jim pomstu :twisted:

Edit: Aha, tak jsem na to přišel, není to vůdce ale Vatras a až po opravě generátoru a neumí to :(
Btw, tahle sekce fóra má v názvu, že obsahuje spoilery, tak doufám že ty moje moc nevadí :D
Last edited by proTheus on Fri Oct 18, 2013 9:55 pm, edited 1 time in total.
Post Reply