karma

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

karma

Post by kikopp »

celkom by ma zaujímalo, či je možné mať vo všetkých mestách reputáciu (karmu) "idol". Mne sa to (zatiaľ) podarilo len v New Hope, Sedit a v Albuquerque. Viem, že sa dá dosiahnuť ešte aj cisárske mesto na "idol" bez väčších problémov (to ma ešte len čaká. Čo také Rat Hole (tu som len uznávaný) a Corath (neutrál - tomu nerozumiem, urobil som 8 questov, chýba mi len vyriešiť situáciu v bordeli so sestrami, lenže tam buď získam karmu obecne alebo karmu len v meste)? Ak sa to dá, tak by som poprosil aj celý výpis questov.

takisto som si všimol v Corathe, že pri robení questov pre Strýčka sa v nemocnici zjavil pacient, ktorého som mohol operovať (ležal v červenej veste na zemi). Pri spätnom loade a robení questov pre Nestora sa mi táto situácia nezopakovala. Vie niekto ako sa dá táto situácia "zavolať"? určite by to v prípade úspechu karmu zdvihlo..
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: karma

Post by barbaronan »

Mě by spíš zajímalo jestli má někdo horší karmu než Ďáblův spratek, cca -1800 xD Abych věděl jestli mě čeká ještě něco horšího...
Post Reply