[bug- vyřešeno]Obroda hra spadne 3.patro POMOC!!

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
castanes
Neutral
Posts: 3
Joined: Sun May 25, 2014 7:09 pm

[bug- vyřešeno]Obroda hra spadne 3.patro POMOC!!

Post by castanes »

Dobrý den,
potřebuju poradit od nějakého profíka. Věřím že tu jsou :-),při pročítání fora jsem nic moc nenanšel. Problém následující: Při vstupu do výtahu z patra 5. či 4. a vyjetí do 3.tího hra spadne do windows.Zkouším různé savy a hra stejně vyletí do windows.
Patch mám 1.2-poslední verze.
S parťačkou vymlátím 3.patro pak 4.patro ,tam jí nechám,dál do 5.patra jedu sám,tam to vymlátím kromě Spasitele,sjedu do 6.patra -- vymlátím 6.patro,vypnu generátor 2.Potom se vydám zpět do horních pater,jenže do toho 3.patra už se znovu nedostanu a pád.Zkusím i cestou sejmout Spasitele,či spustit autodestrukci,nebo vzít i parťačku,vše bez drog a hurá do třetího a stejně pád.
Prosím proto o pomoc,už nevím jakou možnost udělat abych se dostal na povrch.Při pádu mi to vypíše chybu:

The instruction at 0042dce1 referenced memory at 0649898c
The memory could not be read from

Click on OK to terminate the application
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Obroda hra spadne 3.patro POMOC!!

Post by Daemon »

Zdravím. Těžko říct v čem je problém. Uploadni mi prosím někam save a já se na to zkusím podívat. Savy jsou ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý adresář s číslem.
Jak a s kým jsi začal boj na základně?
castanes
Neutral
Posts: 3
Joined: Sun May 25, 2014 7:09 pm

Re: Obroda hra spadne 3.patro POMOC!!

Post by castanes »

Boj jsem začal ve 3.patře,vojákem u výtahu směrem do 4.patra.
Zde dávám dva savy: Jeden se spasitelem a druhý bez spasitele.
http://ulozto.cz/x1mvHWYt/slot01-rar

http://ulozto.cz/xgsJA2Ea/slot09-rar
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Obroda hra spadne 3.patro POMOC!!

Post by Daemon »

Zatím jsem se na to jen trochu díval a nevím v čem je problém. Může to být nějaká specifická chyba, ale je taky možné, že prostě jen Fallout klasicky blbne. Engine Fo2 má občas problémy hlavně pokud často savuješ v boji nebo zabiješ někoho vložením dynamitu do inventáře.

Každopádně už jsi stejně na konci, tak abys o něj nepřišel, udělal jsem to, že jsem použil save s mrtvým Spasitelem, vzal jsem ze Spasitelovi skříně přístupovou kartu k hlavnímu počítači a aktivoval autodestrukci s hlasitým odpočítáváním (je tam možnost nastavit i tiché, tak snad jsem vybral, co bys preferoval sám) a teleportoval jsem tvojí postavu i s parťačkou na povrch základny. Takže stačí vyjít do světové mapy a hra se ukončí. Save je zde - https://dl.dropboxusercontent.com/u/2501083/SLOT40.zip
castanes
Neutral
Posts: 3
Joined: Sun May 25, 2014 7:09 pm

Re: Obroda hra spadne 3.patro POMOC!!

Post by castanes »

Děkuji vážně moc,vážím si toho,že se někdo dokáže hned zabívat mím problémem a ještě ho vyřešit. A vybral jsi dobře:-) Ještě jednou DÍKY !!!!
Jinak dynamit jsem nedával nikdy. JJ, Fallout hry jsem hrál všechny a opravdu mohu potvrdit,že se skutečně chovají náladově:-D
Post Reply