Speedrun. Jak na to [spoilery]

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Paci
Neutral
Posts: 6
Joined: Wed Oct 09, 2013 7:20 pm

Speedrun. Jak na to [spoilery]

Post by Paci »

Zdravím
Nedávno jsem na internetu zkoukl pár zajímavých videí, jak se dá sehrát F1 a F2 za pár minut. Při poslední hře F1.5 jsem přemýšlel, jak by se to dalo provésti u F1,5. Dnes jsem to zkusil a jde to. Vytvořil jsem si postavu CH 10, IN 10, OD 9, HB 8 zbytek 1, talenty: 1:řeč, 2:přežizí v pustině 3: v podstatě libovolný, rysy Dobrák a Zkušený.
Postup hrou:
New Hope
Proběhnout jeskyní, venkem, od farmáře se nechat odvést do vesnice, s lécitelem rychle proběhnout rozhovor a opustit New Hope. Na světové mapě se rovnout vydat do Tábora mutantů. Cestou vás přepadnou ghůlové, těm utéct a pokračovat v cestě.
Tábor Mutantů
Na začátku ukecat mutanta, že ostatním řeknu, jak dobře hlídá (stačila mi řeč 85). Kolem vůdce mutantů je třeba projít v bojovém režimu a to tak, že vždy při konci kola a konci boje ihned vstoupit opětovně do boje (nejlépe opakovaným mačkáním klávesy "A"). Stejným způsobem je třeba projít kolem mutantů v dolním patře, jinak na vás zaútočí. Promluvit s ghúlem, dá vám lokaci obroby a informaci kam ukryl čarodějnický plášť. Zpět je třeba projít rovněž opakovaným aktivováním bojového režimu a v této chvíli i celým táborem dokud nevstoupíte na světovou mapu. Dále se vydáme do Obroby.
Obroba
Na začátku dosteneme 10000Xp což dá 4 levery. Body investujeme do řeči (stačí 140-150). Prozkoumat hromádku kamení, kde najdeme čarodějnický plášť, který si oblékneme. Potom se u vstupu prokážeme talismanem a heslem Nový život. Na úrovni 1.přejdeme k výtahu, kde nám stráž vysvětlí, jak se prokazovat u stupů do výtahu. Zmizíme strážnému z dohledu a po návratu mu řekneme nějaké vhodné jméno (nemapatuju si přesně které, někdo snad doplní) Dojedeme na druhé patro, kde v jídelně jednomu ghúlovi nakecáme, že má nějaké problémy s kartou a že si ji od něho vezmu, Potom pokračujeme na 3 patro a červeným výtahem na patro 5. Pak už zbývá vyrazit za Spasitelem, kterého překecáme ať to odpálí sám a pak jen honem ven a Konec. :wink:

Problém může nastat na světové mapě při setkání a v táboře mutantů, když se nestihne znovu přejít do bojového režimu (občas jsem to nestih a bylo vymalováno)
Zatím jsem to nezkoušel na čas, ale věřím, že se to dá dostat pod 10 možná 8 minut.
Tak kdo to zvládne nejrychleji :?: :idea:
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Speedrun. Jak na to [spoilery]

Post by Daemon »

Slušnej fofr :-) To mi připomíná, jak jsme kdysi na Madbrahmině soutěžili v trochu jiném speedrunu - Dohrát v co nejkratším herním čase. http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir= ... ychlonozka

btw. "čarodějnický plášť"? :D
broneslav
Neutral
Posts: 4
Joined: Sat Jul 08, 2017 8:55 pm

Re: Speedrun. Jak na to [spoilery]

Post by broneslav »

Something similar to speedrun

https://www.youtube.com/watch?v=W8EgdLYDskA
Post Reply